Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwFirmy

strony www » Firmy

HEATEC

Ogrzewanie nadmuchowe!

W tradycyjnych systemach centralnnego ogrzewania medium pośrednim jest woda, która rozprowadzana do grzejników nagrzewa je. Następnie grzejniki oddają energię cieplną do pomieszczeń. O ile w nowoczesnych ogrzewaniach wodnych czas nagrzania małej ilości wody w systemie i kaloryferach jest krótki, to sam proces przekazywania energii do pomieszczeń jest długi - wynosi od kilku do kilkunastu godzin.

Oto najkrótsza zasada działania systemu ogrzewania wodnego...
Zamiast montować instalację rozprowadzającą ciepłą wodę do grzejników, następnie czekać na ich nagrzanie, dalej przekazanie ciepła na ogrzanie pomieszczeń, wystarczy ogrzewać dom, napełniając go po prostu ciepłym powietrzem, co zapewni zastosowanie ogrzewania nadmuchowego - bardzo popularnego w USA i Kanadzie. W Polsce ten nowoczesny system grzewczy staje się z roku na rok coraz bardziej znany. Niskie rachunki za ogrzewanie, efekt błyskawicznego ciepła w domu, świeże i nawilżone powietrze, instalacja niesprawiająca problemów technicznych to oczekiwania każdego z nas wobec systemu grzewczego w naszym domu, czy też pomieszczeniach, w których spędzamy dużo czasu.
Od lat jesteśmy specjalistami w dziedzinie instalacji ogrzewania nadmuchowego, klimatyzacji i wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła czyli rekuperatory , świadcząc usługi w zakresie projektowania, sprzedaży, montażu i serwisu.

 

stron 1

http://www.kadry-wynagrodzenia.pl/
http://www.kadry-wynagrodzenia.pl/

adres: http://www.kadry-wynagrodzenia.pl/

tytuł: http://www.kadry-wynagrodzenia.pl/

opis: Każda większa firma posiada dział kadr i płac, który jest odpowiedzialny za zatrudnianie pracowników wydawanie zaświadczeń, zwolnień, urlopów oraz określanie i zarządzanie wielkością wynagrodzeń dla pracowników. W związku z czym pracodawca nie musi się martwić o sprawy papierkowe, gdyż ma w tym celu powołany specjalny, wykwalifikowany zespół pracowników.

 

wszystkie kategorie w dziale: Firmy

Szukaj w zasobach serwisu strony www Firmy

stronywww.eu