Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwTransport

strony www » Firmy » Transport

stron: 1 z 5  [1,2,3,4,5]  następna »

stron 43

http://www.andrzej-domagala.pl
http://www.andrzej-domagala.pl

adres: http://www.andrzej-domagala.pl

tytuł: http://www.andrzej-domagala.pl

opis: W ofercie firmy "AD" znajdziecie Państwo przewóz osób , wynajem autokarów i busów , naprawę aut i sprzedaż opon . Jak widać usług jest sporo ale najważniejsze to przede wszystkim transport osób na terenie kraju i zagranicy . Ceny są bardzo konkurencyjne więc warto się zapoznać z ofertą . Polecam

 

http://www.cmc.net.pl
http://www.cmc.net.pl

adres: http://www.cmc.net.pl

tytuł: http://www.cmc.net.pl

opis: Nasza firma funkcjonuje w trzech branżach. Są to: przerób drewna, transport i spedycja międzynarodowa oraz dystrybucja artykułów spożywczych. Nasz asortyment zaopatrzony jest m.in. w europaleta epal. Naszym obszarem działania jest Europa. Warto zauważyć, że posiadamy stałe połączenia między naszym krajem, Hiszpanią, a także Włochami. Dystrybucja produktów spożywczych to kolejna dziedzina,którą się zajmujemy. Produkty pochodzą prosto z Hiszpanii. Należą do nich m.in.: oliwa z oliwek, ryby i owoce morza, dania gotowe, ciastka.

 

http://www.dar-bus.com.pl
http://www.dar-bus.com.pl

adres: http://www.dar-bus.com.pl

tytuł: http://www.dar-bus.com.pl

opis: DAR-BUS funkcjonuje w branży transportu osobowego a także przewozów autokarowych od niespełna 20 lat. Nasza siedziba jest zlokalizowana pod Warszawą. PTHU DAR-BUS posiada najnowocześniejsze i bezpieczne autokary, współdziałając z biurami podróży, instytucjami państwowymi. Wynajem autokarów godny polecenia jest również klientom indywidualnym, w przypadku rozlicznych imprez okolicznościowych. PTHU DAR-BUS wypracował sobie reputację rzetelnego przewodnika, a jego oferta - autokary Warszawa cieszy się sporą popularnością. Dysponujemy certyfikatami na transport krajowy, międzynarodowy oraz komfortowymi autokarami. Angażujemy fachowych kierowców.

 

http://www.skat.com.pl
http://www.skat.com.pl

adres: http://www.skat.com.pl

tytuł: http://www.skat.com.pl

opis: Wielu ludzi jeździ w bardziej bliskie i dalekie strony. Niekiedy podróż samochodem czy samolotem jest wykluczona. Niektórzy muszą ze sobą zabrać samochód. Jednak jedynym wyjściem jest przepłynięcie promem. Jak wiadomo są szczególne promy, które dostarczają transport nie tylko ludzi, ale i ich wozów. Takie przeprawy promowe to jak się okazuje dobre droga. Wszyscy ci, którzy muszą nagle gdzieś hen wyjechać, a miejsce to dzieli dość duża woda, powinien posłużyć się z promu.

 

http://www.transbiel.pl
http://www.transbiel.pl

adres: http://www.transbiel.pl

tytuł: http://www.transbiel.pl

opis: Transbiel to firma motoryzacyjna która istnieje już od 2006 roku . Główną usługą firmy jest transport drogowy towarów i rzeczy na terenie całej Polski . W ofercie można znaleźć również inne usługi jak np. części do samochodów , naprawę aut oraz wulkanizację . Wszystkich zachęcam do zapoznania się z ofertą .

 

http://www.tirsped.com.pl
http://www.tirsped.com.pl

adres: http://www.tirsped.com.pl

tytuł: http://www.tirsped.com.pl

opis: Przedsiębiorstwo Tirsped proponuje fachowe usługiz branży dystrybucja oraz transport międzynarodowy, a ponadto doradztwo z dziedziny handlu, procedur celnych oraz ubezpieczenia ładunków. Rzetelni doradcy posiadają rozległą wiedzę oraz ogromne doświadczenie. Dzięki temu zleceniodawca ma sposobność ustalenia najlepszych warunków ubezpieczenia. Negocjowana stawka ubezpieczenia może obejmować również transport oraz wartość kwoty celnej czy marży handlowej.

 

http://www.transportsamochodowy.net.pl
http://www.transportsamochodowy.net.pl

adres: http://www.transportsamochodowy.net.pl

tytuł: http://www.transportsamochodowy.net.pl

opis: Transport – przemieszczanie ludzi, ładunków przy wykorzystaniu odpowiednich środków transportu. Wyróżniane transporty to: transport towarowy, transport krajowy, samochodowy, osobowy kolejowy, rurociągowy itp... Transporty - więcej o rodzajach transportu można przeczytać na mojej stronie... Transport samochodowy niestety należy do dziedzin gospodarki o największym negatywnym wpływie na środowisko oraz zdrowie ludzkie. Żadne dotychczasowe próby poprawienia tego smutnego stanu nie wniosły znaczących zmian i poprawy tego stanu i nadal transport truje środowisko.Transport samochodowy i transport towarowy istnieć jednak musi a bez tych dwóch nierozerwalnie związanych z gospodarką sektorów nie da rady sprawnie funkcjonować... Rozróżnia się podział funkcji transportu na wtórne i pierwotne. Do funkcji pierwotnych należą funkcje przewozowe związane z tym funkcje przeładunkowe. Do funkcji wtórnych zaś zalicza się funkcję zabezpieczania dróg (budowy i ich utrzymania).

 

http://www.tanie-przeprowadzki-krakow.pl
http://www.tanie-przeprowadzki-krakow.pl

adres: http://www.tanie-przeprowadzki-krakow.pl

tytuł: http://www.tanie-przeprowadzki-krakow.pl

opis: Wszechstronna firma przeprowadzkowa, uwzględniająca osobiste oczekiwania klientów. Zapewnia wsparcie klientom prywatnym i biznesowym z terenu Poznania i całej Polski. Ważną zaletą tranSpec jest troska o właściwe zabezpieczenie udostępnionego mienia, zarówno pod względem pakowania i przewozu jak ze względu na oferowaną polisę ubezpieczeniową. Właściciele niestandardowych mebli np. o dużej pojemności mogą być spokojni o ich przewóz na miejsce docelowe. Ponadto w ofercie przewidziana jest utylizacja niepotrzebnych rzeczy i przechowywanie dorobku. Z prośbą o wsparcie mogą się tu również zgłosić osoby, które oczekują nagłej interwencji. Wszystkie usługi są dostępne w niskich cenach i wykonywane w czasie najlepszym dla klienta.

 

http://www.kurierirlandia.pl
http://www.kurierirlandia.pl

adres: http://www.kurierirlandia.pl

tytuł: http://www.kurierirlandia.pl

opis: Kurier Irlandia zajmuje sie dostarczaniem paczek na trasie Irlandia-Polska. Od niedawan zajmujemy sie rownież wyprowadzkami na trasach Irlandia- Anglia. Naszym klientom oferujemy bezpieczne dostarczenie zwierząt na wymienionych trasach przejazdu. Naszym priorytetem jest dowóz Twoich rzeczy na podany przez Ciebie adres. Zlożenie zamówienia jeszcze nigdy nie bylo prostrze. Wystarczy wejść na naszą strone i klinkąc w zakladke "zamów kuriera" a nasz zespół skontaktuje sie z Wami w celu umówienia dogodnego dla Was terminu.Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z nasza ofertą

 

http://www.aspolitowicz.pl
http://www.aspolitowicz.pl

adres: http://www.aspolitowicz.pl

tytuł: http://www.aspolitowicz.pl

opis: Pośród Klientów firmy transportowej Auto-Service Andrzej Politowicz z Poznania dużą grupę stanowią też Klienci indywidualni. W sytuacji urządzania większych spotkań w kręgu rodziny, spotyka się zwykle wiele osób. Dzięki wynajmowi busów przez poznańską firmę Auto-Service Andrzej Politowicz, wszystkie te osoby mają umożliwiany komfortowy jak i pewny przewóz w miejsce imprezy jak też do miejsca zamieszkania.

 

Szukaj w zasobach serwisu strony www Transport

stronywww.eu