Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwBHP

strony www » Szkolenia » BHP

 

stron 6

http://bhpexpert.com.pl
http://bhpexpert.com.pl

adres: http://bhpexpert.com.pl

tytuł: http://bhpexpert.com.pl

opis: Firma proponuje Państwu pełną obsługę w zakresie BHP i PPOŻ. Zapewniamy nadzór i doradztwo w ramach stałej obsługi, szkolenia BHP - wstępne i okresowe, a także sporządzenie dokumentacji powypadkowej z wypadków przy pracy oraz ocenę ryzyka zawodowego dla stanowisk pracy. Wspomagamy firmy w wykonaniu nakazów i wystąpień inspektora Państwowej Inspekcji Pracy. Konkurencyjne ceny na szkolenie BHP, a na stałą obsługę BHP i PPOŻ Specjalne rabaty.

 

http://www.seti-poznan.pl
http://www.seti-poznan.pl

adres: http://www.seti-poznan.pl

tytuł: http://www.seti-poznan.pl

opis: Wielopłaszczyznowa pomoc w prowadzeniu przedsiębiorstw to domena Seti. Ma ona czołową pozycję wśród firm sprzątających w Poznaniu, a oprócz tego trudni się kompletowaniem akt pracowniczych i szkoleniami BHP. Organizuje szkolenia wstępne i stanowiskowe. Specjaliści do spraw BHP również doradzają w kwestiach BHP. Jeżeli zostanie ogłoszona decyzja PIP, Seti zawiadomi jak wcielić ją w życie. Przedstawienie ryzyka zawodowego to też zadanie Seti.

 

Cofra buty

adres: http://www.dabo.pl/

tytuł: Cofra buty

opis: Istniejemy na rynku od wielu lat zajmując się importem oraz dystrybucją oprzyrządowania BHP na terenie kraju. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem dlatego sprzedajemy produkty najwyższej kategorii. Oferujemy fachowe konsultacje oraz pomagamy dobrać odpowiednie ŚOI dla każdego stanowiska pracy. Opierając się na uczciwości i rzetelności staramy się kreować długotrwałe relacje partnerskie z klientami. Ciągły rozwój jest gwarancją wysokich wyników. Zaufało nam wiele firm, zaufanie to określa poziom naszej firmy i produktów.

usługi bhp szczecin

adres: http://www.bhplexis.pl

tytuł: usługi bhp szczecin

opis: Świadczymy usługi outsourcingu, co oznacza, że Nasi klienci mogą w pełni skupić się na osiąganiu wyznaczonych celów, podczas gdy my zajmiemy się: stałą obsługą BHP, szkoleniami BHP i PPOŻ oraz pierwszej pomocy,obowiązkami wynikającymi z konieczności zapewnienia właściwej ochrony przeciwpożarowej,pomocą w uzyskaniu dofinansowania ZUS na poprawę bhp.

Kompas - Szkolenie BHP dla pracodawców

adres: http://www.kompas.poznan.pl

tytuł: Kompas - Szkolenie BHP dla pracodawców

opis: Kompas pomaga zagwarantować odpowiednie warunki pracy, osobom mającym działalność gospodarczą. Możemy przeprowadzić szkolenia w zakresie BHP, jak też przeciwpożarowe. Uczymy również klientów, jak ratować innych, podczas naszych zajęć z pierwszej pomocy. Skuteczna praca zależy również od oświetlenia pomieszczenia, dlatego możemy przeprowadzić dla Państwa odpowiednie pomiary. W naszej firmie pracują wyłącznie profesjonaliści, którzy są w stanie dzielić się z Państwem swoją wiedzą. Zdrowie pracowników oraz innych ludzi nie może być dla nikogo obojętne. Z oferty Firmy Kompas skorzystało już wielu właścicieli firm – zapraszamy.

NETKONF - Szkolenia bhp, ppoż, pierwsza pomoc

adres: http://bhp.netkonf.pl

tytuł: NETKONF - Szkolenia bhp, ppoż, pierwsza pomoc

opis: Prowadzimy usługi w zakresie : - Szkolenia BHP wstępne, okresowe - Szkolenia okresowe (stacjonarnie, on-line) - Szkolenia BHP do pracy na budowie - Szkolenia PPOŻ, - Kursy pierwszej pomocy przedmedycznej - Ocena ryzyka zawodowego, - Ocena ergonomii stanowiska pracy, - Pomiary elementów środowiska pracy, - Analiza stanu BHP, - Dokumentacja powypadkowa, - Instrukcje i procedury BHP, - Nadzór BHP na budowie, - Doradztwo w zakresie BHP, - Procedury PPOŻ i ewakuacji, - Instrukcje bezpieczeństwa pożarowego budynku, - Kursy pierwszej pomocy dla firm i instytucji, - Kursy pierwszej pomocy dla rodziców i opiekunów, - Kursy pierwszej pomocy dla nauczycieli i wychowawców - Kursy pierwszej pomocy dla dzieci i młodzieży Więcej na stronie: https://bhp.netkonf.pl oraz na Facebooku: https://fb.me/uslugiBHPpoznan NETKONF to zespół wykwalifikowanych specjalistów, w którego skład wchodzą służby BHP, członkowie SEP z uprawnieniami, służby PPOŻ. oraz ratownicy medyczni, członkowie Polskiej Rady Resuscytacji. Nasze usługi świadczone są przez praktyków i specjalistów z wieloletnim stażem. Zapewnia to naszym Klientom wysoki stopień bezpieczeństwa powierzonych nam obowiązków.

wszystkie kategorie w dziale: BHP

Szukaj w zasobach serwisu strony www BHP

stronywww.eu