Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwElektronika

strony www » Firmy » Elektronika

stron: 1 z 2  następna »

stron 12

http://www.samsung-serwis-warszawa.pl
http://www.samsung-serwis-warszawa.pl

adres: http://www.samsung-serwis-warszawa.pl

tytuł: http://www.samsung-serwis-warszawa.pl

opis: A-Tech - autoryzowany serwis SAMSUNG'a poleca naprawy sprzętu RTV i AGD. A-Tech to centrum naprawcze sprzętu elektronicznego w Warszawie. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w naprawianiu i konserwacji sprzętu firmy SAMSUNG. Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy. Każdy sprzęt naprawiamy w krótkim czasie i profesjonalnie. Szybka komunikacja z naszym serwisem za pomocą specjalnie stworzonej infolinii. Nasza firma została utworzona w połowie lat 90, a przez lata pracy zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów.

 

http://www.pcontrol.pl
http://www.pcontrol.pl

adres: http://www.pcontrol.pl

tytuł: http://www.pcontrol.pl

opis: Nasza firma zapewnia pomoc techniczną klientom, którzy zakupili nasze towary. Dzięki naszej długoletniej praktyce nasze wyroby są bez przerwy unowocześniane, dlatego też cieszą się ogromną popularnością pośród dużej liczbie usatysfakcjonowanych konsumentów. Z dbałości o efektywność naszych artykułów, do ich montażu wykorzystujemy najlepsze na rynku surowce. Reasumując warto nadmienić, że nasze urządzenia są dystrybuowane po szczególnie konkurencyjnych stawkach.

 

http://rejestracja-czasu-pracy.kontrola-dostepu.eu
http://rejestracja-czasu-pracy.kontrola-dostepu.eu

adres: http://rejestracja-czasu-pracy.kontrola-dostepu.eu

tytuł: http://rejestracja-czasu-pracy.kontrola-dostepu.eu

opis: Exam jest przedsiębiorstwem dystrybuującą system rejestracji czasu pracy oraz urządzenia pełniące zadania kontroli dostępu (takie jak kontrolery, sensory, rejestratory z klawiaturą kodową, systemy monitoringu itp). W naszej ofercie można odnaleźć ponadto czytniki linii papilarnych (wytwarzane przez polskich wytwórców) oraz systemy ewidencji czasu pracy. Działamy od około 10-ciu lat i obsługujemy obecnie dziesiątki firm na obszarze naszej ojczyzny. Zapraszamy na naszą witrynę internetową.

 

http://www.ekoprodet.pl
http://www.ekoprodet.pl

adres: http://www.ekoprodet.pl

tytuł: http://www.ekoprodet.pl

opis: W trakcie realizowania audytów efektywności energetycznej firma EKOPRODET z Poznania ma na uwadze wszystkie elementy, dzięki którym Kontrahent będzie miał możliwość skuteczniej przeprowadzać swoją strategię energetyczną. Każdy audyt elektryczny bądź też optymalizacyjny zrealizowany przez EKOPRODET, wpływa wprost na korzyści Klienta. Dzięki powyższemu oszczędzając energię, oszczędza się tym samym finanse.

 

http://www.almar-sprzegla.pl
http://www.almar-sprzegla.pl

adres: http://www.almar-sprzegla.pl

tytuł: http://www.almar-sprzegla.pl

opis: PHU ALMAR jest jednym z niekwestionowanych liderów w branży sprzedaży części zamiennych stosowanych w rozmaitych dziedzinach automatyki, np. w przemyśle maszynowym. Proponowane profesjonalne elektrosprzęgła są najbardziej istotną domeną oferty produktowej ALMAR. Szczególnie polecamy produkty typu nowoczesne sprzęgło KLDO. Bestsellerami są również hamulec elektromagnetyczny oraz sprzęgło Binder Magnete. Tokarzy zainteresuje również bogaty wybór części zamiennych w rodzaju sprzęgło do tokarki – różne modele. ALMAR posiada w asortymencie części z branży hydrauliki siłowej. Klienci chętnie i często decydują się na zakup produktów typu rozdzielacze ciśnieniowe, silniki hydrauliczne albo wszelkiego typu pompy, filtry oraz przewody.

 

http://arconanalizatory.pl
http://arconanalizatory.pl

adres: http://arconanalizatory.pl

tytuł: http://arconanalizatory.pl

opis: Za pomocą naszego sklepu (http://arconanalizatory.pl/) dokonacie Państwo zadowalającego zakupu analizatora spalin, który rejestruje pomiar składu spalin silników z zapłonem iskrowym. Ponadto dokonuje pomiarów: HC, CO, O, Nox, temperatury oleju, liczby obrotów na czas oraz sondy Lambda. Analizator spalin jaki Państwu oferujemy bez problemu oblicza właściwe HC oraz Lambdę w zależności od użytkowanego paliwa: benzyny, ciekłego gazu LPG, gazu ziemnego sprężonego (metan). Analizator spalin posiada trzy opcje ukazywania wyników na ekranie: słupkowy, cyfrowy oraz liniowy. Istnieje możliwość rejestracji pomiarów w czasie, dokonanie porównania oraz wydruku. Zapisuje wynik pomiaru w pamięci dzięki czemu można bez problemu do nich wrócić.

 

http://www.cetekom.pl

adres: http://www.cetekom.pl

tytuł: http://www.cetekom.pl

opis: W trakcie poprzednich 7 lat team profesjonalistów Cetekom zajmował się rozwiązaniami VoIP oraz centralami programowymi. Rezultatem ich udoskonaleń są niezawodne produkty: oszczędne centrale VoIP, systemy contact center, ukierunkowany na biznes system IRV oraz zespół innych opcji dla kontrahentów biznesowych i prywatnych. Usługi Cetekom chwalą zwłaszcza podmioty, których obszarem działalności jest telemarketing. Proponowane przez Cetekom platformy w ogromnym stopniu uefektywniają działanie działu. Witryna firmowa przedłoży zalety powyższych platform.

Czujniki i pomiary temperatury

adres: http://regulator-temperatury.tdnet.pl

tytuł: Czujniki i pomiary temperatury

opis: W ogólnie stosowanych systemach grzewczych jak również chłodniczych niebywale istotną funkcję spełniają wszelkiego typu regulatory temperatury. Te nowoczesne urządzenia troszczą się o to, ażeby temperatura była na stale określonym poziomie lub zmieniała się w konkretnym czasie, zgodnie z indywidualnymi potrzebami. W systemach chłodniczych, czy grzewczych jak również z wyższą temperaturą szalenie istotny jest pomiar temperatury. Zwłaszcza jest to znamienne chociażby w kotłach grzewczych, gdzie powinna panować właściwa temperatura. Specjalistyczny miernik pozwala na nadzorowanie jak również i regulowanie temperatury przez calutki czas konkretnego procesu. W kotłach c.o., systemach grzewczych, chłodzących zainstalowany jest czujnik temperatury, który troszczy się o dokładny pomiar temperatury. Dzięki czujnikom { system|urządzenie czy też osoba zawiadująca może bezpośrednio, ręcznie zmienić temperaturę lub zakodować całkowicie inny proces pracy konkretnego systemu, maszyny. Z całą pewnością pomiar temperatury przebiega w dzisiejszej dobie w sposób zautomatyzowany jak i elektroniczny. Nie wykorzystuje się już rtęci, tylko profesjonalne mierniki, dzięki którym w pełni możliwe jest określenie temperatury, także do jednego miejsca po przecinku. To olbrzymi postęp techniczny. Więcej przydatnych informacji na platformie firmowej Borteks.

Certyfikat Energetyczny Wrocław Jk-Projekt

adres: http://jk-projekt.pl

tytuł: Certyfikat Energetyczny Wrocław Jk-Projekt

opis: JK-Projekt jest firmą, która wyspecjalizowało się w kreowaniu projektów dla budów a także świadczeniu usług związanych z przekazywaniem dokumentów o formie zasilania obiektów. Wspomniana specjalizacja, w której na co dzień działa przedsiębiorstwo pokrywa całościowe przygotowanie konceptów: architektonicznych, konstrukcyjnych. Firma trudni się ponadto obsługą inwestycyjną, przeprowadza audyt nadzorczy, może również być podwykonawcą pomocnicznym. JK-Projekt po niezbędnym audycie może wystawić papiery energrtyczne.

Naprawa iPod, iPad, iPhone, iMac, MacBook

adres: http://iphonekrakow.pl/

tytuł: Naprawa iPod, iPad, iPhone, iMac, MacBook

opis: Współczesne sprzęty elektroniczne mają zaprogramowaną żywotność, niestety zazwyczaj okres ten nie jest dla nas wystarczający. Żebyśmy potrafili godzinami cieszyć się naszym urządzeniem Apple powstał serwis napraw iDoctor Kraków. Najczęstszą schorzeniem, jaka spotyka sędziwe iPhony jest szybko rozładowująca się bateria, która wytrzymuje zaledwie chwilę. Jest to niesłychanie uciążliwa przypadłość, ale wymiana baterii trwa 10 minut. Obok baterii często przyciski zużywają się. By ich naciskanie było proste jak drut wystarczy je wymienić. Serwisem są objęte wszystkie przyciski – home, power, zgłaszanie/ ściszanie oraz przełącznik trybu cichego.Wbardziej leciwych modelach konieczna jest również aktualizacja oprogramowania, w celu zabezpieczenia telefonu przed niebezpieczeństwami, o których, gdyaparatpowstawał programiści nawet nie śnili. Wszystkie naprawy przeprowadzi nasz serwis zatrzymującnajważniejsze dane, a Ty po takiej naprawie będziesz korzystał z iPhona jeszcze przez długie lata.

Szukaj w zasobach serwisu strony www Elektronika

stronywww.eu