Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwKursy

strony www » Szkolenia » Kursy

Kurs PADI 6Kurs PADI Advanced Open Water Diver


Międzynarodowa organizacja – PADI –zrzesza miłośników nurkowania. Jej certyfikaty są respektowane na całym świecie. Zdobywanie nowych umiejętności poprzez kursy i szkolenia prowadzone przez certyfikowanych instruktorów PADI pozwala na nurkowanie w głębszych wodach. Kurs Open Water Diver jest kolejnym szkoleniem pozwalającym na uzyskanie certyfikatu PADI AOWD. Tak, jak wszystkie szkolenia, powyższy kurs składa się z części teoretycznej a następnie praktycznej, zawierającej dwa nurkowania obowiązkowe oraz trzy nurkowania z listy PADI. Certyfikat ten zezwala na nurkowanie do głębokości 30 m oraz na uczestnictwo w kursie Rescue Diver.

 

stron: 1 z 2  następna »

stron 19

http://www.betmin.pl
http://www.betmin.pl

adres: http://www.betmin.pl

tytuł: http://www.betmin.pl

opis: Firma „Bet – Min” Andrzej Górski zajmuje się wykonywaniem prac saperskich (w tym podwodnych)

 

http://moje-prawo-jazdy.pl
http://moje-prawo-jazdy.pl

adres: http://moje-prawo-jazdy.pl

tytuł: http://moje-prawo-jazdy.pl

opis: Moje Prawo Jazdy jest portalem dedykowanym osobom przed egzaminem na prawo jazdy

 

http://www.confero.pl
http://www.confero.pl

adres: http://www.confero.pl

tytuł: http://www.confero.pl

opis: Confero.pl – naszym celem jest dostarczanie informacji o obiektach konferencyjnych. Duża baza danych ponad 1500 specjalnie wyselekcjonowanych obiektów, posiadających sale konferencyjne o wysokim standardzie: hotele, hotele SPA, biznesowe, teatry i muzea. Funkcjonalna wyszukiwarka obiektów konferencyjnych dostępna na naszej stronie pozwala przeglądać bazę danych z wykorzystaniem wielu kryteriów (m.in. lokalizacja, pojemność sali).

 

http://www.rysunek.edu.pl
http://www.rysunek.edu.pl

adres: http://www.rysunek.edu.pl

tytuł: http://www.rysunek.edu.pl

opis: Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego Salwatorskiego studio artystycznego w którym możecie zwiększyć własną wiedzę odnośnie rysowania. Dzięki zajęciom artystycznym prowadzonym w naszej firmie, poznasz zupełnie nowe zaskakujące techniki rysowania a także poznasz innych miłośników sztuki podobnych do Ciebie! Szkoła rysowania kierowana jest przede wszystkim dla ludi, którzy pragną dostać się na uczelnię ASP. Nasza szkoła rysunku mieści się pod adresem ul. Ukryta 29 w Krakowie. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty nauki rysowania, dzięki czemu już wkrótce będziesz profesjonalnie posługiwać się ołówkiem oraz pędzlem. Powiemy Ci jak malować akty, martwą naturę a także bawić się światłem i cieniem. Do zobaczenia!

 

http://www.artofmove.pl
http://www.artofmove.pl

adres: http://www.artofmove.pl

tytuł: http://www.artofmove.pl

opis: Najlepsi, utytułowani trenerzy tańca oraz dwie ergonomicznie urzadzone, rozległe sale taneczne do Państwa dyspozycji. Art of Move – studio tańca w Poznaniu zachęca do nauki salsy, hip-hopu, stretchingu, latino, tańca towarzyskiego, bachaty, zumby, swingu czy tańca brzucha. Profesjonalne zajęcia i warsztaty w miłym klimacie dla par, młodzieży, dzieci, narzeczonych. Organizujemy tematyczne wieczorki taneczne dla firm. Zapisy droga internetową.

 

http://www.abi.czj-infox.pl/
http://www.abi.czj-infox.pl/

adres: http://www.abi.czj-infox.pl/

tytuł: http://www.abi.czj-infox.pl/

opis: Centrum Zarządzania Jakością INFOX organizuje szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych pt. Administrator Bezpieczeństwa Informacji, oraz Warsztaty: Administrator Bezpieczeństwa Informacji- dokumentacja. Osoba pełniąca funkcję ABI musi posiadać adekwatną wiedzą prawną, z zakresu zarządzania oraz teleinformatyki i pozostałych metod przetwarzania informacji oraz związanych z tym zagrożeń.

 

http://www.kurs-hds-wozki.pl
http://www.kurs-hds-wozki.pl

adres: http://www.kurs-hds-wozki.pl

tytuł: http://www.kurs-hds-wozki.pl

opis: Ośrodek Kształcenia ALMAT to firma działająca na rynku szkoleniowym od roku 1997. Firma prowadzi szkolenia na operatora wózków jezdniowych akumulatorowych i spalinowych. Uzyskane przez uczestników uprawnienia dotyczą wszystkich typów wózków widłowych z napędem silnikowym, są bezterminowe i honorowane na obszarze krajów Uni Europejskiej. Poza tym organizujemy kursy na obsługę żurawi przeładunkowych, suwnic, ładowarek teleskopowych, wciągarek i podestów ruchomych jak również kursy BHP dla wszystkich grup zawodowych.

 

http://darmoweszkolenia.wroclaw.pl

adres: http://darmoweszkolenia.wroclaw.pl

tytuł: http://darmoweszkolenia.wroclaw.pl

opis: Na tej stronie odszukać można zbiór nadchodzących szkoleń we Wrocławiu. Dobieramy szkolenia, wykłady i eventy bez trudności dostępne dla uczestników, w których nie jest konieczne spełnianie jakichkolwiek wymagań. witryna została skonstruowana w taki sposób, aby najbliższe bezpłatne szkolenia Wrocław znajdowały się na górze strony. Dodatkowo wydarzenia zostały wzbogacone o przyjazne daty i godziny. W razie wszelkich wątpliwości czy sugestii prosimy o kontakt mailowy.

http://www.narzeczeni.kursfilip.pl

adres: http://www.narzeczeni.kursfilip.pl

tytuł: http://www.narzeczeni.kursfilip.pl

opis: Dla osób, które nie mają w tygodniu czasu na nauki przedmałżeńskie stworzono specjalny weekendowy kurs przedmałżeński. W ciągu zaledwie jednego weekendu można odbyć cały kurs, dzięki któremu następnie bez jakichkolwiek przeszkód można wziąć ślub. Więcej przydatnych informacji pod adresem www.narzeczeni.kursfilip.pl. Jeśli poszukujecie wartego uwagi miejsca na kursy przedmałżeńskie, to koniecznie powinniście postawić na Kurs Filip. Bardzo miła atmosfera jak również i brak presji powodują, że kurs dla narzeczonych będzie czymś bardzo przydatnym jak również i wyjątkowo przyjemnym dla każdej pary młodej.

http://www.csz-kompetencja.pl

adres: http://www.csz-kompetencja.pl

tytuł: http://www.csz-kompetencja.pl

opis: Nasza firma oferuje szkolenia unijne, a także kursy, np.: kurs spawania mag. Posiadane bogate referencje sprawiają, że z naszych szkoleń korzysta coraz więcej osób. Wiele specjalistycznych uprawnień uzyskasz kończąc nasz kurs. Maszyny budowlane i inne urządzenia można prowadzić tylko po konkretnych kursach. Po zdobyciu uprawnień kończąc kurs, spawacze mogą zdobyć kolejne uprawnienia. Robimy także bezpłatne szkolenia. Odwiedzaj naszą witrynę często by nie przeoczyć szkolenia odpowiedniego dla Ciebie. Pomożemy Ci zdobyć potrzebny zawód!

wszystkie kategorie w dziale: Kursy

Szukaj w zasobach serwisu strony www Kursy

stronywww.eu