Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwLogistyka

strony www » Firmy » Logistyka

 

stron 10

http://www.ran-dickmar.com.pl
http://www.ran-dickmar.com.pl

adres: http://www.ran-dickmar.com.pl

tytuł: http://www.ran-dickmar.com.pl

opis: Firma "RAN-DICKMAR" posiada techniczne zaplecze techniczne oraz zawodowy sprzęt, pozwalające, że odbiór odpadów niebezpiecznych przebiega sprawnie i zgodnie z obligatoryjnym prawem. Wyspecjalizowaliśmy się w odpadach przemysłowych. Dostępna infrastruktura jest dobrana do odbioru 900 rodzajów odpadów. Jeśli chodzi o odbiór odpadów Warszawa może liczyć na fachowe usługi naszej firmy. Mogą to być odpady palne, zawierające ropę naftową, różnego rodzaju chemikalia, zużyte baterie, katalizatory, urządzenia elektryczne i elektroniczne, drewno, metale, tworzywa sztuczne, szkło i wiele innych. Zapewniamy bezpieczny transport odpadów niebezpiecznych dzięki samochodom-cysternom na odpady płynne i samochodom ciężarowym - na odpady stałe. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz skuteczność.

 

http://www.jartom.biz.pl
http://www.jartom.biz.pl

adres: http://www.jartom.biz.pl

tytuł: http://www.jartom.biz.pl

opis: Olbrzymi wybór działek pod inwestycje, hal magazynowych i produkcyjnych do kupna lub najmu. Oferta dotyczy nieruchomości komercyjnych ulokowanych w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie całej Polski. Pośredniczymy w negocjacjach dogodnych warunków umowy, proponujemy fachowy konsulting, szukamy kontrahentów. Zajmujemy się także budową hal stalowych. Posiadamy wiele referencji, mamy za sobą setki udanych transakcji.

 

http://www.mwassistance.com.pl
http://www.mwassistance.com.pl

adres: http://www.mwassistance.com.pl

tytuł: http://www.mwassistance.com.pl

opis: Obecnie zarządzanie flotą pojazdów jest zajęciem pracochłonnym, skomplikowanym i wymagającym specjalistycznej wiedzy. Dlatego namawiamy państwa do powierzenia obsługi flotowej w ręcefirmie MW Assistance. Nasza obsługa flotowa umożliwi Państwu zaoszczędzić pieniądze, usprawni administrację i pozwoli skuteczniej zaangażowac się w działania firmy na głównych polach działalności.

 

http://www.parking-warszawa-okecie.pl/
http://www.parking-warszawa-okecie.pl/

adres: http://www.parking-warszawa-okecie.pl/

tytuł: http://www.parking-warszawa-okecie.pl/

opis: Zachęcamy wszystkich do skorzystania z profesjonalnie przygotowanego parkingu strzeżonego przy lotnisku im. F. Chopina w Warszawie. Parking znajduje się wokoło 10 minut drogi od lotniska. Naszym klientom zapewniamy darmowy transport na teren lotniska a po przylocie wystarczy zadzwonić pod numer widoczny na stronie i obsługa parkingu bezpłatnie odwiezie państwa na parking. Nasz parking dysponuje 250 miejscami parkingowymi. Parking czynny jest 24h przez 7 dni w tygodniu. Rezerwacji można dokonywać on-line, drogą telefoniczną oraz na miejscu. Zapewniamy ochronę na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu zespołowi kamer zamontowanych na terenie obiektu. Wszystkie pojazdy objęte są ubezpieczeniem w PZU przez cały okres parkowania.

 

http://www.mag-serwis.com
http://www.mag-serwis.com

adres: http://www.mag-serwis.com

tytuł: http://www.mag-serwis.com

opis: Profesjonalne usługi proponuje Mag-Serwis. Wózki widłowe z oferty tej firmy charakteryzuje wysoki poziom jakości i eksploatacji. Wózki widłowe Linde i Hyundai to sprawdzone maszyny, których parametry zostały szczegółowo przedstawione na witrynie mag-serwis.com. Są docenione przez prestiżowe przedsiębiorstwa w Polsce i za granicą. Zostały wyprodukowane na bazie najnowszych technologii, które zapewniają wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie w każdych warunkach. Dostępne zarówno nowe jak i używane wózki gazowe, spalinowe i elektryczne. Z propozycji Mag-Serwisu mogą skorzystać ponadto przedsiębiorstwa, których środki transportowe uległy uszkodzeniu. Koszty naprawy wózków są okazyjne. Mag-Serwis ma w sprzedaży pojedyncze części zamienne do wózków, identyczne z oryginalnymi. Zapraszamy zainteresowanych do zaznajomienia się z stale powiększającym się wykazem części, osprzętu, łańcuchów i opon do wózków widłowych, stosownie udokumentowanych. Mag-Serwis dokłada starań, by klient był pod każdym względem najlepiej obsłużony.

 

http://www.flotainter.pl

adres: http://www.flotainter.pl

tytuł: http://www.flotainter.pl

opis: Grupa przeszkolonych ekspertów z spółki Flotainter.pl Monitoring Floty z całego serca rekomenduje zaawansowane projekty: monitoring GPS, kontrola taboru służbowych aut, bądź lokalizacja pojazdów przy pomocy pełnozakresowego modułu automatycznej nawigacji. Dzięki nam zmniejszycie nakłady wiążące się z eksploatowaniem leasingowanej floty samochodowej. Zlecenie na zewnątrz wykonań Flotainter.pl takich jak optymalne administrowanie flotą samochodową umożliwi Wam skupienie się na najważniejszej domenie działalności biznesu, a co za tym idzie, na maksymalizacji obrotów.

Logistyka

adres: http://www.paganini.pl

tytuł: Logistyka

opis: Logistyka, spedycja, transport. Paganini to firma z ponad 10-cio letnim doświadczeniem w branży transportu towarów. Kompleksowe usługi, które zapewniamy obejmują transport krajowy i międzynarodowy, spedycję, rozładunek, magazynowanie oraz dystrybucję. Utrzymując wysoki standard wykonywania powierzonych nam przedsięwzięć logistycznych zarazem obniżamy koszty rzeczywiste, a co za tym idzie, poprawiamy efektywność. Jesteśmy w stanie w ciągu 48h dotrzeć z powierzonym nam transportem do każdego miejsca w Europie. Szczególnie mamy na uwadze terminowość, niezawodność oraz pełen profesjonalizm naszych kierowców. Chętnie podejmujemy trudne i wymagające zlecenia. Idealnie sprawdzamy się w realizacjach wymagających rzetelnego planowania i wykwalifikowanych pracowników. W relacjach klient-wykonawca ważny jest dla nas wspólny rozwój i wspólnie osiągnięte korzyści.

Usługi kurierskie - spedycja ze Szczecina

adres: http://kurier-szczecin.cba.pl

tytuł: Usługi kurierskie - spedycja ze Szczecina

opis: Bez wątpienia w gro przypadkach klasyczny kurier jest wybawieniem. Co bardzo istotne, można korzystać z różnych ofert, jak choćby tej na szybkie przesyłki po mieście kurierem na rowerze, co gwarantuje dostarczenie w ciągu kilku godzin bądź samochodami, przesyłek małych i dużych gabarytów. Bezspornie tym, co najbardziej korzystnego oferuje lokalny kurier ze Szczecina jest szybka dostawa. Dzięki zasięgowi jak i targetowi opartemu na danym obszarze, możliwe jest znacznie szybsze dowożenie listów jak i przesyłek między firmami, rozmaitymi instytucjami a także osobami prywatnymi. To doskonała okazja dla każdego! Ogromną zaletą oraz innowacją usług kurierskich jak i dostawczych jest oferowany kurier przez internet. Taka usługa to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu można zamawiać usługi jak i nadawać paczki, listy bez wychodzenia z pracy czy mieszkania, co dla mnóstwa osób jest znacznym uproszczeniem oraz pomocą. W momencie, gdy zamawia się kuriera przez sieć Internet, nadawca jedyne, co ma obowiązek zrobić, to przygotować list bądź paczkę do wysłania a także przeprowadzić przelew za usługę. Zamówiony kurier przyjedzie na miejsce i odbierze od nas zlecone zamówienie, a w kolejności dokona jego doręczenia na podany przez nas adres.

Organizacja eventów Meeting

adres: http://meeting.pl

tytuł: Organizacja eventów Meeting

opis: Meeting.pl to nowoczesna platforma oferująca pożyteczne urządzenie do szukania sal konferencyjnych w Polsce. Organizacja zebrania nie tylko na nader gigantyczną cyfrę uczestników nie jest aktualnie szkopułem. Propozycje przesyłane są bezwiednie i pozwalają na wnikliwe nazwanie życzeń. Użytkownik ma tym samym sposobność dostosowania sal tak aby konferencja była wydajna. Meeting.pl proponuje wspaniałe nastawienie do kwestii aranżowania posiedzenia.

SOOT - system zarządzania transportem

adres: http://soot.pl/

tytuł: SOOT - system zarządzania transportem

opis: Nigdy wcześniej zlecanie transportu, współpraca ze spedytorami, kontrola realizacji przewozów oraz obsługa samochodów na terenie zakładu nie były tak proste. Nadal jednak współpracujecie Państwo tylko ze swoimi, zaakceptowanymi spedytorami i przewoźnikami, zbierając przy okazji dodatkowe informacje, pomocne do przyszłych negocjacji (np. opóźnienia w realizacji dostaw, przejrzyste porównanie ofert cenowych itp.) SOOT to dedykowany dla każdej firmy system zarządzania transportem (TMS – Transportation Management System), umożliwiający współpracę w jednym miejscu wszystkich uczestników łańcucha dostaw. System TMS – SOOT umożliwia także odciążenie działów spedycji, handlowych, obsługi magazynowej i innych, automatyzując wiele czynności i przenosząc konieczność uzupełniania niektórych informacji na spedytorów, przewoźników, kierowców czy dostawców/odbiorców.

Szukaj w zasobach serwisu strony www Logistyka

stronywww.eu