Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwInternet

strony www » Komputery » Internet

stron: 1 z 2  następna »

stron 14

Pietrzak Kamil - podręcznik internauty
Pietrzak Kamil - podręcznik internauty

adres: http://republika.pl/kamil_p/

tytuł: Pietrzak Kamil - podręcznik internauty

opis: Opis większości popularnych usług internetowych wraz z opisem konfiguracji programów do ich obsługi.

 

Ranking.pl
Ranking.pl

adres: http://www.ranking.pl/

tytuł: Ranking.pl

opis: Statystyki i analizy polskiego Internetu, m.in. ranking przeglądarek, systemów operacyjnych, wyszukiwarek.

 

Osiołki Polskiego Internetu
Osiołki Polskiego Internetu

adres: http://osiolki.net/

tytuł: Osiołki Polskiego Internetu

opis: Lista stron niedziałających w alternatywnych przeglądarkach. Pręgierz dla niekompetentnych webmasterów.

 

Centrum RSS
Centrum RSS

adres: http://rss.mrok.org/

tytuł: Centrum RSS

opis: Informacje na temat Really Simple Syndication, czytniki i tematyczny katalog polskich kanałów RSS.

 

Nospam-pl.net
Nospam-pl.net

adres: http://www.nospam-pl.net/

tytuł: Nospam-pl.net

opis: Prawo i obyczaje kontra spam. Normatywy, obrona, walka defensywna i ofensywna ze spamem, aktualności, klasyfikacja i felietony.

 

http://biel-net.pl
http://biel-net.pl

adres: http://biel-net.pl

tytuł: http://biel-net.pl

opis: BIEL-NET poleca: komputery, notebooki, laptopy, palmtopy, gps, telefony komórkowe, monitory, drukarki, karty graficzne oraz usługi internetowe i www

 

http://dook.pl
http://dook.pl

adres: http://dook.pl

tytuł: http://dook.pl

opis: DOOK to agencja interaktywna typu software house, specjalizująca się w tworzeniu aplikacji mobilnych, stron internetowych oraz aplikacji społecznościowych opartych o Facebooka. Wnikliwie analizujemy potrzeby naszych klientów, by dostarczyć przemyślane i dostosowane produkty. Wykorzystujemy nowoczesne technologie Augmented Reality, Flash czy Ajax. Tworzymy oryginalne, efektywne i efektowne produkty, pamiętając o User-Centered-Design i celach postawionych przez klienta. Zapraszamy do współpracy oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której opisaliśmy dotychczasowe realizacje.

 

http://mu-online.org.pl
http://mu-online.org.pl

adres: http://mu-online.org.pl

tytuł: http://mu-online.org.pl

opis: Na naszym serwisie znajdziesz wiele informacji dotyczących świata gry i serwerów prywatnych [url=http://mu-online.org.pl]MuOnline[/url]. Dowiesz się więcej o klasach postaci, eventach dostępnych w grze. Nasza baza poradników odpowie na większość pytań związanych z Mu Online. Zapraszamy też na [url=http://mu-online.org.pl/index.php?p=prywatny_serwer_mu_online]prywatne serwery mu online[/url] oraz [url=http://mu-online.org.pl/index.php?p=gry_do_zalogowania]gamecenter[/url] Posiadamy szeroki zestaw filmików dotyczących gry, pokazujących jej najlepsze ujęcia i urywki, poradnik mu. Na naszym serwisie znajdziesz również zdjęcia dotyczące wspaniałej gry mmorpg jaką jest Mu. Mu jest idealnym przedstawicielem gatunku. Gry massive multiplayer online rolying playing game są przeznaczone dla połączonych w sieci społeczności. To właśnie rozgrywka grupowa nadaje im charakterystyczny wygląd i cechy. Spotykasz się wcielony w avatar swojej postaci z prawdziwymi ludźmi z różnych miejsc świata. Ja będąc nastolatkiem, jak pewnie wielu z nas nauczyłem się języka angielskiego grając w gry przez neta. A uściślając to rozmowa z tymi właśnie zagranicznymi graczami pozwoliła mi opanować podstawy praktyki języka. Śmiało mogę stwierdzić, że wiele skilli językowych nabyłem handlując przedmiotami w MuOnline. Osobom przeglądającym nasz serwis przyda się miska popkornu i szklanka koli. Często warto poświęcić chwilę, aby znaleźć coś naprawdę wartościowego. Na naszym portalu znajdziesz serwer godny polecenia. Do zobaczenia!

 

http://poddebice.net.pl
http://poddebice.net.pl

adres: http://poddebice.net.pl

tytuł: http://poddebice.net.pl

opis: Nieoficjalny portal miasta [url=http://poddebice.net.pl]Uniejów[/url] proponuje aktualne miejscowe wiadomości. Tubylcy [url=http://poddebice.net.pl]Uniejów[/url] mogą umieścić ogłoszenia rodzaju kupię/sprzedam lub znaleźć oferty roboty z Poddebic. Znajdzie się tu wykaz przedsiębiorstw z powiatu poddębickiego. Wykonywalne jest kupienie autopromocji i bannera, o różnorakich ilościach, w zależności od potrzeb.Poddebice.net.pl jest niepośrednim portalem Poddębic,urzędowy portal prowadzi miasto. Znajdziemy tu kalendarz impr w [url=http://poddebice.net.pl]uniejów[/url],rozkład przejażdżki PKS,PKP i busów czy wiadomości o gawędach miasta i najlepsze zabytki.

 

http://zabawownia.pl
http://zabawownia.pl

adres: http://zabawownia.pl

tytuł: http://zabawownia.pl

opis: Gry On-line zarówno w Polsce jak również na świecie cieszą się ogromnym zainteresowaniem i w sumie nie ma się co dziwić jest to rozrywka online do której wystarczy komputer, przeglądarka internetowa i połączenie z internetem i już można grać w ulubione gry online. Z rozważają o takich fanatykach tego typu portali powstała strona zabawownia.pl na której poszukają Państwo gry online dla dzieci typu kolorowanki czy gry z ulubionymi postaci z bajek. Grać można do pragnie, aż do znudzenia, wyłącznie, że ciężko się tak fajnymi grami znudzić.

 

wszystkie kategorie w dziale: Internet

Szukaj w zasobach serwisu strony www Internet

stronywww.eu