Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony www

strony www

Przybyś - Producent sprzętu piekarniczego

adres: http://przybys.com.pl

tytuł: Przybyś - Producent sprzętu piekarniczego

opis: Firma F.H.U.P. "Przybyś" Mariusz Przybycień rozpoczęła działalność w 2003 roku. Przez minione lata dzięki Państwa drogocennym sugestiom i potrzebom wypracowała ofertę urządzeń i akcesoriów stosowanych do produkcji w zakładach piekarniczych i cukierniczych, która spełnia Państwa oczekiwania. W jej skład wchodzą między innymi łopaty, drabinki, deski, łyżki, wałki, blaty drewniane, drążki, koszyki wiklinowe oraz wyroby z chromoniklu i aluminium.

Usługi reklamowe - reklama w internecie

adres: http://www.projektdzisiaj.pl

tytuł: Usługi reklamowe - reklama w internecie

opis: Projekt Dzisiaj stworzyłem z myślą o przedsiębiorcach zamierzających prowadzić efektywne działania marketingowe w internecie. Jako certyfikowany specjalista ecommerce osiągam cele biznesowe moich klientów, oferuję usługi reklamowe na terenie Unii Europejskiej. Prowadzę bloga Szlakiem e-Commerce w którym omawiam zagadnienia z rynku reklamy internetowej. Chętnie pokieruję Państwa kampanie w internecie bez względu na wysokość waszego budżetu. Gorąco zapraszam!

Kamienie do ogrodu Gdańsk

adres: http://www.wegiel-granit.pl

tytuł: Kamienie do ogrodu Gdańsk

opis: Duży wybór kamieni ogrodowych, kostek brukowych i granitowych, a także rozmaitych kruszyw ogrodowych, w tym otoczaków, skalniaków, kaskad, oferuje przedsiębiorstwo z Gdańska ERGE. Zapraszamy do naszego składu przy ul. Staropolskiej 1 w Gdańsku. Pełna oferta dostępna na stronie internetowej, a także pod numerami telefonów. Szybkie terminy realizacji, własny transport, a także wysokiej klasy specjaliści, to wszystko jest gwarancją perfekcyjnie wykończonego placu, podwórza, a także każdej innej powierzchni, nie tylko kostką brukową. Nasi przeszkoleni pracownicy, na codzień związani z branżą, potrafią stworzyć każdy element małej architektury, który sprawi, że będą Państwo czuć się we własnym ogrodzie komfortowo, a także chętnie w nim wypoczywać. Kamienie ozdobne, oczka wodne, ciągi komunikacyjne i trakty wykonane przy użyciu rozmaitych kształtów i rozmiarów kostek brukowych, granitowych, a także innych kamieni dekoracyjnych - tym zajmujemy się od wielu lat. Szukasz pomysłu jak sprawić, aby Twoje najbliższe otoczenie zmieniło swój wygląd - zapraszamy do współpracy.

Konto bankowe przez internet

adres: http://konta-bankowe.org

tytuł: Konto bankowe przez internet

opis: Jeśli tworzymy nasze pierwsze konto osobiste, warto zdecydować się na rachunek młodzieżowy. Tyczy się to bardzo często osób, które nie ukończyły dwudziestego szóstego roku życia. Jedną z jego największych zalet jest tanie utrzymanie rachunku. Ponad to w większości sytuacji będzie to całkiem za darmo. Sytuacja przedstawia się tak samo z kartą płatniczą i wykonywaniem przelewów. Dzięki temu nie musimy trzymać przy sobie gotówki, co jest po prostu bezpieczniejsze. Warto również podkreślić to, że własne konto w młodym wieku uczy nas, jak zarządzać własnymi finansami. Jest to niezwykle ważna wiedza, która przyniesie korzyść w przyszłości.

Pion Poziom

adres: http://pionpoziom.com/

tytuł: Pion Poziom

opis: Profesjonalne usługi z zakresu fotografii wnętrz i stylizacji sesji zdjęciowych. Unikalne koncepcje, indywidualne podejście do każdego projektu i wieloletnie doświadczenie owocujące współpracą z najlepszymi polskimi magazynami branżowymi gwarantuje zadowolenie każdego klienta. Każdy najdrobniejszy detal jest dla nas ważny, dzięki czemu nasze kompozycje są oryginalne i wyróżniające się. Pracujemy wyłącznie na specjalistycznym, nowoczesnym sprzęcie, dzięki czemu efekty są perfekcyjne w każdym calu.

GP LUX

adres: http://gp-lux.pl

tytuł: GP LUX

opis: Pracowników tej firmy wyróżnia wysoka jakość obsługi klienta oraz dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb. Nie jest więc zaskoczeniem, że GP-LUX pozyskuje coraz więcej klientów biznesowych oraz korporacyjnych. W ofercie firmy możemy znaleźć także napęd do bram garażowych oraz szlabany. Niezbędne informacje można znaleźć na stronie internetowej www.

Espo - puchary i gadżety

adres: http://pucharyigadzety.pl/

tytuł: Espo - puchary i gadżety

opis: Ponadto firma w swojej ofercie posiada drukowanie różnego rodzaju kalendarzy, ulotek czy banerów oraz drukowanie. Więcej szczegółów można znaleźć na firmowej stronie internetowej.

Pranie kanap Warszawa

adres: http://www.czyszczenie-karcherem.pl

tytuł: Pranie kanap Warszawa

opis: Zapraszamy do skorzystania z prania tapicerek meblowych metodą ekstrakcyjną czyli na zasadzie odessaniu zanieczyszczeń w raz z środkami antybakteryjnymi z czyszczonej powierzchni.Środki piorące są nie drażniące i posiadają atest PZH. Dodatkowo płuczemy samą woda w celu usunięcia resztę chemii.Pierzemy kanapy,narożniki,materace,fotele jak i naturalne i sztuczne dywany,wykładziny. Na życzenie stosujemy preparaty antyalergiczne.Mamy dla państwa dogodne terminy.Działamy u klienta na miejscu Warszawa i okolice.

Wypadki komunikacyjne i odszkodowania

adres: https://www.kancelariaklus.pl

tytuł: Wypadki komunikacyjne i odszkodowania

opis: Mecenas Marcin Kluś proponuje własne wielorakie doświadczenie w pozyskaniu zadośćuczynienia oraz renty w sytuacjach błędów medycznych a także wypadków komunikacyjnych. Podczas swojej działalności Marcin Kluś nadzorował dochodzenia przed sądami cywilnymi, lekarskimi oraz sądami administracyjnymi i sądami pracy. Po latach pracy w biurze prawnym Budzowska Fiutowski i Partnerzy, Marcin Kluś w roku 2013 ustanowił własną kancelarię w Warszawie przy ulicy Grenadierów 30B lok. 9 Marcin Kluś Kancelaria Radcy Prawnego zaprasza osoby mające kłopoty ze sprawami spadkowymi, obrotem nieruchomościami, protekcją dóbr prywatnych, rozwiązywaniem ustaleń o pracę itp. Kancelaria specjalizuje się także windykacją długów, ochroną autorskich praw osobistych a także majątkowych plus obsługą prawną przedsiębiorstw.

 

NETKONF - Szkolenia bhp, ppoż, pierwsza pomoc

adres: http://bhp.netkonf.pl

tytuł: NETKONF - Szkolenia bhp, ppoż, pierwsza pomoc

opis: Prowadzimy usługi w zakresie : - Szkolenia BHP wstępne, okresowe - Szkolenia okresowe (stacjonarnie, on-line) - Szkolenia BHP do pracy na budowie - Szkolenia PPOŻ, - Kursy pierwszej pomocy przedmedycznej - Ocena ryzyka zawodowego, - Ocena ergonomii stanowiska pracy, - Pomiary elementów środowiska pracy, - Analiza stanu BHP, - Dokumentacja powypadkowa, - Instrukcje i procedury BHP, - Nadzór BHP na budowie, - Doradztwo w zakresie BHP, - Procedury PPOŻ i ewakuacji, - Instrukcje bezpieczeństwa pożarowego budynku, - Kursy pierwszej pomocy dla firm i instytucji, - Kursy pierwszej pomocy dla rodziców i opiekunów, - Kursy pierwszej pomocy dla nauczycieli i wychowawców - Kursy pierwszej pomocy dla dzieci i młodzieży Więcej na stronie: https://bhp.netkonf.pl oraz na Facebooku: https://fb.me/uslugiBHPpoznan NETKONF to zespół wykwalifikowanych specjalistów, w którego skład wchodzą służby BHP, członkowie SEP z uprawnieniami, służby PPOŻ. oraz ratownicy medyczni, członkowie Polskiej Rady Resuscytacji. Nasze usługi świadczone są przez praktyków i specjalistów z wieloletnim stażem. Zapewnia to naszym Klientom wysoki stopień bezpieczeństwa powierzonych nam obowiązków.

BMT Packing. Pakowanie

adres: http://bmt-packing.pl/

tytuł: BMT Packing. Pakowanie

opis: Dwa główne profile usługowe firmy BMT Packing to: produkcja materiałów reklamowych oraz szeroko rozumiany Co-Packing: pakowanie i przepakowywanie; konfekcjonowanie; foliowanie; etykietowanie; insertowanie i kopertowanie; przygotowywanie zestawów promocyjnych. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, sprawną i terminową realizację zleceń w atrakcyjnych cenach i całkowite bezpieczeństwo powierzonych nam produktów. W ramach współpracy B2B dążymy do modelu, w którym Klient może skupić się na strategicznych sprawach swojej firmy i jej rozwoju, a my zajmujemy się resztą.

Cyfrowe organy kościelne

adres: http://www.viscount.pl

tytuł: Cyfrowe organy kościelne

opis: Od setek lat <a href="http://www.viscount.pl">organy piszczałkowe</a>, dzięki tak bogatej palecie głosów, umożliwiają każdemu muzykowi okazać swoją siłę, natchnienie i inspirację. <a href="http://www.viscount.pl">Kościelne organy cyfrowe</a> <a href="http://www.viscount.pl">Viscount</a> gwarantują dziś każdemu organiście wielką satysfakcję grania na instrumencie spotykanym tylko w słynnych katedrach i bazylikach na całym świecie. Specjalizujemy się w sprzedaży i instalacji <a href="http://www.viscount.pl">organów cyfrowych</a> oraz w produkcji <a href="http://www.viscount.pl">nagłośnień</a> i <a href="http://www.viscount.pl">prospektów piszczałkowych</a>. Firma jest generalnym przedstawicielem fabryki Viscount.

BHP SATEC - Improving your company

adres: http://bhpsatec.pl

tytuł: BHP SATEC - Improving your company

opis: Jako SATEC dostarczamy cały szereg wyposażenia okołoprodukcyjnego. Zaopatrujemy magazyny, centra logistyczne i przedsiębiorstwa produkcyjne. W swojej ofercie posiadamy szereg produktów służących jako oznakowanie magazynowe czyli m.in. zawieszki magazynowe, uchwyty na etykiety, listwy etc. a także produkty do oznakowania podłóg np. etykiety podłogowe lub taśmy do znakowania. Wspieramy narzędzia takie jak Lean czy 5S.

Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny

adres: https://www.przedszkoletiktak.pl

tytuł: Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny

opis: Nasz punkt przedszkolny adresowany jest dla dzieci z diagnozą autyzmu a także Zespołu Aspergera w wieku od dwóch, 5 do siedmiu lat. Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny istnieje w Warszawie przy ul. Radziwie 7 lok. U04. W naszym Punkcie Przedszkolnym dziećmi zajmuje się w wykwalifikowana a także kompetentna kadra, między innymi: terapeuta integracji sensorycznej, logopeda, psycholog jak również pedagodzy, fizjoterapeutka, arteterapeuta. Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny TIK TAK prosi na spotkanie i rozmowę o ofercie naszego przedszkola, jaka wesprze w podjęciu decyzji o doborze przedszkola. TIK TAK zaprasza także do wizyty na naszej witrynie internetowej https://www.przedszkoletiktak.pl, gdzie państwo zdobędziecie więcej danych o naszej działalności.

 

Duża społeczność Facebooka

adres: https://www.socialmediatrick.pl

tytuł: Duża społeczność Facebooka

opis: Nasza firma TRICK ASM specjalizuje się w reklamie, Pracujemy w zasadzie w internecie. Jeśli Twoja firma planuje akcję reklamową, to potrzebuje specjalisty do spraw promocji. Jeżeli nie zatrudniacie takiego pracownika, to należałoby skorzystać z naszej Agencji Social Media Trick. Posiadamy w ofercie przygotowywanie krótkich filmów na Facebooka, Instagram i Youtube, copywriting, przygotowywanie grafik promocyjnych oraz inne formy marketingu i kompozycji wizerunku. W razie chęci nawiązania kooperacji z naszą agencją, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

 

Witamina C bez stearynianu magnezu

adres: https://www.magterapia.pl

tytuł: Witamina C bez stearynianu magnezu

opis: Firma mAG Terapia Krzysztof Wudarczyk opracowała oraz rozwinęła fabrykację rewelacyjnych suplementów diety. Jednym z nich jest mAG Witamina C buforowana 500 mg - absolutnie przyswajalna postać witaminy C. Ów suplement diety rodzimej produkcji bez stearynianu magnezu i żadnych różnych substancji pomocniczych, to artykuł niezakwaszający organizmu, bezpieczny. Innym przedstawicielem pomysłu i produkcji marki mAG Terapia Krzysztof Wudarczyk jest suplement diety mAG CANDIDA ofiarowany dla ludzi przyjmujących różnorodne lekarstwa, przede wszystkim antybiotyki a także spożywających posiłki z dużą ilością cukrów prostych. Zaintrygowanych tymi nowymi preparatami prosimy o kontakt mailowy albo rozmowę telefoniczną.

 

Ochota, Wola, Włochy, Ursynów - Szkoła Jazdy KOALA

adres: https://www.szkolajazdykoala.pl

tytuł: Ochota, Wola, Włochy, Ursynów - Szkoła Jazdy KOALA

opis: Nasza Szkoła Nauki Jazdy w Warszawie na ulicy Radarowej nr 52 zaprasza na zapisy na kursy prawa jazdy kategorii B. Przyszli kursanci mają do wyboru kurs bazowy ewentualnie poszerzony jak również kurs przyspieszony. Szkoła nauki jazdy KOALA zachęca dodatkowo na jazdy doszkalające na terenie manewrowym WORD Radarowa. Kursanci otrzymują skrypt a także kompakt CD z aktualną bazą pytań do egzaminu państwowego na prawo jazdy kat B. Zapraszamy kursantów z Ursynowa, Woli, Ochoty, Włoch, oraz z dalszych dzielnic Warszawy. Zapraszamy w podobny sposób do wizyty na naszej firmowej stronie internetowej https://www.szkolajazdykoala.pl

 

BIG-BAG Warszawa ul. Lanciego 13/140

adres: https://www.kontenery-bigbag.pl

tytuł: BIG-BAG Warszawa ul. Lanciego 13/140

opis: Warszawska agencja Kontenery BIG-BAG swoje usługi proponuje mieszkańcom oraz firmom z terenu miasta oraz pobliskich miejscowości. Nasza oferta zawiera szeroki wachlarz usług z obszaru wywozu i utylizacji wszelkiego rodzaju odpadów oraz nieczystości. Zajmujemy się utylizacją odpadów po budowach i remontach, gruzu, gabarytów i pozostałych odpadów stałych oraz epizodycznych. Wynajmujemy worki rodzaju BIG-BAG do 1,5 m3 tudzież kontenery gruzowo-śmieciowe do pięciu względnie siedmiu metrów sześciennych. Nasza agencja Kontenery BIG-BAG zarządza wytrawną ekipą oraz nowoczesnym zapleczem, umożliwia to naszej firmie z sukcesem realizować zlecenia konsumentów. W wypadku jakiś pytań prosimy o kontakt mailowy ewentualnie telefoniczny.

 

Mamy to co inni. Mamy taniej.

adres: http://bekspejs.pl/

tytuł: Mamy to co inni. Mamy taniej.

opis: Wyspecjalizowany sklep internetowy oferujący sprzęt komputerowy, telekomunikacyjny, fotograficzny, RTV, AGD, zabawki, foteliki dziecięce, wózki dziecięce.

Bądź widoczny

adres: http://stalepozycjonowanie.pl/

tytuł: Bądź widoczny

opis: Stała przewaga nad konkurencją, optymalizacja kosztów, skuteczne i sprawdzone metody. sługi: pozycjonowanie w wyszukiwarce Google, media społecznościowe, kampanie w Google Ads, Google Merchant Center, w telefonach komórkowych i mapach GPS. Kampanie konkursowe i quizowe.

Portal quizowy. Graj, twórz, publikuj, rzucaj wyzwania.

adres: http://quizyteam.pl/

tytuł: Portal quizowy. Graj, twórz, publikuj, rzucaj wyzwania.

opis: Na QuizyTeam.pl znajdziesz quizy w kilkudziesięciu kategoriach. Możesz sprawdzać swoją wiedzę i wiedzę swoich znajomych. Możesz też skorzystać z gotowych szablonów do tworzenia testów na dowolny temat.

Portal internetowy, narzędzia dla marketingu internetowego

adres: http://btintelligence.pl/

tytuł: Portal internetowy, narzędzia dla marketingu internetowego

opis: Tworzenie interaktywnych treści, które angażują i wydłużają czas przebywania na stronie. Publikacja zarówno w wersji webowej, jak i na wszystkie urządzenia mobilne. Zapraszamy do współpracy webmasterów, blogerów i twórców interaktywnych treści. Oferujemy usługi w postaci stałego zewnętrznego działu SEO dla firm.

Operator logistyczny. Transport, spedycja i magazynowanie towarów.

adres: http://www.trans-tok.com.pl/

tytuł: Operator logistyczny. Transport, spedycja i magazynowanie towarów.

opis: Kompleksowe usługi logistyczne: transport, magazynowanie (w tym chłodnie), transport specjalistyczny, ADR; konfekcjonowanie i co-packing.

Konfekcjonowanie i magazynowanie towarów

adres: http://konfekcjonowanie.pl/

tytuł: Konfekcjonowanie i magazynowanie towarów

opis: Strona przybliża specyfikę konfekcjonowania w zależności od rodzaju produktów (przemysłowe, spożywcze, rolnicze) oraz objaśnia poszczególne czynności wchodzące w zakres tej usługi. Na stronie znajduje się słownik przydatnych terminów.

Producent opakowań kartonowych

adres: http://kraften.pl/

tytuł: Producent opakowań kartonowych

opis: W naszej ofercie znaleźć można wszelkiego rodzaju kartony: klapowe, fasonowe i archiwizacyjne. Gwarantujemy oprócz tego wytwarzanie kartonów na specjalne zamówienie. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, stale rozbudowujemy produkcję. W naszym sklepie online udostępnione są ponadto rozmaite gadżety potrzebne do pakowania: koperty, taśmy pakowe, torebki papierowe, folie pakowe, torebki foliowe, etykiety samoprzylepne, jak również sporo pozostałych. Proponowane opakowania wyprodukowane są z różnego gatunku tektury, dostępne są w rozmaitych rozmiarach oraz fasonach. Zapraszamy.

Fotografia Ślubna i okolicznościowa Szczecin

adres: http://detalic.com/

tytuł: Fotografia Ślubna i okolicznościowa Szczecin

opis: Fotograf weselny, okolicznościowy i portretowy w Szczecin. Robimy zdjęcia okolicznościowe sesje rodzinne, dziecięce, portretowe, reportaże ślubne. Możliwe także zdjęcia nieruchomości oraz wnętrz. Pracujemy w województwie zachodniopomorskim w Polsce i na wyspie Rugii w Niemczech. Hochzeit Fotograf, Familie und Porträt aus Stralsund, Rügen, Binz. Fotoshooting am Strand Sellin.

Kable i przewody

adres: http://bitner.com.pl

tytuł: Kable i przewody

opis: Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o.o. działają na polskim rynku od 1996 r. i produkują kable oraz przewody różnego rodzaju. Oferują szeroki asortyment artykułów, a wśród nich kable sterownicze, komunikacyjne, bezpieczne, energetyczne, górnicze, estradowe, instrumentacyjne i morskie. Ofertę swoją adresują do wszystkich funkcjonujących w branży automatyki przemysłowej elektrycznej, energetycznej, telekomunikacyjnej czy informatycznej. W Zakładach Kablowych BITNER Sp. z o.o. na bieżąco tworzone są nowe rozwiązania, również te wykonywane na indywidualne zlecenia na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klienta. Sprawia to, że produkowane tu produkty są znacznie bardziej atrakcyjne przy utrzymaniu ich wysokiej jakości, chroniąc jednocześnie środowisko i traktując priorytetowo organizację pracy. Utrzymując nowoczesny park maszynowy, najwyższej jakości materiały konstrukcyjne a dodatkowo zapewniając profesjonalną obsługę oraz wszechstronne doradztwo techniczne udowadniają, że są odpowiedzialnym partnerem biznesowym. Potwierdza to uzyskanie w dniu 5 czerwca 2018r nagrody Diamentów Forbesa za zajęcie I miejsca w województwie małopolskim, a II w kraju wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w swojej kategorii.

Sklep wspinaczkowy Warszawa

adres: http://paker.pl

tytuł: Sklep wspinaczkowy Warszawa

opis: Zajmujemy się sprzedażą wyposażenia turystycznego. Proponujemy w swojej ofercie towary najwyższej jakości, które ponadto kontrolowane i sprawdzane są przez profesjonalistów. Oferujemy sprzęt konieczny w czasie eskapad górskich, wspinaczek, biwaków, jak także innych wycieczek. Ponadto prowadzimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Naszą pasją jest obcowanie z przyrodą, w związku z tym dzięki naszemu doświadczeniu służymy najlepszym doradztwem, jak również pomocą w nabyciu odpowiedniego ekwipunku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Konopny sklep

adres: http://konopny-sklep.pl

tytuł: Konopny sklep

opis: Firma konopny-sklep.pl jest miejscem, w którym znaleźć można bogatą ofertę produktów konopnych. Takie suplementy diety od wielu lat używane są już w krajach zachodnich zbierając wokół siebie całą masę zadowolonych użytkowników. Czas na to aby wprowadzić to rozwiązanie na polskim rynku i unaocznić ludziom zbawienne właściwości, jakimi charakteryzują się produkty zawierające w sobie naturalne i wzmacniające zdrowie oleje CBD. Firma konopny-sklep.pl proponuje swoim klientom produkty w różnej postaci. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem są tradycyjne olejki CBD, ale oprócz nich można też zakupić na przykład zupełnie legalny susz CBD, jak i inne przetwory. Jeśli nie wiemy jeszcze co byśmy chcieli kupić, możemy poprosić o pomoc doświadczoną znającą się na rzeczy obsługę, która błyskawicznie nam pomoże. Zamawiając olejek CBD z tego sklepu, każdy z klientów otrzymują gwarancję jakości, którą zapewnia sklep, współpracując od lat jedynie z najpopularniejszymi dostawcami na świecie. Warto przekonać się o tym samemu i zacząć już szukać produktu dla siebie!

kancelariaminskmazowiecki.pl-prawnik mińsk mazowiecki

adres: http://kancelariaminskmazowiecki.pl

tytuł: kancelariaminskmazowiecki.pl-prawnik mińsk mazowiecki

opis: Wykwalifikowany radca prawny o bardzo dużym doświadczeniu ma przyjemność zaproponować Państwu swą pomoc w szerokim zakresie prawa. Cieszący się dużym uznaniem prawnik doskonale zna się na zagadnieniach dotyczących prawa rodzinnego, karnego, administracyjnego, a także cywilnego i gospodarczego co daje możliwość niesienia porady szerokiej rzeszy klientów. Unikatowa kancelaria adwokacka proponuje miłą atmosferę oraz skuteczne rozwiązania. Propozycja skierowana jest do wszystkich szukających profesjonalizmu i pełnej obsługi. Mińsk mazowieckie – to właśnie tu mieści się siedziba kancelarii. Zachęcamy do zapoznania się z jej pełną ofertą.

kamieniarstwo gdańsk-kamieniarstwo-kolbusz.pl

adres: http://kamieniarstwo-kolbusz.pl

tytuł: kamieniarstwo gdańsk-kamieniarstwo-kolbusz.pl

opis: Kamień naturalny stanowi aktualnie wielki hit w architekturze wnętrz. Nasza działalność specjalizuje się w obróbce kamienia tworząc niezwykle piękne blaty granitowe stanowiące idealne dopełnienie domowych kuchni czy łazienek. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich mieszkańców miast takich jak Gdańsk czy niedaleki Pruszcz gdański. Dla nas kamieniarstwo nie ma żadnych tajemnic, gdyż w tym zakresie posiadamy wieloletnie doświadczenie. Doskonale wiemy jak obchodzić się z każdym rodzajem kamienia. Oferujemy nie tylko blaty, ale także nagrobki czy posadzki i schody. Kamieniarstwo kolbusz to wysoka klasa, trwałość i jakość.

fryzjerpsow.pl-weterynarz jasło

adres: http://fryzjerpsow.pl

tytuł: fryzjerpsow.pl-weterynarz jasło

opis: Zwierzę to bez wątpienia najlepszy przyjaciel człowieka, dlatego należy o niego dbać na każdym etapie życia. Nasz gabinet weterynaryjny służy pomocą właścicielom piesków, a także innych zwierząt z miast takich jak Jasło lub też Gorlice i piękne Krosno. Proponujemy opiekę medyczną, fachowe porady, a także strzyżenie psów. Nasz psi fryzjer posiada dopasowane kwalifikacje i ma świetne podejście do zwierząt. Miło nam także przekazać, iż prowadzimy hotel dla psów, w którym można pozostawić pod naszą opieką swojego pieska. Nasi pracownicy to nie tylko profesjonalni weterynarze, ale także szereg innych kochających zwierzęta osób.

sawbed- wod kan warszawa

adres: http://sawbed.waw.pl/

tytuł: sawbed- wod kan warszawa

opis: Biznes, który mamy obowiązek prowadzić zajmuje się tworzeniem instalacji sanitarnych. Nasza Działalność obejmuje projekty i wykonanie robót. Są to między innymi przyłącza wodno – kanalizacyjne, a także wyburzeniowe, ziemne czy też odwodnienia dachów. Naszą specjalizacją są sieci wodno - kanalizacyjne, którymi zajmujemy się w należycieprofesjonalny sposób. Bazujemy na sprawdzonych materiałach, a także posiadamy należyciesprawny sprzęt i dużą wiedzę oraz umiejętności. Głównym miejscem naszej działalności jest Warszawa, ale chętnie podejmujemy współpracę także z pozostałymi klientami z całego kraju. Zaprszamy!

siarczan miedzi ii-ctcenter.pl

adres: http://ctcenter.pl

tytuł: siarczan miedzi ii-ctcenter.pl

opis: Propozycja naszego sklepu skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Proponujemy przeróżne związki miedzi, żelaza, boru czy też manganu w rozsądnych pieniądzach. Jednym z produktów jakie oferujemy jest siarczan miedzi, który znajduje bardzo szerokie możliwości zastosowania. Jako profesjonalna spółka oferujemy naszym klientom zarówno siarczan techniczny jak i paszowy, dlatego zastosowanie naszych materiałów jest zróżnicowane i pozwala na wydajne ich wykorzystanie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu, w której znaleźć możecie Państwo przeróżne związki i inne produkty. Zapraszamy.

urządzenia pakujące-bomapak.pl

adres: http://bomapak.pl

tytuł: urządzenia pakujące-bomapak.pl

opis: Celem naszej spółKi jest zapewnianie kompleksowej obsługi firmom korzystającym z różnego rodzaju urządzeń, maszyn czy linii produkcyjnych. Współpracujemy chętnie z różnymi spółkami zajmującymi się produkcją i pakowaniem przeróżnych produktów. Na co dzień serwisujemy linie produkcyjne, a także naprawiamy maszyny i urządzenia pakujące. Do dyspozycji mamy najlepszych pracowników oraz wysokiej jakości narzędzia, dlatego gwarantujemy zawsze sprawą i skuteczną pracę. Wśród urządzeń z jakimi najczęściej pracujemy jest zaszywarka do worków, ale inne maszyny także nie są dla nas obce. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej działalności.

zet- introligatornia kraków

adres: http://introligator-bartel.eu/

tytuł: zet- introligatornia kraków

opis: Wykonywana przez nasz zespół z wielką pasją introligatornia, to miejsce gdzie tworzone są zdecydowanie najwyższej jakości futerały na książki oraz dużo innych produktów. Miejscem naszego działania jest miasto Kraków stąd też naszymi współpracownikami są najczęściej drukarnie, księgarnie, a także wydawnictwa zlokalizowane z tym mieście i okolicy. Z wielką precyzją generujemy pudełka na medale, oprawy, a także pudełka reklamowe, które prezentują zawsze wysoką jakość i klasę. Nasze wyroby są idealne pod każdym względem, a ich cechą wspólną jest oryginalność i estetyka. Podejmujemy się wszelkich zleceń, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Profesjonalne czyszczenie tapicerki Warszawa

adres: http://www.mobiwash.pl/

tytuł: Profesjonalne czyszczenie tapicerki Warszawa

opis: Nasza firma zajmuje się w usuwaniu zabrudzeń, jak i nieprzyjemnych zapachów. Ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz różnych instytucji. Gwarantujemy bardzo dokładne mycie tapicerki samochodowej, jak także czyszczenie, ponadto świadczymy ozonowanie samochodu oraz klimatyzacji. W naszej propozycji znajdziecie również usługi dla domu i mieszkań. Zajmujemy się praniem dywanów, tapicerki meblowej, materacy oraz wykładzin. Oferujemy też ozonowanie wszystkich pomieszczeń w mieszkaniach, biurach oraz wszelakich firmach. Działamy w Warszawie, Konstancinie-Jeziorna, Legionowie, Markach, Łomiankach, Piasecznie, Otwocku, Pruszkowie, Piastowie, Wołominie, Ząbkach oraz Zielonce. Zapraszamy!

duet-tomiczki-ogrodzenia betonowe wielkopolska

adres: http://duet-tomiczki.pl

tytuł: duet-tomiczki-ogrodzenia betonowe wielkopolska

opis: Nasza działalność oferuje porządnie wykonane i niezwykle trwałe ogrodzenia betonowe, które sprawdzają się znakomicie w przypadku różnego rodzaju budynków. Obiektem naszego działania jest cała Wielkopolska, a wśród naszych klientów znajdują się zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi. Jako producent ogrodzeń betonowych na pierwszym miejscu stawiamy jakość i zadowolenie naszych klientów. Tworząc ogrodzenia bazujemy na sprawdzonych rozwiązaniach oraz nowoczesnych technologiach. Naszym celem jest bez wątpienia profesjonalne podejście do każdego zlecenia, a także doskonała znajomość branży. Zapraszamy.

adwokat wałcz-kancelariabarabasz.pl

adres: http://kancelariabarabasz.pl

tytuł: adwokat wałcz-kancelariabarabasz.pl

opis: Nasza kancelaria prawna to miejsce, w którym poradę uzyskać może każdy klient poszukujący sprawdzonego rozwiązania i fachowej porady. Praca na stanowisku prokuratora oraz jako prawnik pozwoliła na zdobycie ogromnego doświadczenia. Stąd też kancelaria oferuje pomoc w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, karnego, spadkowego, administracyjnego czy też karnego spadkowego. Propozycja skierowana jest głównie do mieszkańców miasta Piła, ale pracujemy także w innej miejscowości jaką jest miejscowość Wałcz. Duże doświadczenie, znakomite kwalifikacje, a także miła atmosfera – to tylko kilka z największych zalet kancelarii. Zarówno klienci indywidualni jak i działalności mogą zgłaszać się do nas w celu uzyskania pomocy, a także fachowej pomocy. Zapraszamy.

skok ze spadochronem-skokizielonagora.pl

adres: http://skokizielonagora.pl

tytuł: skok ze spadochronem-skokizielonagora.pl

opis: Czy skok ze spadochronem to jedno z Twoich najważniejszych celów? Jeżeli tak to znalazłeś się w idealny miejscu! Nasza działalność oferuje bowiem profesjonalne warsztaty i przygotowania do skoków, a także umożliwia skorzystanie ze skoków w tandemie. Skoki spadochronowe z doświadczoną osobą są zawsze bezpieczne, więc jest to ciekawy pomysł na ekscytujący prezent dla bliskiej osoby. Mieścimy się w pięknej miejscowości, a dokładniej jest to Zielona Góra. Nie zamykamy się oczywiście na okolice, dlatego obejmujemy usługą całe województwo Lubuskie. Adrenalina, satysfakcja i ogromne przeżycie – to właśnie dają skoki. Naszym atutem jest nie tylko profesjonalizm, ale i przystępna cena. Zapraszamy!

Nauka pływania Warszawa

adres: http://paar.edu.pl/

tytuł: Nauka pływania Warszawa

opis: Proponujemy naukę dla dzieci, dorosłych oraz osób z ograniczoną sprawnością. Zapewniamy wygodę, komfort oraz przestrzeń. Tworzymy grupy 3-4 osobowe, jak również proponujemy indywidualną naukę. Elastyczny grafik, przystępne ceny, zajęcia 30, 45 i 60 minutowe, uczymy przez zabawę. Nasze zadania wykonujemy z pasją i zaangażowaniem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy bardzo skuteczni, a bezpieczeństwo stawiamy jako priorytet. Zachęcamy do nauki pływania!

Pogrzeb.ilawa.pl - Pogrzeb Iława

adres: http://pogrzeb.ilawa.pl/

tytuł: Pogrzeb.ilawa.pl - Pogrzeb Iława

opis: Pogrzeby Iława i okolice skierowane są zarówno do tradycjonalistów, którzy chcą zorganizować klasyczną uroczystość pogrzebową, jak i dla osób, które pragną przygotować uroczystość świecką i dom pogrzebowy ma im pomóc w jej przeprowadzeniu. Komfortowa, współodczuwająca obsługa zakładu z dużym doświadczeniem i indywidualnym podejściem do klienta. Szybka realizacja, duży wybór trumien i urn. Dodatkowo możliwe jest zamówienie kwiatów i wieńców oraz przewóz zmarłego ze szpitala, hospicjum czy domu. Profesjonalna pomoc w załatwieniu formalności związanych z pochówkiem.

Biuro Rachunkowe Gdynia - mojaksiegowa.pl

adres: http://www.mojaksiegowa.pl/

tytuł: Biuro Rachunkowe Gdynia - mojaksiegowa.pl

opis: Urozmaicone portfolio, duże doświadczenie i potwierdzona opiniami klientów rzetelność. Personalne podejście do klientów i ich wymagań. Fachowa pomoc w reprezentowaniu firmy przed urzędami i organami administracji publicznej Gdańsk i okolice. Pełne zaangażowanie i pomoc wyspecjalizowanych pracowników, prowadzenie rachunków na najwyższym poziomie. Pomoc prawna, usługi doradcze i księgowe ściśle związane z profilem działalności klienta i jego indywidualnymi wymaganiami. Rozliczenia firm w zakresie podatku PIT, CIT i VAT.

Komiksy.edu.pl - Komiksy dla dzieci

adres: http://komiksy.edu.pl/

tytuł: Komiksy.edu.pl - Komiksy dla dzieci

opis: Komiksy dla dzieci w różnym wieku, do nauki języka angielskiego, do wzbogacania zasobu słownictwa i poszerzania swojej wiedzy językowej. Komiksy dla chłopców i dziewczynek, readers to doskonały sposób na naukę języka oraz poszerzenia zainteresowań dziecka i młodego człowieka. W ofercie sklepu znajdują się komiksy w języku angielskim podzielone na kategorie wiekowe i dostosowane do zróżnicowanych i indywidualnych potrzeb małych klientów. Wysoka wartość edukacyjna, piękna kreska i pasjonujące historie – to wszystko wyróżnia ten sklep na tle innych. Bogata oferta, konkurencyjne ceny, szybka dostawa!

Biuro tłumaczeń kielce - tlumaczkielce.pl

adres: http://tlumaczkielce.pl/

tytuł: Biuro tłumaczeń kielce - tlumaczkielce.pl

opis: Translator Kielce specjalizuje się we wszelkiego rodzaju tłumaczeniach z języka niemieckiego. Cechą charakterystyczną firmy są niedalekie terminy realizacji, atrakcyjne ceny i indywidualne podejście do każdego klienta czy instytucji. Tłumaczenia wykonuje się tu profesjonalnie od kilkunastu lat. Duża kadra doświadczonych tłumaczy, sprawia, że biuro tłumaczeń słynie z solidności i zaangażowania. Specjalizuje się również w przygotowaniu osób do egzaminów, testów czy innych form sprawdzenia wiedzy. Możliwość elastycznego dostosowania się do potrzeb klienta, duża różnorodność zleceń. Tłumacz solidny, szybki i niezawodny!

Księgi handlowe Łódź - finansuslodz.pl

adres: http://www.finansuslodz.pl

tytuł: Księgi handlowe Łódź - finansuslodz.pl

opis: Krótkie terminy realizacji, głębokie podejście do nawet najtrudniejszych tematów. Biuro rachunkowe, które zajmie się tematami takimi jak księgi handlowe, usługi księgowe i inne bliżej lub dalej związane z zarządzaniem zasobami finansowymi firmy. Realizacje usług w oparciu cennik oraz możliwość rozwiązania nietypowych problemów z zakresu prawa handlowego i kodeksu cywilnego. Bogate doświadczenie, wielu zadowolonych klientów, konkurencyjne ceny i elastyczne podejście do każdej – nawet najbardziej skomplikowanej sprawy. Usługi księgowe spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Przyjazne Ukulele - ukulele dla początkujących

adres: http://przyjazne-ukulele.pl/pl/

tytuł: Przyjazne Ukulele - ukulele dla początkujących

opis: Najwyższej jakości instrumenty, cena każdego ukulele – ściśle dostosowana do jakości. Sklep z wysokiej jakości instrumentami, które dostępne są w przystępnej cenie oferuje szybką dostawę i szeroki wybór zarówno ukulele dla początkujących, ortega ru5 jak i ukulele basowe. Krótki czas realizacji zamówień, wciąż poszerzana oferta i gwarancja instrumentów najwyższej jakości, wykonanych dokładnie i profesjonalnie.

Biuro projektowe Śląsk - Archivision

adres: http://archivision.com.pl/

tytuł: Biuro projektowe Śląsk - Archivision

opis: Doświadczenie osiągnięte przez wiele lat pracy, ogromna liczba realizacji, szybkie terminy wykonania zleceń Tarnów. Bezustanne poszukiwanie rozwiązań praktycznych i estetycznych. Biuro architektoniczne, które zatrudnia wyłącznie profesjonalnych architektów, którzy zdobywają doświadczenie zarówno przy projektach dużych jak i niewielkich. Biuro projektowe, które podchodzi do potrzeb klienta w sposób indywidualny i wykazuje się ogromnym zrozumieniem nawet najbardziej wymagających klientów.

Prawo jazdy Świdnica - jc-radar.pl

adres: http://jc-radar.pl/

tytuł: Prawo jazdy Świdnica - jc-radar.pl

opis: Nauka jazdy na bardzo wysokim poziomie, szybkie, ale konkretne i pełne szkolenia. Wysoka zdawalność i atrakcyjne zniżki sprawiają, że firma jest najlepszą placówką, gdzie warto zapisać się na prawo jazdy. Potrzebna jest Ci szkoła jazdy Świdnica? Nie musisz szukać daleko, JC-Radar oferuje wysoki wpółczynnik zdawalności, przyjemną atmosferę nauki i doskonałe samochody. Doświadczeni instruktorzy, ciekawe trasy i umiejętność przekazywania wiedzy – to gwarantuje szybkie zdobycie prawa jazdy. Nieszablonowe podejście do kursantów i ogromna wiedza, nauka jazdy i teorii w przyjemnej atmosferze to element niezbędny dla skutecznej i wartościowej nauki.

Psychoterapeuta Wrocław - Centrum Libero

adres: http://www.centrumlibero.pl

tytuł: Psychoterapeuta Wrocław - Centrum Libero

opis: Specjaliści z doskonałymi kwalifikacjami wyspecjalizowani w takich zakresach jak psychoterapia psychodynamiczna i inne zaburzenia często zdarzające się we współczesnej cywilizacji. Psychoterapeuta z dużym doświadczeniem i wartościowymi referencjami. Szeroki zakres usług i indywidualne podejście do każdego pacjenta, do tego dyskrecja i konkurencyjne ceny. Porady i wskazówki w podjęciu właściwej decyzji dotyczącej leczenia psychologicznego.

Szukaj w zasobach serwisu strony www

stronywww.eu