Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwPrawnicy

strony www » Firmy » Prawnicy

stron: 1 z 3  [1,2,3]  następna »

stron 22

http://www.rachmistrz.waw.pl
http://www.rachmistrz.waw.pl

adres: http://www.rachmistrz.waw.pl

tytuł: http://www.rachmistrz.waw.pl

opis: Biuro Rachunkowe Warszawa Rachmistrz Sp. z o.o. zapewnia solidne usługi z zakresu księgowości, a także specjalistyczne doradztwo ubezpieczeniowe i finansowe. Miejscem działania firmy jest Warszawa. Biuro Rachunkowe Rachmistrz ma duże doświadczenie na rynku księgowości. W ramach usług między innymi: prowadzenie ksiąg handlowych, reprezentacja w urzędzie, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów – czyli całościowa obsługa księgowa firm. Biuro rachunkowe Warszawa Rachmistrz oferuje księgowość najwyższej klasy – z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań, w tym także komputerów. Rachmistrz posiada wyrobioną markę w branży, szczyci się szacunkiem wśród Klientów.

 

http://www.rozwod-separacja.pl
http://www.rozwod-separacja.pl

adres: http://www.rozwod-separacja.pl

tytuł: http://www.rozwod-separacja.pl

opis: Rozwód oraz separacja stanowią główną specjalizację Kancelarii Connexus, posiadającej dwa lokalne oddziały w Warszawie i na terenie Katowic. Spore doświadczenie w sprawach rozwodowych, oraz separacji to podstawa dobrej marki Connexusa. Kancelaria z sukcesami zajmowała się sprawami takimi jak: podzielenie wspólnego majątku, alimenty, ustalenie władzy rodzicielskiej, i wiele innych. Connexus zatrudnia doświadczonych prawników, co jest fundamentem wysokiej jakości usług. Zaletą Connexusa jest efektywność prowadzonych działań oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

 

http://www.wirtualnyadres.pl
http://www.wirtualnyadres.pl

adres: http://www.wirtualnyadres.pl

tytuł: http://www.wirtualnyadres.pl

opis: Wirtualne biuro to popularna usługa dla firm oraz przedsiębiorców, którzy szukają renomowanego adresu dla firmy w Katowicach lub też w Warszawie. Zaletą naszej oferty jest zdobycie pożądanego adresu, jak również pełen zakres usług biurowych, obsługa korespondencji, faxu itd. Nasza firma dysponuje dużym doświadczeniem, szczyci się nieposzlakowaną opinią. Wirtualne biuro w Warszawie to z pewnością bardzo dobry pomysł dla przedsiębiorców, którym zależy na samym adresie, wpisanym do KRS, a nie fizycznym umiejscowieniu. Nasza firma jest szanowana w branży dzięki rzetelności oraz indywidualnemu podejściu do wymagań stawianych przez klienta.

 

http://www.adwokat-radel.pl
http://www.adwokat-radel.pl

adres: http://www.adwokat-radel.pl

tytuł: http://www.adwokat-radel.pl

opis: Kancelaria adwokacka w Poznaniu ma w ofercie kompleksowe usługi prawne m.in. z zakresu prawa administracyjnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, cywilnego i prawa pracy. Zapewnione drobiazgowe analizowanie zleconej sprawy. Wstępna wycena usługi podana już na początku, telefonicznie – preferowane ryczałtowe uiszczenie honorarium. Prawnik Marcin Radel doradza w kwestiach prawnych, sporządza pisma procesowe, wykonuje i opiniuje projekty umów, towarzyszy przy ich podpisywaniu, reprezentuje strony przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz organami administracji publicznej.

 

http://www.kohut.pl
http://www.kohut.pl

adres: http://www.kohut.pl

tytuł: http://www.kohut.pl

opis: Kancelaria prawnicza Krzysztof Kohut specjalizuje się w udzielaniu porad prawniczych zarówno klientom fizycznym, jak również przedsiębiorstwom. Świadczymy kompleksową oraz profesjonlną obsługę prawniczą na najwyższym poziomie. Doświadczenie jakie mamy oraz kwalifikacje nabyte podczas wielu lat działalności gwarantują skuteczne działanie w każdej sprawie wymagającej porady prawnika. Nasze biuro znajdziecie Państwo w Krakowie przy ul. Friedleina 4-6, pok. 110, jednakże chętnie podejmiemy współpracę z podmiotami w innych mejscach w Polsce. Zachęcamy do przyjścia do biura naszej kancelarii osobiście bądź do wejścia na firmową strone internetową celem zaznajomienia się z naszą szeroka ofertą.

 

http://www.mwblawyers.pl
http://www.mwblawyers.pl

adres: http://www.mwblawyers.pl

tytuł: http://www.mwblawyers.pl

opis: Każdy z nas korzystał kiedyś z pomocy prawnika. Kupując np. mieszkanie musimy skorzystać z pomocy prawnika. Kancelaria Radców Prawnych HOSSA zatrudnia takich właśnie prawników. Kancelaria posiada biura w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Tel Avivie. Współpracuje również z Radcami Prawnymi i Adwokatami z Gdańska, Łodzi, Poznania, Katowic i rakowa. Stawiamy na dostosowanie się do specyfiki działań Klienta. Kancelaria zapewnia udzielenie optymalnej obsługi prawnej Klientów.

 

http://www.prawoochronysrodowiska.com.pl/
http://www.prawoochronysrodowiska.com.pl/

adres: http://www.prawoochronysrodowiska.com.pl/

tytuł: http://www.prawoochronysrodowiska.com.pl/

opis: Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy już od ponad 10 lat doradza w sprawach dotyczących prawa ochrony środowiska i przyrody. Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem. „podmiot wewnętrzny” w rozumieniu Rozporządzenia WE 1370/2007 * prawo ochrony środowiska * prawo ochrony przyrody * gospodarka odpadami * pozwolenia zintegrowane * prawo wodne * handel emisjami * kary i odpowiedzialność za szkody w środowisku

 

http://www.prawotransportowe.pl/
http://www.prawotransportowe.pl/

adres: http://www.prawotransportowe.pl/

tytuł: http://www.prawotransportowe.pl/

opis: Dziedziną działań Kancelarii Radców Prawnych Klatka i Partnerzy jest społeczny transport zbiorowy. Świadczymy usługi prawne m.in. dla zarządów transportu miejskiego, urzędów miejskich oraz prywatnych przewoźników. Zakres pomocy prawnej to m.in.: prawo społecznego transportu zbiorowego, prawo przewozowe, usługi publiczne w zakresie kolejowego i drogowego transportu pasażerskiego. Świadczymy bardzo specjalistyczne doradztwo i wszechstronną obsługę prawną. Posiadamy nieprzerwanie uaktualniane kwalifikacje poparte nieodzownym doświadczeniem.

 

http://www.prawosmieciowe.pl
http://www.prawosmieciowe.pl

adres: http://www.prawosmieciowe.pl

tytuł: http://www.prawosmieciowe.pl

opis: Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy już od ponad 10 lat doradza w sprawach dotyczących ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach tzw. prawo śmieciowe. Świadczymy bardzo specjalistyczne doradztwo i wszechstronną obsługę prawną. Posiadamy nieprzerwanie uaktualniane kwalifikacje poparte nieodzownym doświadczeniem. Zakres pomocy prawnej: • Udzielanie pisemnych porad i ustnych konsultacji • Sporządzanie opinii prawnych i ekspertyz • opracowywania, weryfikacji i poprawiania projektów wszelkich aktów prawnych • zastępowania klienta lub udziału łącznie z nim w negocjacjach • reprezentowanie klienta na podstawie udzielonego pełnomocnictwa w postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą i sądami powszechnymi.

 

http://polecane-kancelarie.pl
http://polecane-kancelarie.pl

adres: http://polecane-kancelarie.pl

tytuł: http://polecane-kancelarie.pl

opis: Ponieważ nie na wszystkim człowiek się zna, czasami potrzebujemy uzyskać pomoc prawną. Dla szerokiego grona internautów przygotowaliśmy bazę kancelarii, radców prawnych i notariuszy, która okazała się być jedną z największych w polsce. Na naszym serwisie znajdziesz specjalistów rozwiązujących sprawy takie jak umowy różnego rodzaju i nieruchomości oraz wiele innych specjalizacji. Nasz serwis dostarcza numery do tysięcy specjalistów w całej polsce. Adwokaci świadczą pomoc prawną, udzielając porad. Dzięki ich pracy, szary człowiek może dowiedzieć się co powinien zrobić, w najbardziej banalnych sporach oraz problemach. Adwokaci świadczą także pomoc w opracowywaniu aktów prawnych oraz występowaniu w imieniu klienta przed sądami lub urzędami.[url=http://www.polecane-kancelarie.pl/index.php?p=lista&m=Warszawa&b=0]Adwokat Warszawa[/url]. Notariusz wykonuje zadania notarialne, w których skład może wchodzić sporządzanie aktów notarialnych, sporządzanie poświadczeń oryginalności odpisu, doręczanie oświadczeń,sporządzanie wpisów i odpisów i tak dalej.. Radca prawny pomaga w zrozumieniu prawa. Wykonuje odpisy występuje przed sądem oraz urzędami, reprezentując firmę, instytucję lub osobę fizyczną. Podstawową różnicą między radcami prawnymi a adwokatami jest możliwość świadczenia pomocy prawnej w stosunku pracy i możliwości bycia obrońcą w procesach karnych. [url=http://www.polecane-kancelarie.pl/index.php?p=lista&m=Warszawa&b=1]Radca prawny Warszawa[/url]. Doradca podatkowy, jest to osoba zaufania publicznego. Doradcą podatkowym może zostać osoba, przy ściśle określonych warunkach. Doradcy podatkowi zrzeszają się w Krajowej Izbie Doradców Podatkowych. Radcy prawni zajmują się takimi rzeczmi jak pomoc prawna w sprawach podatków, umów oraz prowadzenia firmy.[url=http://www.polecane-kancelarie.pl/index.php?p=lista&b=3]Doradca podatkowy Warszawa[/url]. Zapisz koniecznie adres polecane-kancelarie.pl, nigdy nie wiadomo, kiedy przyda Ci się pomoc Pozdrawiamy serdecznie!

 

Szukaj w zasobach serwisu strony www Prawnicy

stronywww.eu