Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwUbezpieczenia

strony www » Firmy » Ubezpieczenia

 

stron 8

http://srebroubezpieczenia.pl
http://srebroubezpieczenia.pl

adres: http://srebroubezpieczenia.pl

tytuł: http://srebroubezpieczenia.pl

opis: Agencja Ubezpieczeniowa Józefa Srebro to firma istniejąca na rynku od przeszło 20 lat. Swoje usługi świadczy na terenie Tarnowa i okolic, angażuje się w zlecenia zarówno dla jednostek indywidualnych, jak i sektora małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Oferta Agencji skupia produkty dostarczane przez wiodące na rynku polskim instytucje branży ubezpieczeń – a dzięki stałemu monitorowaniu aktualnych trendów klient może mieć pewność, że zaproponowane rozwiązanie będzie w pełni dopasowane do jego zainteresowań oraz dyspozycji finansowych. Przedstawicielstwo świadczy usługi w zakresie doboru ubezpieczeń: - majątkowych – dla mienia i odpowiedzialności cywilnej, w tym domów i mieszkań, a także inwestycji budowlanych; - komunikacyjnych – AC, OC i NNW - dla aut małych i dużych, jak również ciągników siodłowych i motorów; - turystycznych – dla podróży zagranicznych i krajowych; - zdrowotnych i na życie – zarówno dla grup, jak i jednostek indywidualnych; - rolnych – zarówno tych obligatoryjnych, jak i dobrowolnych; - dla przedsiębiorstw – zarówno dla pracodawców jak i ich pracowników, również mienia. Profesjonalna załoga firmy porówna ze sobą interesujące klienta oferty, udzieli uczciwej informacji zwrotnej dotyczącej każdego produktu oraz pomoże w dokonaniu możliwie najlepszego wyboru. Doradzi również w wypadku kłopotów z obecnym ubezpieczycielem i postara się znaleźć najkorzystniejsze dla klienta rozwiązanie tej kwestii. Osobom niezorientowanym pomoże także w wypełnieniu wniosków i zaświadczeń, a także w skompletowaniu wszelkich wymaganych pism. Skorzystanie z pomocy tej firmy będzie najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie fachową pomoc, profesjonalizm i najwyższą jakość usług. Miła i zorientowana na pragnienia klientów obsługa stwarza przyjazną atmosferę, a doświadczenie i szeroka wiedza konsultantów zapewnia nie tylko pewną inwestycję, ale przede wszystkim zadowolenie i pełną satysfakcję odbiorców usług. Zaufaj nam i zapoznaj się z naszą ofertą!

 

http://www.ifcorp.pl
http://www.ifcorp.pl

adres: http://www.ifcorp.pl

tytuł: http://www.ifcorp.pl

opis: Odzyskiwanie odszkodowań od przedsiębiorstw ubezpieczeniowych, może okazać się niezmiernie kłopotliwe, zwłaszcza, iż nasi ubezpieczyciele nader często usiłują wydać nam skromne zadośćuczynienie lub w ogóle go nie wypłacać. IFgroup to firma, która wspomaga osoby, które zostały poszkodowane, a ich ubezpieczyciel proponuje za niską wypłatę za szkody lub nawet może udowodnić, iż odszkodowanie nam się nie należy. Firma IFgroup w razie potrzeby, odzyska nasze odszkodowanie na etapie sądowym. Możesz także skorzystać z darmowej wskazówki dzwoniąc do konsultanta IFgroup.

 

http://ipa.com.pl
http://ipa.com.pl

adres: http://ipa.com.pl

tytuł: http://ipa.com.pl

opis: Inter Partner Assistance jest liderem polskiej branży assistance. Istniejemy od 1994 roku, wcześniej jako AXA Assistance, a od 2006 roku pod marką Inter Partner Assistance. Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy pomoc assistance dla motoryzacyjnych ubezpieczeń OC i AC, assistance domowy do polis mieszkaniowych oraz wprowadziliśmy assistance do banków. W naszej ofercie znajduje się również TPA, czyli Third Party Administrator - to oferta polegająca na outsourcingu obsługi ubezpieczeń: ubezpieczenia zdrowotne, likwidacja szkód, dostęp do sieci medycznej. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do zapoznawania się z naszą ofertą kompleksowego assistance.

 

http://ubezpieczenia-krakow.com.pl
http://ubezpieczenia-krakow.com.pl

adres: http://ubezpieczenia-krakow.com.pl

tytuł: http://ubezpieczenia-krakow.com.pl

opis: Multiagencja Ubezpieczeniowa Jerzy Stec z główną siedzibą na nowohuckim osiedlu Józefa Strusia istnieje na krakowskim rynku od prawie dwudziestu lat. Przez ten czas zdobyło zaufanie wielu zadowolonych klientów. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach komunikacyjnych, majątkowych, na życie, turystycznych, finansowych, prawnych oraz odszkodowaniami powypadkowymi. Posiadamy ofertę zarówno dla klienta indywidualnego, jak i dla firm.

 

Pomoc przy dochodzeniu odszkodowań OC

adres: http://www.odszkodowanieoc.com/

tytuł: Pomoc przy dochodzeniu odszkodowań OC

opis: Jesteśmy grupą specjalistów proponującą pomoc przy odzyskiwaniu odszkodowań OC. Udzielamy porady każdej osobie poszkodowanej w wypadku, który miał miejsce na terenie Wielkiej Brytanii. Nasz zespół stanowią sami doświadczeni fachowcy, więc jesteśmy w stanie błyskawicznie i rzetelnie zająć się prowadzeniem sprawy roszczeniowej. Radzimy w kwestiach związanych z dopełnianiem formalności i zawsze staramy się wywalczyć dla klienta jak największą kwotę odszkodowania powypadkowego. Na naszej stronie znajdą Państwo dużo informacji dotyczących postępowania odszkodowawczego i dane kontaktowe, w związku z tym serdecznie zapraszamy do odwiedzenia prowadzonej przez nas witryny. W naszą pracę angażujemy się w 100%, a interesy klienta są dla nas sprawą kluczową. Serdecznie zapraszamy!

RCI banque spółka akcyjna oddział w polsce

adres: http://www.nissanfinance.pl

tytuł: RCI banque spółka akcyjna oddział w polsce

opis: Nissan Finance proponuje szeroki pakiet produktów finansowych, dzięki którym w nieskomplikowany sposób nabędziesz najnowsze pojazdy marki Nissan. Jako część RCI Banque Polska i RCI Leasing Polska oferujemy tego typu produkty oraz usługi jak leasing, atrakcyjne kredyty oraz bogate pakiety ubezpieczeń. Dzięki nam nabędziesz własnego wyśnionego Nissana w łatwy i szybki sposób. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej witrynie www.

Kredytowanie Dacia

adres: http://www.daciafinansowanie.pl

tytuł: Kredytowanie Dacia

opis: Każdy z nas poszukuje najlepszego rozwiązania by zapłacić za swój wyśniony samochód. Teraz w salonach Dacia oczekują na Ciebie specjaliści, którzy podpowiedzą w wybraniu kredytu na samochód, leasingu na ulubiony model Dacii czy w końcu ubezpieczenia samochodowego. Wspaniała oferta Dacia Finansowanie proponuje kredyty, leasing i ubezpieczenia dla firm oraz klientów indywidualnych. Dacia Finansowanie to oferty finansowe dla klientów autoryzowanych salonów Dacia. Chcesz wziąć kredyt na Dacię Duster? Być może jesteś właścicielem firmy i szukasz świetnej oferty leasingu na Dacię Logan? Twój wymarzony model Dacia jest już dostępny także dla Ciebie.

Ubezpieczenia Łódź

adres: http://mobilniagenci.pl

tytuł: Ubezpieczenia Łódź

opis: Jesteśmy Zespołem Mobilnych Agentów Regionalnego Centrum Ubezpieczeń, jednej z największych polskich multiagencji ubezpieczeniowych. Współpracujemy ze wszystkim wiodącymi na polskim rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Naszą siłą są ludzie, ich wiedza i zaangażowanie. Blisko 20 lat doświadczeń pozwoliło nam wypracować nowoczesne zaplecze technologiczne i nowatorskie rozwiązania wspierające nasz zespół w pracy dla Państwa. W ciągu kilku minut porównamy dla Państwa oferty 20 Towarzystw. Pomagamy w wyborze najkorzystniejszego ubezpieczenia pod względem ceny oraz zakresu świadczeń. Głównym naszym celem jest zapewnienie Państwu szerokiego wyboru produktów oraz komfortu przy ich zakupie.Reprezentujemy Państwa interesy.

wolinski.ue

adres: http://wolinski.eu

tytuł: wolinski.ue

opis: Jako agent i doradca ubezpieczeniowy już od 16 lat wdrażam rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek), a dodatkowo rodzin. Wspólnie zabezpieczymy Twoją płynność finansową, a również zaplanujemy spokojną emeryturę. Doradca ubezpieczeniowy Leszek Woliński– zadzwoń do mnie! Moja firma posiada wieloletnie doświadczenie. Pomogę wszystkim wybrać rozwiązanie najlepiej pasujące do Twoich wymagań. profesjonalną Odwiedź moją stronę już aktualnie i wybierz interesujące Cię produkty w dogodnych cenach.

Nauubezpieczenia - multi agencja ubezpieczeniowa

adres: http://nauubezpieczenia.pl/

tytuł: Nauubezpieczenia - multi agencja ubezpieczeniowa

opis: Naszą misją jest zapewnienie klientom i partnerom najlepszej oferty i obsługi, dzięki odpowiedzialnej współpracy oraz budowie długotrwałych, otwartych i opartych na zaufaniu więzi. Nasze wartości to pasja, uczciwość, odpowiedzialność, współpraca i wzajemna pomoc oraz szacunek dla innych. Mottem Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej jest: „razem korzystniej”. Angażujemy się w działalność społeczną w ramach Społecznej Odpowiedzialności Biznesu irealizujemy strategię biznesową nakierunkowaną na potrzeby klientów, pracowników, otoczenia społecznego i naszego środowiska NAU SA została wyróżniona w wielu prestiżowych rankingach, jako firma stabilna finansowo i efektywnie wykorzystująca swój potencjał w celu ciągłego rozwoju i zwiększania przewagi rynkowej. Inwestycje w nowoczesne technologie, sukcesywna ekspansja rynkowa i wysoka jakość oferowanych produktów pozwoliły firmie zdobyć zaufanie ponad kilkuset tysięcy klientów.

Szukaj w zasobach serwisu strony www Ubezpieczenia

stronywww.eu