Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwDomeny

strony www » Internet » Domeny

Tanie domeny krajowe -  Rezerwacja domeny

Potrzebujesz domeny? Zarezerwuj ją u nas. Domeny krajowe, regionalne, europejskie, funkcjonalne. Tanio zarezerwujemy Twoją domenę. Będziesz miał możliwość sprawdzić, czy interesująca Cię domena jest wolna, a jeżeli nie, to chętnie doradzimy przy wyborze innej domeny, odpowiedniej dla profilu działalności Firmy. 
Domena to fragment adresu URI (Universal Resource Identifier), wykorzystywanego do identyfikacji i nazywania urządzeń w sieci Internet. Składa się z kilku elementów - przykładowo, domena abcdomeny.waw..pl składa się z nazwy domeny - jest to wyraz "abcdomeny",  domeny regionalnej ".waw", oraz domeny krajowej - najwyższego poziomu ".pl". Każdy adres URI musi się składać z domeny najwyższego poziomu i co najmniej jednej innej domeny np. abcdomeny.waw.pl. Z nami zarejestruj swoje domeny!

 

stron 2

www.agp.pl
www.agp.pl

adres: www.agp.pl

tytuł: www.agp.pl

opis: Polskie domeny w nowych cenach. Domeny krajowe, domeny polskie .pl, domeny regionalne waw.pl, warszawa.pl. Oferujemy najlepszy w Polsce system zarządzania właściwościami domeny w trybie online. Serwis agp.pl pozwala Ci kupić twoją unikalną polską domenę internetową. Jest to podstawowy znak pozwalający na zaznaczenie obecności w Internecie, która wyróżnia Twoją stronę WWW i pozwala ją jednoznacznie zidentyfikować. Wpływa także na kształtowanie pozytywnego wizerunku w sieci. Zaraz po zarejestrowaniu sie nowy abonent widzi zarezerwowaną domenę na swoim koncie, które zakłada w szybkim procesie rejestracji. Dla klientów o małej wiedzy technicznej istnieje możliwość nadania upoważnienia opiekunowi technicznemu (stronie trzeciej) do wykonywania zleceń w zakresie uprawnień nadanych przez Abonenta, bez obawy o utratę bezpieczeństwa nad własnością domeny. Posiadamy rewelacyjny wybór domen regionalnych.

 

Filmline - filmy online

adres: http://filmline.pl/

tytuł: Filmline - filmy online

opis: Filmline ogromna baza nowinek powiązanych ze światem kina. Zespół redaktorski kreuje solidne zaplecze informacyjne, które dotyczy tego nawiązuje do konkretnych filmów albo seriali. Każda produkcja posiada prosty opis, który ma przedstawić czytelnikom początki fabuły, rzeczową recenzję, która może pokazać czytelnikom sposób widzenia szukanego filmu tak, jak widzą to redaktorzy, ciekawostki, które mogą ściągnąć uwagę osób zwykle bardziej wybrednych, wybierających tylko niektóre pozycje spośród całej palety barw Hollywood oraz inne informacje, które mogą być istotne. Poza tym Internauci mogą obejrzeć różne plakaty związany z filmami, świetne zwiastuny lub zdjęcia pochodzące z planu zdjęciowego. Strona www to doskonałe miejsce dla wielbicieli kinematografii.

wszystkie kategorie w dziale: Domeny

Domeny internetowe

Domeny internetowe tworzą hierarchię w sieci, która ułatwia katalogowanie urządzeń działających w sieci według kategorii. Pozwala to uporządkować adresy internetowe, a także stanowi niezbędną pomoc w nawigacji. Subdomena to adres przynależący do właściwej domeny internetowej. Jest to powszechnie dostępna usługa wymagająca uzgodnienia z administratorem serwera wirtualnego, lub właściciela domeny. Poza tym istnieje możliwość zastosowania tzw. domeny podpiętej. Jest ona skojarzona z danym urządzeniem w sieciowych systemach obsługi domen, a także w oprogramowaniu serwerowym tego urządzenia.

Szukaj w zasobach serwisu strony www Domeny

stronywww.eu