Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwChoroby

strony www » Zdrowie » Choroby

stron: 1 z 2  następna »

stron 13

http://www.anurexinfo.pl
http://www.anurexinfo.pl

adres: http://www.anurexinfo.pl

tytuł: http://www.anurexinfo.pl

opis: Hemoroidy. Anurex i krioterapia - 100% naturalna metoda w leczeniu hemoroidów. Przynosi natychmiastową ulgę, znosi ból, swędzenie, krwawienie. Dla kobiet w ciąży i alergików. Anurex to nowa metoda leczenia heomoroidów oparta na prostej i skutecznej krioterapii. Jest ona w 100% naturalna i nie wymaga użycia żadnych środków farmakologicznych a dzięki temu może być stosowana samodzielnie w warunkach domowych, również przez kobiety w ciąży, osoby starsze i alergików. Metoda ta polega na aplikowaniu zimna bezpośrednio na hemoroidy, co przynosi natychmiastową ulgę w bólu, swędzeniu oraz redukuje opuchliznę i krwawienie. Zastosowanie tej metody w przeciągu 2 tygodni zazwyczaj eliminuje całkowicie symptomy hemoroidalne. Anurex jest jedynym produktem krioterapii uznawanym przez medycynę oficjalną. Wieloletnie badania kliniczne potwierdziły jego olbrzymią skuteczność w działaniu.

 

http://blog.aptekaotc.pl/
http://blog.aptekaotc.pl/

adres: http://blog.aptekaotc.pl/

tytuł: http://blog.aptekaotc.pl/

opis: Brak poprawy po 3-4 dobach antybiotykoterapii może świadczyć o konieczności zmiany leku.Ból nasila się zwłaszcza podczas połykania wraz z trudnym do opisania uczuciem drapania, kłucia i pieczenia. Dodatkowo chorego męczy kaszel, ból głowy, ból mięśni, podwyższona temperatura ciała, a samopoczucie zdecydowanie się pogarsza. Czasami dodatkowo występuje przekrwienie spojówek i lekkie lub mocniejsze powiększenie węzłów chłonnych. Ból gardła towarzyszy często temu, co nazywamy przeziębieniem.Przeziębienie to inaczej zakażenie górnych dróg oddechowych lub ostry nieżyt nosa wywołany wirusem.

 

http://news.aptekaotc.pl/
http://news.aptekaotc.pl/

adres: http://news.aptekaotc.pl/

tytuł: http://news.aptekaotc.pl/

opis: Dalej udajesz się do apteki i realizujesz receptę. Przebieg tego procesu możesz znaleźć na naszej stronie. Ale głównie informujemy o ty, co pacjent może uzyskać w aptece bez recepty. Jest coraz więcej takich leków. Proszę pamiętać o tym, że serwis - strona obejmuje wyłącznie listę leków w wolnej sprzedaży (OTC) zgodną z Urzędowym wykazem produktów leczniczych dopuszczonych do obrotu w Polsce.

 

http://www.artykuly-medyczne.wrotapolski.pl
http://www.artykuly-medyczne.wrotapolski.pl

adres: http://www.artykuly-medyczne.wrotapolski.pl

tytuł: http://www.artykuly-medyczne.wrotapolski.pl

opis: Oprócz świetnej jakości aparatury medycznej nasz serwis www koncentruje się na sprawdzaniu podstawowych materiałów opatrunkowych i in. pomocy medycznych. Dlatego też na łamach naszego bloga porównujemy na przykład: gazę opatrunkową, plastry, nicie chirurgiczne, sterylne strzykawki, substancje sterylizujące a także wszelkiej maści stetoskopy. Informacje o tych i multum innych produktów wyszukają Państwo na naszym blogu. Zachęcamy do odwiedzin!

 

http://www.moj-doktor.pl
http://www.moj-doktor.pl

adres: http://www.moj-doktor.pl

tytuł: http://www.moj-doktor.pl

opis: Nasz serwis o zdrowiu znaleźć można pod adresem Moj-doktor.pl. Konkretniej na stronie przyglądamy się minerałom i witaminom. Stanowi ona wyjątkową bazę wiedzy. Za jej sprawą poznasz więcej informacji o Twoim własnym organizmie. Niektóre zagadnienia poruszane na stronie to magnez, chrom na odchudzanie oraz cukry. Witryna ciągle rośnie. Mamy nadzieję na to by nasz projekt zostało ważnym elementem internetu dla internautów mających na celu być zdrowymi i szczęśliwym. Uważamy, że tak działając przyczynimy się do polepszenia stanu zdrowia polskiego społeczeństwa. Będzie to dla nas najpiękniejszą nagrodę. Z tego powodu zachęcamy Was do częstego odwiedzania serwisu. Zapraszamy całą dobę, nie czekaj.

 

http://soczewki-kontaktowe.info
http://soczewki-kontaktowe.info

adres: http://soczewki-kontaktowe.info

tytuł: http://soczewki-kontaktowe.info

opis: Coraz większa liczba osób stosuje dziś soczewki zamiast okularów. Witryna soczewki-kontaktowe.info jest przygotowana dla tych sposród nich, które życzą sobie to robić w większym stopniu z rozmysłem - posiadając informacje na temat sposobu funkcjonowania soczewek, oraz objawów chorób, dla których mogą być używane. Znajdziesz tu opis najpopularniejszych zaburzeń widzenia, razem ze wskazaniami i przeciwwskazaniami do użycia soczewek kontaktowych. Możecie również nauczyć się trochę o bezinwazyjnych technikach uzdrawiania wzroku (jak na przykład metoda Batesa), a także o metodach alterntywnych, jak zabiegi laserowe.

 

http://www.eonkologia.pl
http://www.eonkologia.pl

adres: http://www.eonkologia.pl

tytuł: http://www.eonkologia.pl

opis: Rak jelita grubego, czerniak, rak nerki bądź też gruczołu krokowego, to dolegliwości z jakimi walczy onkologia. Cenne wiadomości związane z chemioterapią jak też innego rodzaju metodami walki z rakiem, da się odnaleźć na Eonkologia.pl. Jest to portal stworzony przez lekarzy onkologów. Oprócz tekstów i publikacji video o onkologii, osoby go odwiedzające mogą otrzymać informację także między innymi o planowanych konferencjach medycznych.

 

http://zdrowie-i-uroda.org.pl
http://zdrowie-i-uroda.org.pl

adres: http://zdrowie-i-uroda.org.pl

tytuł: http://zdrowie-i-uroda.org.pl

opis: Wortal odnośnie propozycji zakupów grupowych z branży „zdrowie i uroda”. Propozycje zabiegów upiększających, fryzjerskich, relaksu w pensjonatach Spa, masowania i pozostałych. Codziennie oryginalne niusy. Zapraszamy!

 

http://www.optymalni.pl
http://www.optymalni.pl

adres: http://www.optymalni.pl

tytuł: http://www.optymalni.pl

opis: Akademia Zdrowia Arkadia-Lido oferuje swoim pacjentom leczenie głownie nadwagi. Klientom pomóc ma w tym dieta Kwaśniewskiego. Jest to tzw dieta optymalna, która pomogła już schudnąć wielu tysiącom osób na całym świecie. Poza tym Akademia prowadzi leczenie z zakresu różnorodnych, poważniejszych niż otyłość chorób, bez użycia leków. Ma w usłudze między innymi leczenie cukrzycy, kręgosłupa, trzustki czy wątroby.

 

Gabinet okulistyczny - Łódź

adres: http://gabinetokulistyczny-lodz.pl/

tytuł: Gabinet okulistyczny - Łódź

opis: Jest to strona informacyjna gabinetu okulistycznego N&M. Dzięki najnowszej aparaturze i możliwości wykonania takich badań jak SSOCT (swept source OCT),SOCT,SOCT jaskrowe,HRT,pole widzenia,biometria, gabinet oferuje pacjentom przeprowadzenie szerokiej diagnostyki takich chorób okulistycznych jak jaskra, zaćma, odwarswienie siatkówki, otwór w plamce,błona nasiatkówkowa, AMD,zator. Na stronie internetowej dostępne są również informacje dotyczące metod leczenia zachowawczego oraz operacyjnego (witrektomia, fakoemulsyfikacja, opasanie gałki ocznej, zabiegi przeciwjaskrowe,operacje powiek) wyżej wymienionych chorób. W zakładce aktualności pacjenci odnajdą informacje dotyczące udziału lekarzy pracujących w gabinecie w zjazdach naukowych.

Szukaj w zasobach serwisu strony www Choroby

stronywww.eu