Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwBudownictwo

strony www » Firmy » Budownictwo

stron: 1 z 10  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,10]  następna »

stron 95

Datang Steel Pipe Supplier Co., Ltd

adres: http://www.datangsteelpipe.com

tytuł: Datang Steel Pipe Supplier Co., Ltd

opis: Cangzhou Datang Steel Pipe Co., Ltd.jest renomowanym producentem, dostawcą i hurtownikiem rur stalowych. W Datang znajdziesz szeroką gamę rur bez szwu ze stali węglowej, rur ERW, rur SSAW, rur ze stali stopowej i rur ze stali nierdzewnej. Nasze rury stalowe mogą być produkowane zgodnie ze wszystkimi odpowiednimi normami krajowymi i międzynarodowymi, w tym API, ASTM, SEA, DIN, JIS i BS. Nasze złączki rurowe i kołnierze wykonane są z materiałów takich jak ASME A105, A234 WPB, stal nierdzewna 304, 304L, 316, 316L. Wszystkie zamówione materiały są dostarczane przez renomowanych dostawców, takich jak Bao Steel Group, Baogang Group, The Pangang Group, Chengdu Iron & Steel i Tianjin Pipe Group Corporation. Założeniem Datang Steel Pipe Company jest bycie najbardziej profesjonalnym chińskim producentem i dostawcą rurociągów stalowych, w oparciu o bezszwową stalową rurę, integrowanie krajowych zasobów rurowych wysokiej jakości i świadczenie kompleksowych usług pakowania. Jakość budzi zaufanie klientów, obsługa odciąża klienta, a wynik zapewnia klientowi wygodę. Firma Datang Steel Pipe jest zaangażowana w budowanie środowiska opartego na sumieniu i dobrym sercu. Z poczuciem odpowiedzialności będziemy współtworzyć społeczeństwo przedsiębiorstwa. Nasz slogan to profesjonalny rurociąg koncentracyjny i akcesoria 20 lat. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://www.datangsteelpipe.com

Płyty drogowe

adres: http://drogitymczasowe.com

tytuł: Płyty drogowe

opis: Wykonujemy kompleksową usługę budowy modułowych dróg tymczasowych wykorzystując wiele rodzajów płyt drogowych. Nasze drogi dojazdowe stosowane są w miejscach, gdzie nie mogą powstać drogi stałe lub istnieje tylko okresowa konieczność ich funkcjonowania. Oczywiście dotyczy to także obszarów chronionych środowiskowo takich jak parki narodowe, rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe i obszary natura 2000. Stawiamy na ekologię, dlatego nasze płyty drogowe są przyjazne środowisku. Wiele firm wynajmuje od nas modułowe płyty drogowe przy dużych inwestycjach energetycznych, komunikacyjnych, elektrycznych oraz kolejowych. Jako lider wśród firm oferujących wynajem płyt drogowych jesteśmy zawsze gotowi na nowe wyzwania, dlatego cieszymy się zaufaniem i uznaniem naszych partnerów, którzy chętnie wracają do korzystania z naszych dróg dojazdowych.

fotowoltaika Kościerzyna

adres: http://enpro.pl

tytuł: fotowoltaika Kościerzyna

opis: EnPro - zapewniamy profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych na terenie województwa pomorskiego. Swoje usługi oferujemy także klientom z takich miast jak Sopot, Malbork, Tczew, Starogard Gdański, Kościerzyna, Lębork, Wejherowo, Reda, Rumia Sprzedaż, kompleksowy montaż i serwis nowoczesnych paneli fotowoltaicznych na terenie woj. pomorskiego. Oferujemy systemy fotowoltaiczne dostosowane do potrzeb Klientów indywidualnych. Dobieramy najlepsze rozwiązania, które pozwolą na produkowanie własnego prądu. Przejdź na zieloną energię, obniż rachunki i zadbaj o środowisko naturalne. Z naszymi panelami wszystko to stanie się możliwe! Nasi specjaliści dobierają systemy dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów, a także specyfiki miejsca, w którym mają się znaleźć. Przeprowadzamy montaż zarówno na dachach, jak i innych wskazanych miejscach. Panele fotowoltaiczne zakładane są także na powierzchniach skomplikowanych. Wszystko po to, aby uruchomić system, który wykorzysta pełen potencjał energii pochodzącej ze słońca. Panele fotowoltaiczne EnPro zapewnią niższe rachunki za prąd i możliwość odsprzedawania nadwyżek do sieci. Oferujemy sprzedaż najlepszych urządzeń, ich montaż, a także profesjonalny serwis i doradztwo w dowolnej sprawie.

Dostawca części zamiennych do cementu chińskiego Co., Ltd.

adres: http://www.sinospare.com

tytuł: Dostawca części zamiennych do cementu chińskiego Co., Ltd.

opis: Sino Cement Spare Parts Supplier Co., Ltd jest od wielu lat profesjonalnym dostawcą części zamiennych dla przemysłu cementowego. Regularnie oferujemy najbardziej ekonomiczne i efektywne rozwiązania dla cementowni na całym świecie w zakresie ich operacyjnych czynności konserwacyjnych. Nasza gama produktów obejmuje: młyn cementowni, młyn do mielenia, odpylacz, wszelkiego rodzaju regeneratory, takie jak regenerator wózków widłowych z kołem czerpakowym, regenerator koła czerpakowego typu mostowego, zgarniacz boczny, układacz wspornikowy boczny, przenośnik ślimakowy, podajnik ślimakowy cementu, głowica parowa kotła , hydrauliczna prasa rolkowa, mieszadło łopatkowe do masowego suchego proszku, zawory, zbiorniki ciśnieniowe i tak dalej. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie i rozumiemy operacje i wymagania od kamieniołomu po pakowanie w cementownię. Nasz dział serwisowy przechowuje ważne części zamienne w ilościach, aby zapewnić nieprzerwaną pracę Twojej betoniarni. profesjonalizm pomógł nam nawiązać silne więzi z klientami. Większość naszych klientów pochodzi z Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej i Afryki Północnej, a ich zaufanie i szacunek zdobyliśmy podczas naszej działalności i współpracy. W przyszłości z niecierpliwością czekamy na więcej klientów za granicą i w kraju, którzy będą odwiedzać naszą firmę, a także na dalszą współpracę biznesową. strona internetowa: https://www.sinospare.com

klimatyzacja Leszno serwis

adres: http://climatin.pl

tytuł: klimatyzacja Leszno serwis

opis: Zajmujemy się projektowaniem, montażem, uruchomieniem oraz serwisowaniem systemów klimatyzacyjnych, pomp ciepła oraz wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacja). Nasze projekty dostosowane są indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Świadczymy usługi przygotowania instalacji klimatyzacyjnej na terenach budowy. ykonujemy instalacje zarówno dla klientów indywidualnych (mieszkania, domy prywatne i apartamenty), jak i dla małych i średnich przedsiębiorstw (biura, lokale użytkowe, sklepy). Świadczymy nasze usługi na terenie województw wielkopolskiego i dolnośląskiego: Poznań, Kościan, Leszno, Gostyń, Rawicz, Wrocław oraz miejscowości ościenne.

Cegła na ścianę do salonu

adres: http://plytkizcegiel.pl

tytuł: Cegła na ścianę do salonu

opis: Zajmujemy się produkcją i sprzedażą płytek z ponadczasowej cegły historycznej pozyskanej z wyburzanych poniemieckich kamienic, fabryk i budynków użyteczności publicznej. płytki z cegieł, oryginalne i praktyczne wnętrza, ponad 100-letniej cegły, cegła historyczna, płytki cotto, płytki retro, ceglana ściana, nowoczesne aranżacje, płytki narożne. Naturalny kolor wypalonej ceramiki to mnóstwo odcieni - każdy fragment ceglanego muru delikatnie różni się od pozostałych. Dzięki temu płaszczyzna ściany nie sprawia wrażenia monotonnej, a odpowiednio oświetlona - przyciąga wzrok i zdobi pomieszczenie. Nawet w miejscach, gdzie rozmiar i waga cegły nie pozwalają na jej zastosowanie, nie musimy rezygnować z oryginalnego, murowanego elementu. Cegłę może bowiem z powodzeniem zastąpić PŁYTKĄ z CEGIEŁ, która jest znacznie cieńsza (ok. 20 mm) i lżejsza. Co więcej, przy zastosowaniu płytek narożnych z naszej oferty, narożniki wykończone w ten sposób są nie do odróżnienia od powierzchni wymurowanej z tradycyjnej cegły.

Posadzki anhydrytowe idealne do ogrzewania podłogowego

adres: https://www.posadzki-graca.pl

tytuł: Posadzki anhydrytowe idealne do ogrzewania podłogowego

opis: GRACA - posadzki na poziomie wykonuje usługi w Warszawie jak również na terenie województwa mazowieckiego. Nasze usługi oferujemy budowlańcom a także właścicielom domków jednorodzinnych. Specjalizacją Graca - posadzki na poziomie - są wysokiej jakości samopoziomujące wylewki anhydrytowe, przede wszystkim polecane przy montażu ogrzewania podłogowego. Posadzka z wysokiej jakości wylewki anhydrytowej charakteryzuje się wyjątkowo gładką gładzią, szybkościa schnięcia, adekwatną przenikalnością cieplną. Posadzki anhydrytowe przedsiębiorstwa Knauf transportujemy w postaci półpłynnej na teren budowy, co zapewnia najlepszą jakość towaru oraz krótki czas operacji. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

siarczan miedzi ii-ctcenter.pl

adres: http://ctcenter.pl

tytuł: siarczan miedzi ii-ctcenter.pl

opis: Propozycja naszego sklepu skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Proponujemy przeróżne związki miedzi, żelaza, boru czy też manganu w rozsądnych pieniądzach. Jednym z produktów jakie oferujemy jest siarczan miedzi, który znajduje bardzo szerokie możliwości zastosowania. Jako profesjonalna spółka oferujemy naszym klientom zarówno siarczan techniczny jak i paszowy, dlatego zastosowanie naszych materiałów jest zróżnicowane i pozwala na wydajne ich wykorzystanie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu, w której znaleźć możecie Państwo przeróżne związki i inne produkty. Zapraszamy.

hydroizolacja piwnicy - dobreizolacje

adres: http://dobreizolacje.pl

tytuł: hydroizolacja piwnicy - dobreizolacje

opis: Ponad 15-letnie doświadczenie, zatrudnienie i współpraca z profesjonalistami z branży. Akcent na prezycję i śledzenie najnowszych technologii, sprawiają, że klient jest zadowolony. Profesjonalna i terminowa realizacja zleceń takich jak toczenie, cięcie wodą czy cięcie laserem. Współpraca z najlepszymi specjalistami, projektantami, inżynierami budowlanymi i inspektorami – to wyznacznik solidnej i rzetelnej firmy. Konkurencyjne ceny i gwarancja dobrze wykonanych zleceń. Zachęcamy do sprawdzenia oferty.

hurtowa sprzedaż paliw-ewe-mar.pl

adres: http://ewe-mar.pl

tytuł: hurtowa sprzedaż paliw-ewe-mar.pl

opis: Nasze przedsiębiorstwo oferuje szeroki zakres usług takich jak chociażby wyburzenia, transport czy też wykopy i wiele innych. Naszym atutem jest bardzo duże doświadczenie zdobywane na przestrzeni prawie 30 lat. Na co dzień pracujemy w mieście Łódź, ale jesteśmy otwarci na współpracę z klientami z całej okolicy. Chodzi oczywiście o całe województwo łódzkie. Unikatowe podejście, a także wyposażenie w specjalistyczne maszyny to kilka z naszych zalet. Naszą specjalnością jest także hurtowa sprzedaż paliw w czym mamy duże doświadczenie. Posiadamy bardzo dobre referencje i pozytywne opinie wśród klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szukaj w zasobach serwisu strony www Budownictwo

stronywww.eu