Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwPrawo

strony www » Firmy » Prawo

 

stron 2

Wypadki komunikacyjne i odszkodowania

adres: https://www.kancelariaklus.pl

tytuł: Wypadki komunikacyjne i odszkodowania

opis: Mecenas Marcin Kluś proponuje własne wielorakie doświadczenie w pozyskaniu zadośćuczynienia oraz renty w sytuacjach błędów medycznych a także wypadków komunikacyjnych. Podczas swojej działalności Marcin Kluś nadzorował dochodzenia przed sądami cywilnymi, lekarskimi oraz sądami administracyjnymi i sądami pracy. Po latach pracy w biurze prawnym Budzowska Fiutowski i Partnerzy, Marcin Kluś w roku 2013 ustanowił własną kancelarię w Warszawie przy ulicy Grenadierów 30B lok. 9 Marcin Kluś Kancelaria Radcy Prawnego zaprasza osoby mające kłopoty ze sprawami spadkowymi, obrotem nieruchomościami, protekcją dóbr prywatnych, rozwiązywaniem ustaleń o pracę itp. Kancelaria specjalizuje się także windykacją długów, ochroną autorskich praw osobistych a także majątkowych plus obsługą prawną przedsiębiorstw.

Kancelaria Prawna Anna Koniuszko

adres: http://www.kancelariakoniuszko.pl

tytuł: Kancelaria Prawna Anna Koniuszko

opis: Zapraszamy do skorzystania z oferty usług prawnych kancelarii mecenas Anny Koniuszko. Kancelaria Adwokacka zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę prawną. Pomagamy rozwiązywać problemy prawne klientów indywidualnych i biznesowych. Naszą specjalizacją są sprawy spadkowe, rozwodowe, odszkodowania, upadłość konsumencka, obsługa przedsiębiorców, pomoc frankowiczom.

Kancelaria Adwokacka Łódź

adres: http://www.kancelaria-kwiatkowski.pl

tytuł: Kancelaria Adwokacka Łódź

opis: W ramach prowadzonej kancelarii adwokackiej oferuje rzetelną i profesjonalną pomoc prawną. Swym zaangażowaniem w zakresie prowadzonych spraw rozwijam życiową pasję, jaką jest pomoc dotycząca m.in. prawa rodzinnego, karnego, spadkowego i cywilnego.

Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy

adres: http://www.norekwspolnicy.pl/

tytuł: Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy

opis: Norek i Wspólnicy to prawnicy z pasją, specjalizujący się w prawie spółek i nieruchomości. Od 2017 roku dostarczają wsparcie firmom, pomagając im w skutecznej redukcji ryzyk oraz kreowaniu drogi do sukcesu. Cechuje ich transparentność w relacjach z klientem i profesjonalne podejście do doradztwa. Ich portfolio pełne jest udanych projektów, które przyczyniły się do rozwoju wielu branż. Zgłoś się do nich już dzisiaj, aby dowiedzieć się, jak mogą wesprzeć Twoją firmę.

Szukaj w zasobach serwisu strony www Prawo

stronywww.eu