Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 35  « poprzednia  [...,27,28,29,30,31,32,33,34,35]  następna »

Agencja Promocji Energii
Agencja Promocji Energii

katalog:

adres: http://www.ape.org.pl

tytuł: Agencja Promocji Energii

opis: Agencja Promocji Energii APE jest wydawcą czasopisma "ENERGIA", przeznaczonego dla producentów, dystrybutorów i użytkowników energii. Zajmuje się też organizacją targów i ekspozycji.Wraz z Akademia Ekonomiczna we Wrocławiu organizuje studia podyplomowe, seminaria i szkolenia

 

http://www.serwis-szkoleniowy.pl
http://www.serwis-szkoleniowy.pl

katalog: Szkolenia/Doradztwo

adres: http://www.serwis-szkoleniowy.pl

tytuł: http://www.serwis-szkoleniowy.pl

opis: Portal w którym znaleźć można bazę szkoleń, konferencji, kursów z całej Polski. Dostępna jest również oferta ośrodków szkoleniowych i sal konferencyjnych. Internauci mogą dopisać opinię i komentarz na temat szkolenia w którym uczestniczyli.

 

TALEX, TLX, PLTALEX00017
TALEX, TLX, PLTALEX00017

katalog:

adres: http://www.talex.com.pl/

tytuł: TALEX, TLX, PLTALEX00017

opis: Kompleksowe rozwiązania informatyczne dla średnich i dużych przedsiębiorstw handlowych i produkcyjnych, instytucji finansowych i wyższych uczelni - profil działalności, kierownictwo, historia, oddziały, oferta, szkolenia, partnerzy, rekomendacje, oferty pracy, informacje prasowe, informacje dla inwestorów.

 

http://www.pracazdomu.com/gf
http://www.pracazdomu.com/gf

katalog: Reklama/Praca

adres: http://www.pracazdomu.com/gf

tytuł: http://www.pracazdomu.com/gf

opis: Może być stała lub dorywcza, można zarobić lub dorobić w dowolnym czasie i wprost z domu, na własny rachunek. Potrzebny komputer i stałe łącze oraz telefon. Biznes z Herbalife może być szansą której szukasz. Możliwości nieograniczone. Szkolenia zapewnione.

 

Top English School
Top English School

katalog: Nauka i edukacja/Języki obce

adres: http://www.topenglish.com.pl/

tytuł: Top English School

opis: Największa sieć szkół uczących angielskiego Metodą Callana. Autorska Metoda Top Direct. 30 ośrodków w 24 miastach Polski. Lekcje próbne. Kursy od podstaw do First Certificate, Advanced English, Business English, kursy dla dzieci, szkolenia dla firm.

 

http://direct-mailing.waw.pl - porady komputerowe

katalog: Nauka i edukacja/Szkolenia

adres: http://direct-mailing.waw.pl

tytuł: http://direct-mailing.waw.pl - porady komputerowe

opis: Strona www.direct-mailing.waw.pl to bogata baza tekstów które w całość są przeznaczone problematyce ściśle związanej z informatyką. Uważamy że informatyka jest najprężniej rozwijającą się gałęzią dzisiejszej gospodarki. Aby poznać nasz sposób rozumowania należy zwrócić uwagę choćby na jeden prekursorski projekt którym jest np. komputer. Każdy użytkownik ma dziś styczność z komputerem zarówno w swoim domu jak i w praca. Komputer to projekt który zrewolucjonizował cały świat. Dokładnie z tego powodu zadecydowaliśmy zobrazować wam tą dziedzinę przez umieszczanie na naszej stronie artykułów w których opisujemy różnorodne aspekty informatyki. Na naszą witrynę zapraszamy wszystkich, tych nie posiadających wiedzy z tej dziedziny jak tych mających dużą wiedzę na temat tej dziedziny. Dużym plusem naszej strony są materiały przedstawiające różne szkolenia IT. Uważamy iż przeczytanie takiego artykułu z pewnością pomoże podjąć odpowiednią decyzję dotyczącą doboru szkolenia. Do zapoznania się z naszą witryną mobilizujemy także posiadaczy przedsiębiorstw, ponieważ za sprawą naszych wskazówek w łatwy sposób da się udoskonalić funkcjonowanie przedsiębiorstwa w wielu sektorach np. zarządzanie dokumentami.

http://www.halickisystem.pl
http://www.halickisystem.pl

katalog: Szkolenia/Biznesowe

adres: http://www.halickisystem.pl

tytuł: http://www.halickisystem.pl

opis: Zyskami wypływającymi z wdrożenia systemów zarządzania jakością są m.in. gwarancja koniecznego standardu jakości produktów i usług, zwiększenie podaży dzięki rosnącemu popytowi wśród zadowolonych klientów oraz obniżka kosztów wytwarzania wyrobów nie spełniających wymogów. Dr Halicki i Partnerzy proponują kompleksowe usługi z obszaru wdrażania ISO: doradztwo, szkolenia i przeprowadzanie auditów (wewnętrznych, zgodności, antykorupcyjnych).

 

http://www.seti-poznan.pl
http://www.seti-poznan.pl

katalog: Szkolenia/BHP

adres: http://www.seti-poznan.pl

tytuł: http://www.seti-poznan.pl

opis: Wielopłaszczyznowa pomoc w prowadzeniu przedsiębiorstw to domena Seti. Ma ona czołową pozycję wśród firm sprzątających w Poznaniu, a oprócz tego trudni się kompletowaniem akt pracowniczych i szkoleniami BHP. Organizuje szkolenia wstępne i stanowiskowe. Specjaliści do spraw BHP również doradzają w kwestiach BHP. Jeżeli zostanie ogłoszona decyzja PIP, Seti zawiadomi jak wcielić ją w życie. Przedstawienie ryzyka zawodowego to też zadanie Seti.

 

http://szkola.yokatta.eu/
http://szkola.yokatta.eu/

katalog: Nauka i edukacja/Języki obce

adres: http://szkola.yokatta.eu/

tytuł: http://szkola.yokatta.eu/

opis: Yokatta to szkoła języków obcych w Krakowie. Oferuje zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne z zakresu m.in. języka japońskiego, chińskiego, koreańskiego, hindi, wietnamskiego, indonezyjskiego, tajskiego, angielskiego, duńskiego, holenderskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, norweskiego, portugalskiego, hiszpańskiego, szwedzkiego, rosyjskiego, arabskiego, tureckiego, łaciny i esperanto. W swojej ofercie ma również język polski dla obcokrajowców, Blended Learning oraz szkolenia biznesowe.

 

http://www.ts-alu.pl
http://www.ts-alu.pl

katalog: Dom/Ogród

adres: http://www.ts-alu.pl

tytuł: http://www.ts-alu.pl

opis: Przedsiębiorstwo TS Polska powstało pod koniec lat 90-tych jako przedstawiciel przedsiębiorstwa TS Aluminium Profilsysteme. TS już od 30 lat sprzedaje konstrukcje aluminiowe, a także ogrody zimowe. TS Aluminium jest liderem na rynku. Produkty firmy cechują się wysoką jakością, wytrzymałością a także stylistyką. Gwarantujemy pomoc w pomiarach, pomoc w montażu oraz szkolenia sprzedawców i montażystów. Siedzibą firmy jest Radom.

 

stronywww.eu