Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwDoradztwo

strony www » Szkolenia » Doradztwo

 

stron 3

http://www.serwis-szkoleniowy.pl
http://www.serwis-szkoleniowy.pl

adres: http://www.serwis-szkoleniowy.pl

tytuł: http://www.serwis-szkoleniowy.pl

opis: Portal w którym znaleźć można bazę szkoleń, konferencji, kursów z całej Polski. Dostępna jest również oferta ośrodków szkoleniowych i sal konferencyjnych. Internauci mogą dopisać opinię i komentarz na temat szkolenia w którym uczestniczyli.

 

http://www.qmtc.pl
http://www.qmtc.pl

adres: http://www.qmtc.pl

tytuł: http://www.qmtc.pl

opis: System BRC ( Brytyjskie Konsorcjum Detalistów) pochodzi z Wielkiej Brytani, jest standardem ukierunkowaną do branży związanej z żywnością, ustanawia on kryteria, które muszą mieć producenci, oraz dostawcy w celu zagwarantowanie bezpieczeństwa zdrowotnego żywności oraz odpowiednich warunków higienicznych i produkcyjnych. norma podsumuwuje wymagania zawarte w normach ISO, w HACCP oraz GMP i GHP. Standard został opracowany w odpowiedzi na wprowadzane reformy, regulujące wymagania stawiane zakładom spożywczym dostarczającym żywność supermarketom. Dlatego też głównym celem BRC jest wyznaczenie wymagań dotyczących bezpieczeństwa i jakości w zakładach produkujących żywność, która skierowana jest do sieci hipermarketów.

 

http://www.ogloszeniarzeszowskie.pl
http://www.ogloszeniarzeszowskie.pl

adres: http://www.ogloszeniarzeszowskie.pl

tytuł: http://www.ogloszeniarzeszowskie.pl

opis: Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny: [url=http://www.ogloszeniarzeszowskie.pl]Oferty Rzeszów.[/url] Zapraszamy Państwa na portalu z ogłoszeniami miejscowości Rzeszowa. Jeśli tylko pragniesz coś sprzedać, nabyć, wynająć, albo normalnie dodać bezpłatne zawiadomienie to nie ma lepszego miejsca niż www.ogloszeniarzeszowskie.pl Nasz portal założony został w 2012 roku i od samego początku traktowany jest z dużą popularnością. Łatwy i przejrzysty spis kategorii dodatkowo trafna wyszukiwarka pozwala na trafne znalezienie interesujących Cię obwieszczenie z Rzeszowa oraz mnóstwo pozostałych miast. Co więcej ogromna ilość odwiedzających nasz portal jest pewnością, że Twoje zawiadomienie nie pozostanie bez odpowiedzi. propozycje angażu, zawiadomienie mienia, samochody z drugiej ręki, pokoje i lokale do wypożyczenia, bezpłatne propozycje kupna oraz zbytu. Dzięki nam możesz skutecznie ogłaszać się w Rzeszowie i okolicy! Systematycznie wyszukasz kilkadziesiąt gorących ogłoszeń z Rzeszowa i mnóstwa pozostałych miast.

 

http://www.asknuts.com

adres: http://www.asknuts.com

tytuł: http://www.asknuts.com

opis: Jeśli masz pytanie do eksperta lub potrzebujesz profesjonalnej porady, ta strona cię zainteresuje. Znajdziesz tu nie jedynie porady medyczne czy prawne, ale również porady finansowe, które rozwieją wszystkie twoje sugestie. Nie zwlekaj, zapytaj eksperta, a otrzymasz porady lekarzy, prawników i ekonomistów. Nie zadręczaj się nurtującymi Cię pytaniami- zwróć się do eksperta w danej dziedzinie, który fachowo odpowie na Twoje pytania i rozwieje wszystkie uwagi. Nie każdy ma w rodzinie czy znajomych lekarza, prawnika czy ekonomistę, dla takich ludzi powstał ten portal. Zajrzyj na naszą stronę i sprawdź, w jak wielu dziedzinach możemy Tobie pomóc.

Szukaj w zasobach serwisu strony www Doradztwo

stronywww.eu