Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 35  « poprzednia  [...,24,25,26,27,28,29,30,31,...]  następna »

Fundacja Stypendialna Matematyków Wrocławskich
Fundacja Stypendialna Matematyków Wrocławskich

katalog: Nauka i edukacja/Matematyka/Organizacje

adres: http://www.math.uni.wroc.pl/fsmw/

tytuł: Fundacja Stypendialna Matematyków Wrocławskich

opis: Pomaga utalentowanym młodym ludziom w studiowaniu matematyki i pracy naukowej w matematyce, służy pomocą merytoryczną i finansową dla kółek matematycznych i na szkolenia nauczycieli, pomaga w finansowaniu i organizacji konferencji.

 

Multi Projekt łożyska liniowe

katalog: Komputery/Sprzęt

adres: http://www.multiprojekt.pl/

tytuł: Multi Projekt łożyska liniowe

opis: Multiprojekt nie tylko zajmuje się dostarczaniem różnych części maszyn, a także komponentów do tak zwanej automatyki. Specjalizuje się również w prowadzeniu fachowych szkoleń. Mogą być to zarówno szkolenia podstawowe, jak i bardziej zaawansowane. Składają się one z wykładów, podczas których przekazywana jest wiedza teoretyczna na temat poszczególnych urządzeń, jak i z części praktycznej. Podczas ćwiczeń uczestnicy szkolenia uczą się obsługi, konserwacji oraz naprawy sprzętu. Po pomyślnie zakończonym szkoleniu każdy z uczestników otrzymuje stosowny certyfikat.

http://ksr.net.pl
http://ksr.net.pl

katalog: Nauka i edukacja/Szkolenia

adres: http://ksr.net.pl

tytuł: http://ksr.net.pl

opis: W Krakowie istnieje wiele szkół oferujących różnorodne kursy, szkolenia oraz warsztaty przygotowujące do zawodu lub podnoszące kwalifikacje. Z branży gastronomicznej wyróżnia się jedna - Krakowska Szkoła Restauratorów. Specjalizuje się ona w kursach kelnerskich, baristycznych, sommelierskich, a nawet managera gastronomii. Wykwalifikowana kadra zarazi pasją każdego uczestnika kursów. Dodatkowo, szkoła pomoże w stworzeniu nowego lokalu.

 

Polski Fundusz Kapitałowy, Poznań
Polski Fundusz Kapitałowy, Poznań

katalog:

adres: http://www.pfk.com.pl/

tytuł: Polski Fundusz Kapitałowy, Poznań

opis: Prywatyzacja, inwestycje, usługi dla gmin, szkolenia - informacja o spółce, kapitały i fundusze, akcjonariusze, władze, struktura organizacyjna, rynki działania, oferowane usługi, oferta nieruchomości.

 

Quality Assurance Poland
Quality Assurance Poland

katalog:

adres: http://www.haccp-polska.pl

tytuł: Quality Assurance Poland

opis: HACCP, GHP, GMP - systemy jakości w przemyśle spożywczym, gastronomii, handlu. Minimum dokumentacji wymaganej przez organy kontroli. Procedury systemu HACCP, instrukcje GHP, audyt, szkolenia. Wdrożenia oparte o normy, prawo polskie i europejskie.

 

T&T S.C. - Warszawa
T&T S.C. - Warszawa

katalog: Nauka i edukacja/Języki obce

adres: http://www.tt.edu.pl

tytuł: T&T S.C. - Warszawa

opis: Kursy językowe za granicą, obozy młodzieżowe, zagraniczne wyjazdy językowe, szkolenia dla firm. Język angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański w: Anglii (Wielkiej Brytanii), Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Irlandii, USA, Kanadzie, Australii

 

Kancelaria Podatkowa Reising, Hals-Chalcarz Sp. z o.o.

katalog: Firmy/Doradztwo finansowe

adres: http://www.podatkitarnow.pl/

tytuł: Kancelaria Podatkowa Reising, Hals-Chalcarz Sp. z o.o.

opis: Współpracuje ona także z różnorodnymi podmiotami w zakresie przepisów prawa. Obsługuje przedsiębiorstwa nie tylko z Polski, lecz też z poza naszych granic. Dzięki pomocy tej kancelarii, nie będą musieli Państwo zajmować się księgowością własnej firmy. Będzie to robione przez rzetelnych specjalistów. Kancelaria Reising, Hals-Chalcarz – umiejętna obsługa każdej firmy.

W.E.C. trade & consulting
W.E.C. trade & consulting

katalog:

adres: http://www.wec.lodz.pl

tytuł: W.E.C. trade & consulting

opis: Doradztwo i obsługa handlu zagranicznego; Usługi poszukiwania partnerów handlowych w UE, doradztwo prawne, windykacja, usługi lingwistyczne, szkolenia.

 

KaeRtur, Centrum Szkoleniowo-Usługowe
KaeRtur, Centrum Szkoleniowo-Usługowe

katalog:

adres: http://kaertur.kylos.pl/

tytuł: KaeRtur, Centrum Szkoleniowo-Usługowe

opis: Usługi w zakresie kształcenia ustawicznego dorosłych; kursy komputerowe i kwalifikacyjne, szkolenia BHP, obozy językowe oraz kursy językowe za granicą.

 

CLeAR - producent systemów ERP

katalog: Internet/Firmy

adres: http://www.clear.com.pl

tytuł: CLeAR - producent systemów ERP

opis: ClearPro, nowoczesny polski system informatyczny klasy ERP przeznaczony dla małych i średnich firm. Doskonale sprawdza się w zarządzaniu produkcją, planowaniem, realizacją oraz jej rozliczaniem, w obsłudze magazynów, ale również jest to niezawodny system do obsługi sprzedaży. Dzięki niemu znacznie łatwiejsza staje się praca w obszarze dystrybucji, logistyki oraz księgowości w firmie. Co więcej, duża elastyczność tego systemu pozwala na dopasowanie jego funkcjonalności do potrzeb każdej firmy. Zautomatyzuj proces sprzedaży i konkuruj na najwyższym poziomie! System ten z powodzeniem stosuje wiele firm. Dołącz do tego grona już dziś!

stronywww.eu