Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwBiznesowe

strony www » Szkolenia » Biznesowe

stron: 1 z 2  następna »

stron 15

http://www.szkolenia.avenhansen.pl
http://www.szkolenia.avenhansen.pl

adres: http://www.szkolenia.avenhansen.pl

tytuł: http://www.szkolenia.avenhansen.pl

opis: MISJA FIRMY Szkolenia to nasza pasja. Współpracujemy z trenerami którzy tę pasję dzielą i potrafią zarażać Klientów chęcią ciągłego rozwoju tak, by zyskiwał na tym i Klient i Pracodawca i jego Firma. Chcemy, by nasi Klienci spełniali się w tym co robią dla swojej Firmy i dla siebie. WIZJA FIRMY Celem firmy AVENHANSEN jest zapewnienie jej Klientom możliwości ciągłego rozwoju i zaspokajanie ich potrzeb szkoleniowych. Jesteśmy profesjonalną firmą szkoleniową, istniejąca dzięki swoim Klientom i dla Klientów. Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalne biuro i nasz czas, doświadczenie w branży szkoleniowej, kadrę doskonałych Trenerów oraz chęć wyjścia naprzeciw Państwa potrzebom.

 

http://www.laurenpeso.pl
http://www.laurenpeso.pl

adres: http://www.laurenpeso.pl

tytuł: http://www.laurenpeso.pl

opis: Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu ZARZĄDZANIA i SPRZEDAŻY. To właśnie w tych obszarach nasi trenerzy posiadają największe doświadczenie praktyczne. Ta, wydawało by się wąska specjalność, jest absolutną podstawą efektywnego funkcjonowania każdej firmy. Zarządzanie jest wszystkim tym, co wpływa na sprawną pracę ogółu komórek organizacji tak, by finalizowanie sprzedaży przebiegało bez zakłóceń. Dodatkowo wysoki poziom wiedzy i doświadczenie naszych pracowników pozwala nam na prowadzenie takich projektów jak: Assessment Center, Development Center, rekrutacji i selekcji oraz ocen pracowniczych. Oferta: -Szkolenia biznesowe, -Szkolenia otwarte i zamknięte dla firm, osób prywatnych, -kursy, -konferencje, -doradztwo personalne: rekrutacja i selekcja pracowników, oceny pracownicze ( Assesment Center, Development Center), opisy stanowisk.

 

http://www.kuchnik.com.pl
http://www.kuchnik.com.pl

adres: http://www.kuchnik.com.pl

tytuł: http://www.kuchnik.com.pl

opis: szkolenia: stres organizacyjny, wypalenie zawodowe, konflikty w organizacji, motywowanie pracowników, komunikacja interpersonalna, trening asertywności, techniki autoprezentacji, kreatywność w biznesie

 

http://publicspeaking.com.pl
http://publicspeaking.com.pl

adres: http://publicspeaking.com.pl

tytuł: http://publicspeaking.com.pl

opis: Strona PublicSeaking.com.pl przedstawia ofertę warsztatów z zakresu wystąpień publicznych oraz autoprezentacji. treningi mogą mieć formę grupową lub indywidualną. Szkolenia obejmują zajęcia aktorskie, metody kończenia, wystąpienia,odpowiadanie na podchwytliwe pytania i wiele innych kwestii. Strona zawiera polecane do przeczytania książki oraz inne źródła do przejrzenia. Można na niej również pobrać darmowy emailowy kurs uczący argumnetowania i dyskutowania.

 

http://szkoleniasprzedazowe.org
http://szkoleniasprzedazowe.org

adres: http://szkoleniasprzedazowe.org

tytuł: http://szkoleniasprzedazowe.org

opis: O sztuce handlowania. Łatwe do przyswojenia teksty dotyczące narzędzi budowania potrzeb -zarówno tych 'dla początkujących' jak również nieco trudniejszych. Poruszają takie zagadnienia jak: używanie pytań otwartych, przejście pierwszej fazy rozmowy, techniki samodzielnego rozwijania umiejętnosci sprzedażowych i inne. To co mają wspólnego, to podejście do rozmowy handlowej. Autor naciska na rzeczywiste poznanie interesów klienta i rezygnację z technik manipulacji.

 

http://wystapieniapubliczne.eu
http://wystapieniapubliczne.eu

adres: http://wystapieniapubliczne.eu

tytuł: http://wystapieniapubliczne.eu

opis: Strona jest bazą wiedzy w temacie wystąpień publicznych. Umożliwia łatwe i kompletne zrozumienie tematu z różnych perspektyw. Na stronie można zapoznać się z artykułami na temat wystąpień publicznych (jest ich wiele). Można przeczytać recenzje poradników o przemawianiu. Możesz obejrzeć filmy z prelekcjami słynnych osób. Można też zapisać się na szkolenia warsztatowe lub personalne. Możesz w końcu pobrać darmowy kurs perswazji, który rozsyłany jest na adres e-mail chętnych.

 

http://dominiklipinski.com/
http://dominiklipinski.com/

adres: http://dominiklipinski.com/

tytuł: http://dominiklipinski.com/

opis: Strona zawierająca ofertę szkoleń sprzedażowych, oraz innych, związanych z podniesieniem skuteczności. Witryna jest także blogiem z kilkudziesięcioma tekstami dotyczącymi asertywności, sprzedaży B2B i sztuki prezentacji oraz wywiadami z managerami znanymi z topowych osiągnieć w różnych dziedzinach. Strona umożliwia wpisanie się na emailowy kurs retoryki. Jest to wiedza przydatna dla każdego managera - pozwala widocznie podnieść efektywność.

 

http://bezpiecznyrynekpracy.pl
http://bezpiecznyrynekpracy.pl

adres: http://bezpiecznyrynekpracy.pl

tytuł: http://bezpiecznyrynekpracy.pl

opis: Serdecznie zapraszamy do nawiedzenia naszej witryny online pod słowem: [url=http://www.bezpiecznyrynekpracy.pl]odpowiedzialna przedsiębiorczość[/url] Biznes obywatelsko odpowiedzialny, w którym ważne są nie tylko korzyści pieniężne, osobiste intencje i poziom dobrobytu, ale również troskliwość o ludność regionalną, środowisko naturalne, partnerów, jak również rozwój zatrudnionych, to interes przynoszący prawdziwe dobra każdemu przedsiębiorcy. Planowanie rozwoju swojej firemki i zaplanowanie strategii zgodnej z CSR pomaga w progresu i wzmocnienia na rynku pozycji zakładu pracy, a zainteresowanie firmą pośród inwestorów i kontrahentów biznesowych rośnie.Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www pod frazą: [url=http://bezpiecznyrynekpracy.pl/kontakt/]Solidarność projekt[/url] Dzieje się tak, gdyż praktyki CSR poprawiają oblicze i wzbudzają ufność do przedsiębiorstwa wśród ewentualnych klientów. Ohoczo współpracują oni inteligentnym przedsiębiorcom. Przy wykorzystywaniu tools CSR przedsiębiorstwo może także rozwijać pozytywne relacje w lokalnym miejscu, za pomocą czego częstokroć zyskuje przychylność współpracowników, jak również podmiotów oraz władz rządzących. Przez wyjście vis a vis zainteresowaniiu i oczekiwaniom zatrudnionych, powiększa się ich motywację do pracy oraz wydajność. Oprócz tego identyfikowanie instytucji z dobrymi praktykami przyciąga zainteresowanie nowych segmentów klientów.

 

http://e-maxfarm.pl
http://e-maxfarm.pl

adres: http://e-maxfarm.pl

tytuł: http://e-maxfarm.pl

opis: Zapraszamy do odwiedzenia naszej serwisu:[url=http://e-maxfarm.pl/page/kontakt] flexagen[/url] Pod firmą „Maxfarm" skupia się grono liczących się, polskich aptek, których priorytetem jest wysokiej klasy obsługa wszystkich kupującego. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku farmaceutycznym także jesteśmy w stanie wraz pokazać Wam gigantyczną asortyment specyfików, artykułów lekarskich także z kosmetyków na rynku. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej serwisu:[url=http://e-maxfarm.pl] tanie leki warszawa[/url] W zespole moc! Jesteśmy dla Was w coraz większej liczbie miejsc w Polsce – wszędzie proponujemy najwyższą formęobsługi jak i mistrzowską pomoc. Każdych odwiedzających naszą witrynę zawiadamiamy o naszej nowo otwartej aptece internetowej pod adresem: www.e-maxfarm.pl Towary przedstawione na fotografiach na stronie internetowej mają charakter objaśniający także mogą się odróżniać od oferowanych w sprzedaży w związku z wprowadzeniem przez wytworce nowych pudełek dodatkowo pojawienia się różnych wielkości opakowań. Zachęcamy do zobaczenia naszej serwisu:[url=http://e-maxfarm.pl] arthron complex[/url]

 

http://www.halickisystem.pl
http://www.halickisystem.pl

adres: http://www.halickisystem.pl

tytuł: http://www.halickisystem.pl

opis: Zyskami wypływającymi z wdrożenia systemów zarządzania jakością są m.in. gwarancja koniecznego standardu jakości produktów i usług, zwiększenie podaży dzięki rosnącemu popytowi wśród zadowolonych klientów oraz obniżka kosztów wytwarzania wyrobów nie spełniających wymogów. Dr Halicki i Partnerzy proponują kompleksowe usługi z obszaru wdrażania ISO: doradztwo, szkolenia i przeprowadzanie auditów (wewnętrznych, zgodności, antykorupcyjnych).

 

Szukaj w zasobach serwisu strony www Biznesowe

stronywww.eu