Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 35  « poprzednia  [...,27,28,29,30,31,32,33,34,35]  następna »

http://www.oskcargo.pl

katalog: Szkolenia/Kursy

adres: http://www.oskcargo.pl

tytuł: http://www.oskcargo.pl

opis: Myślisz nad doskonaleniem techniki jazdy? Z osk Cargo (a nie osk kargo) prawo jazdy kat. A. Jaworzno ma specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców. Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Fachowo jest to nazwane, jako szkolenia kierowców, które organizowane są, co jakiś okres. Ukończenie takiego kursu jest nagradzane świadectwem kwalifikacji zawodowej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności. Organizacja takich szkoleń oraz ich część praktyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów bezpieczeństwa, optymalizacji zużycia paliwa, bezpieczeństwa pasażerów oraz niebezpieczeństw związanych z wykonywanym tranportem. Zapraszamy na warsztaty instruktorskie doskonalące kwalifikacje nauczycielom OSK.

Symulatory dachowania

katalog: Szkolenia/Kursy

adres: http://symulator-dachowania.pl

tytuł: Symulatory dachowania

opis: Najnowszej generacji symulator dachowania jest udostępniany na każdą imprezę plenerową. Prowadzimy pokazy i kursy na terenie całej Polski. Wypożycz symulator dachowania już teraz i zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych. Nasza wypożyczalnia symulatorów dachowania ma sporo ruchomych zestawów na specjalnych przyczepach transportowych. Symulator dachowania może być używany nawet w trudno osiągalnych miejscach gdzie nie ma prądu. Posiadamy swoje aparaty prądotwórcze którymi będziemy zasilać nasze sprzęty. Najem symulatora dachowania przeprowadza się po ustaleniu dogodnych warunków współpracy. Symulator dachowania – cena używania przenosi się wielokrotnie na poprawę bezpieczeństwa. Wypadki drogowe są wielkim obciążeniem dla budżetu a zdrowie i życie ludzi nieocenione. Symulator dachowania – wynajem krótkoterminowy i długoterminowy na eventy i szkolenia cykliczne. Stwórz niesamowite wydarzenie i pokaż wszystkim jak istotne jest bezpieczeństwo na drogach. Mobilny symulator dachowania upiększy każdą imprezę i stanie się główną atrakcją.

http://www.cargo-krakow.pl

katalog: Szkolenia/Kursy

adres: http://www.cargo-krakow.pl

tytuł: http://www.cargo-krakow.pl

opis: Zastanawiasz się nad doskonaleniem techniki jazdy? OSK CARGO Kraków posiada specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców. Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Fachowo jest to nazwane, jako szkolenia okresowe kierowców, które organizowane są, co jakiś okres. Ukończenie takiego kursu jest zakończone świadectwem kwalifikacji wstępnej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności. Organizacja takich szkoleń oraz ich część praktyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów ruchu drogowego, optymalizacji czasu jazdy, bezpieczeństwa pasażerów oraz niebezpieczeństw związanych z wykonywanym zawodem. Proponujemy także warsztaty dla instruktorów nauki jazdy doskonalące kwalifikacje wykładowcom OSK.

Klinika Okulistyczna Jasne Błonia

katalog: Zdrowie/Kliniki i Centra Medyczne

adres: http://jasneblonia.pl/

tytuł: Klinika Okulistyczna Jasne Błonia

opis: Posiadamy certyfikat ISO 9001:2008: Kompleksowe usługi w zakresie leczenia chorób oczu. Prowadzimy szkolenia dla lekarzy w zakresie diagnostyki i leczenia chorób oczu. Klinika Okulistyczna „Jasne Błonia” dysponuje najnowszym sprzętem do przeprowadzania operacji. Obecnie wyposażona jest w kombajn okulistyczny OS 3 firmy Oertli, aparat Accurus firmy Alcon, najnowszej generacji, jedyny w Polsce, mikroskop operacyjny Topcon OMS 800, wyposażony w system OFFISS, umożliwiający wykonywanie chirurgii bimanualnej w tylnym odcinku oka bez użycia światłowodowego oświetlenia. Oprócz systemu soczewek nagałkowych wykorzystujemy również standardowo system BIOM firmy Oculus. Aby zapewnić najwyższy poziom naszych usług, wykorzystujemy również endolaser, krioaplikator oraz aparat do znieczulania Fabius firmy Dräger. W 2008 roku zakupiliśmy najnowszy aparat do wykonywania badań angiograficznych i OCT, Spectralis®HRA+OCT firmy Heidelberg Engineering. Nasza klinika wyposażona jest także w sprzęt audiowizualny najnowszej generacji, który umożliwia

http://www.anvix.pl
http://www.anvix.pl

katalog: Nauka i edukacja/Szkolenia

adres: http://www.anvix.pl

tytuł: http://www.anvix.pl

opis: Doświadczenie Działamy dla Państwa już od 18 lat. W tym okresie nasze wsparcie w procesie doskonalenia kwalifikacji swoich pracowników uzyskało ponad 6 000 firm. Jesteśmy członkiem - założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Jesteśmy elastyczni Dzięki współpracy z ponad 30 trenerami – ekspertami z różnych dziedzin, możemy na każde Państwa zamówienie przygotować rozwiązanie „szyte na miarę”. Działamy kompleksowo Nasze szkolenia biznesowe skonstruowana są tak, by specjaliści z każdej branży mogli znaleść dla siebie ciekawą propozycję. Dodatkowo, przy doborze programów naszych szkoleń, kładziemy szczególny nacisk na to, by były one osadzone w szybko zmieniających się na polskim gruncie realiach prawnych, określających środowisko pracy naszych klientów. Doradztwo ANVIX to nie tylko organizacja szkoleń. Od 2004 posiadamy zespół doradców pomagających naszym klientom w staraniu się o fundusze strukturalne UE. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w zakładce fundusze Jakość Anvix to najwyższa jakość. Potwierdzeniem tego jest przyznanie nam certyfikatu „Organizator Szkoleń Najwyższej Jakości”

 

Tworzenie sklepów internetowych. Legalnie i tanio.

katalog: Internet/Sklepy internetowe projektowanie

adres: http://www.tworzeniesklepu.pl

tytuł: Tworzenie sklepów internetowych. Legalnie i tanio.

opis: Dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z branżą e-commerce? A może po prostu chcesz rozszerzyć swoją działalność poprzez dystrybucję swoich produktów przez Internet? Chcesz przenieść swój biznes do sieci uruchamiając sklep internetowy? Chętnie Ci w tym pomożemy! Wejdź i zapoznaj się z nasza szczegółową ofertą na naszej stronie: www.tworzeniesklepu.pl. Jesteśmy firmą z ponad 15-letnim doświadczeniem w tworzeniu sklepów internetowych, możemy stworzyć dla Ciebie sklep internetowy w przystępnej cenie. W razie jakichkolwiek problemów, możesz w każdej chwili zwrócić się do nas o pomoc. Jesteśmy dostępni przez 17 godzin dziennie, a w wyjątkowych przypadkach nawet w godzinach nocnych! Oprócz sklepu otrzymasz od nas fachową wiedzę w postaci darmowego szkolenia z obsługi sklepu w formie prostych filmów instruktażowych, dzięki którym w błyskawicznym tempie opanujesz wszystkie funkcje jakimi będzie dysponować Twój przyszły sklep internetowy. U nas zasady są proste: płacisz raz i otrzymujesz od nas w pełni funkcjonalny i zgodny z aktualnymi przepisami i prawem sklep internetowy, bez ukrytych opłat oraz abonamentów.

Program kosztorysowy

katalog: Komputery/Oprogramowanie/Biznesowe

adres: http://programy-do-kosztorysowania.com.pl

tytuł: Program kosztorysowy

opis: Dla małych przedsiębiorstw budowlanych liczy się każdy wydatek i musi mieć on swoje uzasadnienie. Program do kosztorysowania jest wydatkiem, który dla tego typu firmy powinien się opłacić. Możliwość szczegółowego wyliczenia wartości prac budowlanych jest czymś co może przynieść duży zysk np. w sytuacji staru w przetargu na wykonanie jakichś prac. Specjalistyczne programy kosztorysowe mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych, dlatego firma KOMAKO oferuje program do kosztorysowania Norma Standard. Jego możliwości powinny zaspokoić każdą małą firmę, choć wersja Standard nie jest tak rozbudowana jak np. Norma PRO czy Norma Expert. Brak zaawansowanych opcji wynagradza niższa cena i wielka wygoda pracy z programem. Aby dobrze go poznac warto też zainteresować się ofertą szkoleń z jego obsługi. Przedsiębiorstwo KOMAKO prowadzi szkolenia dla osób które dopiero rozpoczynają swoją pracę z Normą i mogą nie mieć pełnego przygotowania do kosztorysowania. Czterodniowy kurs powinien pozwolić im wystarczająco poznać program kosztorysowy Norma, by móc później samodzielnie z nim pracować.

http://nova-maska.pl/kluby-warszawa

katalog: Kultura i sztuka/imprezy ekskluzywne

adres: http://nova-maska.pl/kluby-warszawa

tytuł: http://nova-maska.pl/kluby-warszawa

opis: Nova Maska Piano Art Club & Restaurant to lokal o rewelacyjnym klimacie znacząco odmiennym na tle klubów w Warszawie. Club i restauracja jest bezpośrednią kontynuacją znanej na rynku klubowym Maski. Wyjątkowość aranżacji wnętrz, podawanych dań i drinków, nasi Goście - to wszystko tworzy klimat, którego nie znajdziesz w żadnym innym miejscu. Jako kreatorzy tego szczególnego miejsca pragniemy aby stało się ono synonimem wyśmienitej zabawy i wspomnień długo pamiętanych przez naszych Gości. Klub Nova Maska to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób. Aby to uwydatnić organizujemy imprezy, na które zapraszamy ludzi powiązanych z wyrafinowanym światem sztuki, biznesu i szeroko pojętej kultury. Wyprawiamy pokazy, eventy, szkolenia i odświętne kolacje, na których naszych Gości zabawiają artyści i Dj-e. Aurę klubu tworzy również muzyka. Klimat muzyczny tworzony jest przez nośne brzmienie dźwięków House, Dance i Disco. U nas usłyszysz topowe przeboje lat 80’90’ w śmiałych aranżacjach przygotowanych specjalnie dla nas. Nova Maska jest miejscem wyluzowanej zabawy, jak również lokalem, w którym można spotkać się aby konfrontować myśli i poglądy dotyczące kultury, ekonomii czy polityki.

Agencja eventowa to np. animacje dla dzieci

katalog: Szkolenia/Firmy

adres: http://sunsetevent.pl

tytuł: Agencja eventowa to np. animacje dla dzieci

opis: Nasza firma zajmuje się kompleksową organizacją eventów. Organizacja eventów jest ciekawym procesem, w którym idealnie odnajduje się agencja eventowa. Ciekawe pomysły, gry i zabawy będą przyjęte z zadowoleniem nie tylko przez gości pikników rodzinnych. W naszej firmie pikniki rodzinne organizowane są w ścisłej współpracy z klientem np. urzędem miasta, firmą. W trakcie pikników rodzinnych wykorzystujemy dmuchaną zjeżdżalnię. Dmuchana zjeżdżalnia ma 6 metrów wysokości i świetnie nadaje się do realizacji animacji dla dzieci. Nasi animatorzy mają wiele ciekawych pomysłów zabaw dla dzieci. Piknik firmowy oraz organizacja eventów to idealne zadanie dla kreatywnej agencji eventowej z Kłodzka. Na pikniki rodzinne można wynająć ciekawe urządzenia. Jednym z nich jest symulator dachowania, który zapewni silne przeżycia. Symulator dachowania oraz symulator zderzenia czołowego to główne atrakcje pikniku motoryzacyjnego oraz pikniku bezpieczeństwa ruchu drogowego. Symulatory uzupełnią mobilne miasteczko ruchu drogowego oraz zwariowane rowery. Fotobudka to fantastyczna rozrywka podczas pikników rodzinnych, wesel oraz wyjazdów integracyjnych. Zdjęcia mają różny format, a nasza fotobudka zapewnia świetną jakość. Niska cena pozwoli wynająć na każdy event w tym piknik rodzinny, event firmowy albo urodziny. Do nauki jazdy służy symulator jazdy Formuła 1. Pozwala na ekstremalna jazdę nie tylko na torze. Urządzenia elektroniczne oraz rzeczywistość wirtualna to przyszłość. W naszej ofercie wynajmu znajdują się okulary VR z kontrolerami. Pozwalają na realizację gier i zabaw elektronicznych, ale również projekcję filmów 360 stopni. Organizujemy również Safety Day. Ten szczególny rodzaj eventu BHP jest niezwykle popularny w firmie nie tylko produkcyjnej. W trakcie firmowego eventu BHP pracownicy mogą skorzystać z urządzenia treningowego jakim jest komora dymowa. Pozwala na przeprowadzenie szkolenia z ewakuacji z zadymionego pomieszczenia. Podczas safety day współpracujemy ze strażą pożarną oraz profesjonalnymi instruktorami np. od szkoleń w pracy na wysokości.

www.ith24.pl

katalog: Szkolenia/Biznesowe

adres: http://www.ith24.pl/

tytuł: www.ith24.pl

opis: ITH organizacja szkoleniowa IDEA Trainer House, zajmuje się organizacją kursów zamkniętych dla firm- in-company, specjalizujących się głównie w prowadzeniu szkoleń biznesowych, menedżerskich, handlowych i interpersonalnych. Nasze warsztaty cechuje profesjonalizm w każdym aspekcie, nowoczesne metody szkoleniowe oraz dopasowanie do indywidualnych potrzeb Klienta. I to nas właśnie wyróżnia na tle innych organizacji tego typu. Każdy z projektów szkoleniowych, poprzedzony jest analizą. Dzięki temu jesteśmy w stanie ustalić odpowiednie narzędzia i sposoby doskonalenia kompetencji i rozwoju pracowników. Programy szkoleń uwzględniają wymogi szkoleniowe, kontekst gospodarczy, specyfikę branży, stopień zaawansowania i specyfikę grupy oraz zamysł Firmy.

stronywww.eu