Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 35  « poprzednia  [...,27,28,29,30,31,32,33,34,35]

usługi bhp szczecin

katalog: Szkolenia/BHP

adres: http://www.bhplexis.pl

tytuł: usługi bhp szczecin

opis: Świadczymy usługi outsourcingu, co oznacza, że Nasi klienci mogą w pełni skupić się na osiąganiu wyznaczonych celów, podczas gdy my zajmiemy się: stałą obsługą BHP, szkoleniami BHP i PPOŻ oraz pierwszej pomocy,obowiązkami wynikającymi z konieczności zapewnienia właściwej ochrony przeciwpożarowej,pomocą w uzyskaniu dofinansowania ZUS na poprawę bhp.

Imprezy integracyjne Poznań

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://www.pge.org.pl/

tytuł: Imprezy integracyjne Poznań

opis: Chcesz, aby przygotować potyczkę Airsoftową? Wycieczka górska? Jazda na quadach? A może chodzi ci o przygotowanie idyllicznego pikniku lub też innego spotkania integracyjnego? Poznańska Grupa Eventowa Ksawery Sroka zadba o każdy aspekt wydarzenia oraz obiecuje odpowiednie bezpieczeństwo i warunki, tak, by wspomnienia zapadły głęboko w Państwa pamięć. W branży usług eventowych jesteśmy już od dłuższego czasu i możemy pochwalić się pokaźną ilością przygotowanych spotkań zakończonych pozytywnie, jakie w korzystny sposób wpływały na uczestników, a dużej części z nich pomogły polepszyć nie tylko swoje zdolności, jak i własną samoocenę. Poznań i okolice to znakomity punkt do zrealizowania niezapomnianego spotkania integracyjnego, a my z chęcią je przeprowadzimy.

http://www.qmtc.pl
http://www.qmtc.pl

katalog: Szkolenia/Doradztwo

adres: http://www.qmtc.pl

tytuł: http://www.qmtc.pl

opis: System BRC ( Brytyjskie Konsorcjum Detalistów) pochodzi z Wielkiej Brytani, jest standardem ukierunkowaną do branży związanej z żywnością, ustanawia on kryteria, które muszą mieć producenci, oraz dostawcy w celu zagwarantowanie bezpieczeństwa zdrowotnego żywności oraz odpowiednich warunków higienicznych i produkcyjnych. norma podsumuwuje wymagania zawarte w normach ISO, w HACCP oraz GMP i GHP. Standard został opracowany w odpowiedzi na wprowadzane reformy, regulujące wymagania stawiane zakładom spożywczym dostarczającym żywność supermarketom. Dlatego też głównym celem BRC jest wyznaczenie wymagań dotyczących bezpieczeństwa i jakości w zakładach produkujących żywność, która skierowana jest do sieci hipermarketów.

 

czarter jachtów seszele

katalog: Wypoczynek/Wycieczki

adres: http://rejsychorwacja.com

tytuł: czarter jachtów seszele

opis: Rejsy Chorwacja to firma, która nie tylko prowadzi [url=http://rejsychorwacja.com/#/rejsy/3]czarter jachtów[/url] w Chorwacji, lecz również zajmuje się orgazniowaniem szkoleń Voditejl Brodice. Szkolenie takie trwa tydzień a egzamin jest zdawany w ostatni dzień rejsu. Kurs taki dedykowany jest dla osób, które mają podstawowe doświadczenie jeśli chodzi o żeglugę na śródlądziu bądź w rejsach morskich. Można zabierać ze sobą osoby towarzyszące nie zdające egzaminu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i jej szczegółami na stronie www.

http://www.podjedlami.pl

katalog: Wypoczynek/Noclegi

adres: http://www.podjedlami.pl

tytuł: http://www.podjedlami.pl

opis: Obiekt hotelowy Pod Jedlami w Wiśle znajduje się w widokowym rejonie około 1 km od centrum Wisły w dzielnicy Jarzębata. Oferujemy komfortowe, duże pokoje jedno, dwu i trzy-osobowe, pokoje rodzinne typu studio oraz apartamenty, każdy wyposażony w telefon, bezprzewodowy Internet WiFi z pięknym górskimwidokiem. Dla naszych klientów oferujemy parking monitorowany restaurację, kawiarnię oraz drink bar. Możliwość zrelaksowania się w salonie kosmetycznym. Dla najmłodszych przygotowaliśmy pokój oraz plac zabaw

stronywww.eu