Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 35  « poprzednia  [...,27,28,29,30,31,32,33,34,35]  następna »

http://www.krzeslowisko.pl
http://www.krzeslowisko.pl

katalog: Dom/Meble

adres: http://www.krzeslowisko.pl

tytuł: http://www.krzeslowisko.pl

opis: Firma DREWSPAN-EKO oferuje w swoim sklepie internetowym krzesła o różnych zastosowaniach.Firma posiada wieloletnie doświadczenie w handlu krzesłami. Proponuje krzesła uniwersalne oraz specjalistyczne. Krzesła konferencyjne dla partycypantów konferencji czy szkolenia, eleganckie krzesła barowe do bufetu, krzesła hotelowe do obiektów hotelowych.Firma oferuje wygodne krzesła w dobrej cenie.Asortyment sklepu internetowego jest nieustannie udoskonalana.

 

http://www.proxibank.pl
http://www.proxibank.pl

katalog: Społeczeństwo/Doradztwo inwestycyjne

adres: http://www.proxibank.pl

tytuł: http://www.proxibank.pl

opis: Proxibank Twój bank informacji.Portal www.proxibank.pl to internetowy bank informacji gospodarczej. Wiadomości, kontakty i oferty znajdujące się na stronach serwisu pomogą wszystkim na szybkie, sprawne i przynoszące wymiernie korzyści odszukanie informacji biznesowych. W serwisie można wyszukać firmy, szkolenia, nieruchomości komercyjne, odnaleźć produkty,usługi,przetargi i komunikaty. Prezentacja ofert, firm jest bezpłatna bez względu na ilości zawartych na stronie wiadomości.

 

http://www.sdgsystem.pl
http://www.sdgsystem.pl

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://www.sdgsystem.pl

tytuł: http://www.sdgsystem.pl

opis: Profesjonalną organizację i realizację Walnych Zgromadzeń poleca firma SDG. Dysponujemy bezprzewodowymi urządzeniami do liczenia głosów pozwalające na prowadzenie głosowania bez zbędnych opóźnień. Oprócz tego prowadzimy obsługę notarialną i prawną. Na życzenie klienta realizujemy transmisje internetowe oraz rejestrujemy audio i wideo. Organizujemy również szkolenia, interaktywne konferencje oraz eventy. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny sprzęt konferencyjny pozwalają nam na rzetelne oraz bezproblemowe wykonanie każdego zlecenia.

 

http://www.farbyprzemyslowe-impa.pl
http://www.farbyprzemyslowe-impa.pl

katalog: Firmy/Handel

adres: http://www.farbyprzemyslowe-impa.pl

tytuł: http://www.farbyprzemyslowe-impa.pl

opis: Warszawska firma IMPA DYSTRYBUCJA posiada autoryzację firmy skandynawskiej TEKNOS oraz polskiego producenta farb - firmy OLIVA. Oferujemy szeroki asortyment farb do zabezpieczeń antykorozyjnych, przeciwpożarowych oraz farb dekoracyjnych do wnętrz. Poza tym również proponujemy doradztwo techniczne, serwis oraz kompletacje dostaw dla przemysłu i budownictwa. IMPA DYSTRYBUCJA prowadzi też szkolenia z zakresu farb dekoracyjnych. Prowadzimy współpracę z profesjonalnymi firmami.

 

http://wystapieniapubliczne.eu
http://wystapieniapubliczne.eu

katalog: Szkolenia/Biznesowe

adres: http://wystapieniapubliczne.eu

tytuł: http://wystapieniapubliczne.eu

opis: Strona jest bazą wiedzy w temacie wystąpień publicznych. Umożliwia łatwe i kompletne zrozumienie tematu z różnych perspektyw. Na stronie można zapoznać się z artykułami na temat wystąpień publicznych (jest ich wiele). Można przeczytać recenzje poradników o przemawianiu. Możesz obejrzeć filmy z prelekcjami słynnych osób. Można też zapisać się na szkolenia warsztatowe lub personalne. Możesz w końcu pobrać darmowy kurs perswazji, który rozsyłany jest na adres e-mail chętnych.

 

http://www.chianti-studio.pl

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://www.chianti-studio.pl

tytuł: http://www.chianti-studio.pl

opis: Chianti Visual Studio ma swoją siedzibę w Bielsku-Białej i specjalizuje się w profesjonalnym kreowaniu wizerunku. W jednym miejscu można znaleźć specjalistów z dziedziny mody, wizażu, dietetyki, fotografii, sztuki. Prowadzimy również szkolenia w sferze biznesu i rozwoju osobistego. W naszym studio można również skorzystać z porad osobistego stylisty i personal shoppera. Z oferty naszego studio korzystają matki, przyszli biznesmeni, prawnicy, lekarze, kadra kierownicza firm, osoby publiczne i nie tylko.

http://www.med.cargo.edu.pl

katalog: Zdrowie/Badania wydolnościowe

adres: http://www.med.cargo.edu.pl

tytuł: http://www.med.cargo.edu.pl

opis: Policja kieruje Cię na badanie? Wykonaj u nas badania wstępne. Jaworzno ma jedną z najnowocześniejszych placówek tego typu w aglomeracji śląskiej, dzięki czemu badania wstępne wykonywane są w komfortowych warunkach. Posiadamy nowy, wysokiej jakości sprzęt umożliwiający profesjonalną i kompleksową obsługę. Oferujemy także bardzo korzystne ceny, co czyni naszą ofertę bardzo atrakcyjną. Oferujemy zniżki dla tych, którzy wykupili nasze szkolenia zawodowe. Poznaj naszą całą ofertę!

bhp szczecin-bhplexis.pl

katalog: Dom/Remonty

adres: http://bhplexis.pl

tytuł: bhp szczecin-bhplexis.pl

opis: Celem działania naszej korporacji jest głównie sprawowanie kontroli nad bezpieczeństwem i warunkami w miejscach pracy. Nasza oferta obejmuje usługę outsourcingu co oznacza w praktyce, że każdy klient może powierzyć nam pełną kontrolę nad takimi aspektami. Oferujemy pełną obsługę bhp, a także wywiązujemy się ze wszystkich obowiązków jakie na nas spoczywają. Prowadzimy skuteczne szkolenia BHP, które skierowane są pracowników danych zakładów i działalności. Działamy prężnie na terenie całego miasta Szczecin, a do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy unikatowo. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Zapraszamy.

http://www.bluepurchasing.com

katalog: Szkolenia/Szkolenia biznesowe

adres: http://www.bluepurchasing.com

tytuł: http://www.bluepurchasing.com

opis: Negocjacje handlowe i zakupowe to przy dużym budżecie w spółce wyzwanie, do którego warto się przygotować, by korzyści były wymierne. Nasza firma organizuje warsztaty zakupowe, a ponadto świadczy usługi doradcze powiązane z zarządzaniem zakupami. Posiadając wieloletnie praktykę w branży, możemy zagwarantować pełne wsparcie, a oprócz tego doradztwo zakupowe. Celem naszej pracy jest wyposażenie pracowników zajmujących się zakupami w niezbędną wiedzę, potrzebną do elastycznego administrowania bazą dostaw. Zapraszamy na szkolenia: negocjacje handlowe, zakupowe- po więcej detali zajrzyj na stronę internetową WWW.

Laboratorium Materiałów Budowlanych Ag-Cel

katalog: Firmy/Budownictwo

adres: http://www.agcel.pl

tytuł: Laboratorium Materiałów Budowlanych Ag-Cel

opis: Laboratorium budowlane Ag-Cel to niezależna instytucja specjalizująca się w obszarze doradztwa technologicznego. Ag-Cel oferuje najwyższej jakości rozwiązania technologiczne wraz z wykonywaniem badań z zakresu materiałów budowlanych, materiałów drogowych w tym również badania MMA. Laboratorium budowlane Ag-Cel oferuje szkolenia z zakresu technologii produkcji,systemów Zakładowej Kontroli Produkcji, normalizacji, badań oraz właściwego stosowania obowiązujących rozwiązań technologicznych. Ag-Cel to także usługi w zakresie oceny konstrukcji budowlanych, rzeczoznawstwa budowlanego, technologii betonów specjalnych i w badaniach geotechnicznych. Laboratorium budowlano-drogowe Ag-Cel w każdym momencie gotowe jest pomóc klientom w zakresie wdrażania ZKP oraz obsługi zakładów prefabrykacji, węzłów betoniarskich, czy budów w zakresie usług laboratoryjnych.

stronywww.eu