Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwKlimatyzacja

strony www » Dom » Klimatyzacja

 

stron 8

http://ladnekratki.pl

adres: http://ladnekratki.pl

tytuł: http://ladnekratki.pl

opis: Nie wszyscy są zwolennikami kratek pozwalających na wentylację, które znajdują się w końcu niemal w każdym pomieszczeniu sanitarnym, albo też w pomieszczeniu kuchennym w naszych domach. Zdaniem wielu, wyglądają one nieestetycznie. Są też osoby, które twierdzą, że są siedliskiem kurzu. Czy tak jest, czy też nie, tak naprawdę nie nam oceniać. Niemniej jednak my jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie, które pozwoli osobom nieakceptującym kratek wentylacyjnych, wyzbyć się problemu. Oczywistym jest, że należy zdawać sobie sprawę z tego, że kratek wentylacyjnych zlikwidować nie można, ponieważ ich zadaniem jest zapewnienie właściwego przepływu powietrza, a jednocześnie jego świeżości oraz bezpieczeństwa. Jeżeli jednak zamierzamy je w odpowiedni sposób zasłonić, możemy się zaopatrzyć się w specjalne drzwiczki rewizyjne. Stanowią one idealną i niezmiernie atrakcyjną wizualnie osłoną do kratek wentylacyjnych. Takie drzwiczki powstają z różnego rodzaju tworzyw - głównie jednak z materiałów sztucznych, jak i ze stali chromowanej. Możemy zatem zakupić te, które najbardziej się nam podobają i pasują do aranżacji. Na pewno jest to wygodny oraz niezmiernie estetyczny sposób pozwalający na zamaskowanie kratek wentylacyjnych.

Desto - przemysłowe instalacje, montaż, serwis

adres: http://www.desto.pl/

tytuł: Desto - przemysłowe instalacje, montaż, serwis

opis: Firma Desto już od prawie 20 lat oferuje najwyższej jakości towary i usługi z zakresu ciepłownictwa, klimatyzacji i napędów elektrycznych. Desto już od samego początku swojego istnienia dokłada wszelkich starań do realizacji swoich usług, dlatego dziś to właśnie ta firma jest liderem w swojej dziedzinie. Ponadto, wyróżnia ja doświadczony i kompetentny zespół inżynierów i handlowców, konkurencyjne ceny oraz doskonałe warunki współpracy. Desto od lat współpracuje z firmami z różnych branż oraz z klientami indywidualnymi.

Klima SMS Zielona Góra

adres: http://klima-sms.pl

tytuł: Klima SMS Zielona Góra

opis: Nasza firma oferuje usługi z zakresu montażu i serwisu urządzeń do obróbki i wymiany powietrza w Twoim domu, mieszkaniu, firmie. Projektujemy systemy klimatyzacyjne, dostarczamy urządzenia renomowanych marek na terenie województwa Lubuskiego.

A.Z.U. TECH-DOM Naprawa i sprzedaż sprzętu AGD i innych

adres: http://tech-dom.rzeszow.pl/

tytuł: A.Z.U. TECH-DOM Naprawa i sprzedaż sprzętu AGD i innych

opis: Firma A.Z.U. TECH-DOM, istnieje na rynku już od ponad 50 lat. Zajmujemy się naprawą, jak i sprzedażą sprzętu gospodarstwa domowego, biurowej, pomp ciepła oraz innych. Mamy duży wybór sprzętów wiodących firm w Europie. Siedzibą firmy jest Rzeszów i tam też znajduje się nasz magazyn części zamiennych i wyrobów. W chwili obecnej w firmie jest zatrudnionych dwunastu pracowników, w tym ośmiu techników, posiadających dyplomy mistrzowskie. Technicy, jak również pracownicy umysłowi to w większości ludzie młodzi, pełni zapału i ambicji z wielkimi kwalifikacjami, a przede wszystkim z ogromnymi możliwościami. Szczególną uwagę przywiązuje właściciel firmy, Marek Ostrówka do terminowości wykonywania zleceń, kulturę osobistą jak i regulowaniu płatności wobec swoich podwykonawców i pracowników.

Klimatyzacja, wentylacja i rekuperacja - Zielona Góra

adres: http://www.techklima.pl

tytuł: Klimatyzacja, wentylacja i rekuperacja - Zielona Góra

opis: Kompleksowe rozwiązania dla klimatu w pomieszczeniach - klimatyzacja, wentylacja i rekuperacja powietrza od firmy techklima. Pewność otrzymania usług na najwyższym poziomie. Serwis po gwarancji i w trakcie trwania gwarancji producenta.

Klima Luboń

adres: http://klimatyzacjalubon.pl

tytuł: Klima Luboń

opis: Z całą pewnością korzystacie Państwo z klimatyzacji w pracy, sklepach i innych miejscach użyteczności publicznej, jak też we własnych samochodach. Wszystkie te sprzęty dostarcza właśnie nasza firma! Chcąc oferować Państwu wyłącznie najlepszej jakości produkty, współpracujemy z uznanymi dostawcami, jak np.: Midea, czy MDV. Naszą kompleksową ofertę dopełniają usługi czyszczenia, czy konserwacji klimatyzatorów. Sami możecie się Państwo przekonać, iż warto wybrać naszą firmę!

VentShop

adres: http://www.ventshop.pl

tytuł: VentShop

opis: Dostarczamy sprzęty do wentylacji w budynkach przemysłowych oraz domach mieszkalnych. Są to np. wentylatory kuchenne, kominkowe, czy nagrzewnice. Świadczymy też usługi pomiarowe. Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań. Aktualną ofertę znajdą Państwo na naszej stronie www. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz atrakcyjne ceny.

Nasady kominowe

adres: http://nasady-kominowe.pl/

tytuł: Nasady kominowe

opis: NASADY-KOMINOWE.PL to sklep online zajmujący się sprzedażą różnych artykułów kominowych. W naszym asortymencie znajdziecie wkłady kominowe, rury kominowe, trójniki kominowe, wyczystki, odskraplacze, płyty kominowe, jak również daszki kominowe. Systematycznie wzbogacamy nasz asortyment, mamy duży wybór takich artykułów. Polecamy dodatkowo strażaki kominowe i zsypy na pranie. Jesteśmy sklepem z wieloletnim doświadczeniem. Służymy pomocą i doradztwem.

Klimatyzacja Gdańsk - cnt.gda.pl

adres: http://www.cnt.gda.pl

tytuł: Klimatyzacja Gdańsk - cnt.gda.pl

opis: CNT Gdańsk – najlepsi fachowcy, profesjonalny serwis i fachowe podejście do urządzeń klimatyzacyjnych oraz różnego rodzaju automatyki. Pomorskie centrum napraw gwarantuje indywidualne podejście do tematyki takiej jak automatyka, klimatyzacja, chłodnictwo, instalacje elektryczne, wentylacja – to wszystko w jednym miejscu. Cała oferta przygotowana klarownie i konkretnie, bez zaskakująco wysokich cen i odległych terminów – po prostu szybko i skutecznie. Wysoką jakość usług potwierdzają setki usatysfakcjonowanych kontrahentów i wieloletnie doświadczenie w branży. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Szukaj w zasobach serwisu strony www Klimatyzacja

stronywww.eu