Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 108  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,...]  następna »

Agro-Handel, Zakłady Mięsne Śrem
Agro-Handel, Zakłady Mięsne Śrem

katalog:

adres: http://www.agro-handel.com.pl

tytuł: Agro-Handel, Zakłady Mięsne Śrem

opis: Przetwórstwo mięsne, produkcja i sprzedaż mięsa wieprzowego.

 

Handel i import gazet oraz czasopism.

katalog: Firmy/Handel

adres: http://prasa.tdnet.pl

tytuł: Handel i import gazet oraz czasopism.

opis: W szczególności wziętością cieszą się specjalizacyjne pisma, jak chociażby czasopisma finansowe, dzięki którym możemy dowiedzieć się bardzo wielu rzeczy z dziedziny finansów, przejrzeć godne uwagi wywiady. W drodze do pracy lub też w wolnej chwili lepiej jest przejrzeć klasyczne pisma niżeli te elektroniczne. W chwili, gdy interesujemy się konkretnym regionem świata bądź też uczymy się danego języka obcego, to fantastycznym rozwiązaniem dla takich osób właśnie są specjalne czasopisma zagraniczne. Tego rodzaju pisma jak również czasopisma z zagranicy możemy w dzisiejszej dobie bez żadnego problemu sprowadzić do Polski, dzięki czemu po paru dniach ma się w ręku świeżutki wydanie swojego ulubionego czasopisma. Już od wiek wieków prasa stanowiła nasze najważniejsze źródło wszelkich informacji. Niewątpliwie do dzisiaj wciąż stanowi istotny element naszego życia. Co istotne w w globalnej sieci internetowej możemy obecnie spotkać elektroniczne wydania wziętych gazet jak również magazynów, co rozszerza niejako ich zasięg dostępu jak również i popularność. Gdy myślimy o klasycznej prasie dziennej, to jej nakład jest potężny, czasami aż kilkaset tysięcy numerów. Całkowicie inaczej wygląda sytuacja, gdy bierzemy pod uwagę między innymi czasopisma finansowe bądź też inne specjalizacyjne. Ich nakład wydawniczy zaś wynosi kilka, kilkanaście tysięcy egzemplarzy. Tego typu czasopisma spotkamy pod adresem www.prasa.tdnet.pl.

usługi bhp szczecin

katalog: Szkolenia/BHP

adres: http://www.bhplexis.pl

tytuł: usługi bhp szczecin

opis: Świadczymy usługi outsourcingu, co oznacza, że Nasi klienci mogą w pełni skupić się na osiąganiu wyznaczonych celów, podczas gdy my zajmiemy się: stałą obsługą BHP, szkoleniami BHP i PPOŻ oraz pierwszej pomocy,obowiązkami wynikającymi z konieczności zapewnienia właściwej ochrony przeciwpożarowej,pomocą w uzyskaniu dofinansowania ZUS na poprawę bhp.

Twoje Usługi
Twoje Usługi

katalog:

adres: http://www.twojeuslugi.pl

tytuł: Twoje Usługi

opis: Katalog firm usługowych, umożliwia wyszukiwanie dowolnych usług we wszystkich miastach Polski.

 

Usługi Astrologiczne
Usługi Astrologiczne

katalog: Nauka i edukacja/Paranauka i teorie alternatywne/Astrologia

adres: http://astro.spojrzenie.com

tytuł: Usługi Astrologiczne

opis: Horoskopy indywidualne,korespondencyjnie, bezpośrednio

 

Usługi Astrologiczne
Usługi Astrologiczne

katalog: Nauka i edukacja/Paranauka i teorie alternatywne/Astrologia

adres: http://www.astrologiczne-horoskopy.moja-strona.pl/

tytuł: Usługi Astrologiczne

opis: opisy interpretacje

 

Usługi i Doradztwo Komputerowe
Usługi i Doradztwo Komputerowe

katalog: Komputery/Oprogramowanie/Biznesowe

adres: http://www.udk.pl

tytuł: Usługi i Doradztwo Komputerowe

opis: Programy dla małych i średnich firm oraz na zamówienie, aplikacje wspomagające handel i marketing, system obsługi Klienta, gospodarkę magazynową i sprzedaż.

 

Usługi komputerowe w Otwocku
Usługi komputerowe w Otwocku

katalog:

adres: http://www.uslugikomputerowe.pl

tytuł: Usługi komputerowe w Otwocku

opis: Usługi komputerowe, Otwock i okolice, Pogotowie komputerowe.

 

Usługi hydrauliczne Poznań

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://line-poznan.pl

tytuł: Usługi hydrauliczne Poznań

opis: Line to doświadczona i rzetelna firma z Poznania, która ma do zaoferowania swoim kontrahentom fachowe usługi hydrauliczne w przystępnych cenach. Nasza oferta usługowa skierowana jest zarówno do firm jak i klientów indywidualnych z Poznania i okolic. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami, którzy przy każdej możliwej okazji polecają nasze usługi hydrauliczne. Więcej informacji na temat oferty mogą Państwo znaleźć na łamach naszej strony firmowej line-poznan.pl do zobaczenia której zapraszamy. Gwarantujemy swoim kontrahentom zawsze indywidualne podejście do każdego z powierzonych nam zleceń, wysokiej klasy usługi, niskie ceny i wykonanie pracy szybko i sprawnie. Błyskawiczna pomoc hydraulika tylko u Nas. Posiadamy pracowników z wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami, dzięki czemu niestraszne są nam nawet najbardziej skomplikowane awarie.

Usługi dla firm outsourcing

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://uslugi-dla-firm.pl/

tytuł: Usługi dla firm outsourcing

opis: Czy outsourcing okaże się dobrym pomysłem na zredukowanie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej? Czy nieznanej firmie można ufać na tyle ażeby zlecić jej poprowadzenie czasem dosyć delikatnych oddziałów? Pomimo wielu wątpliwości outsourcing It ma z miesiąca na miesiąc większą renomę co znaczy iż decyzja o skorzystaniu z tego typu usług okazuje się niezbyt ryzykowna. Zatrudnianie fachowców w firmie nie bardzo się opłaca, a najczęściej okazuje się zupełnie niemożliwe ponieważ koszty są zbyt wysokie. Bardziej opłacalnie bywa zlecenie usługi firmie która ma na etatach specjalistów i wydawać kasę wyłącznie za poszczególne usługi nie pokrywać kosztów zatrudniania fachowców. Jednak, o ile zlecenie usług księgowych nie wzbudza niemalże żadnych wątpliwości to zlecanie działań odnośnie marketingu firmy już tak. Ważne jest ażeby odpowiednio wybrać firmę świadczącą usługi outsourcingowe i podpisać z nią właściwie przygotowaną umowę o współpracy, która będzie zabezpieczać nasz interes. Zapraszamy do czytania każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o temacie outsourcingu, jak to działa, jak szukać firm świadczących tego rodzaju usługi i na wiele interesujących tematów dotyczących usług dla firm.

stronywww.eu