Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwPsychoterapeuta

strony www » Zdrowie » Psychoterapeuta

stron: 1 z 2  następna »

stron 12

http://www.euro-medica.pl.tl
http://www.euro-medica.pl.tl

adres: http://www.euro-medica.pl.tl

tytuł: http://www.euro-medica.pl.tl

opis: poradnia psychologiczna ,terapia ,uzaleznienia

 

http://www.humani.pl
http://www.humani.pl

adres: http://www.humani.pl

tytuł: http://www.humani.pl

opis: Konsultacje, psychoterapia indywidualna, dla par, rodzin, psychoterapia grupowa – to formy pomocy osobom, borykającym się z różnymi problemami natury psychicznej. Z psychoterapii wskazane jest skorzystać wtedy, gdy jakaś sytuacja czy stan wywołują ból lub dyskomfort psychiczny, a dotychczasowe metody radzenia sobie z tym nie pomagają. Zapraszamy do pracowni Humani w Poznaniu, gdzie w kompetentny sposób wspieramy dzieci, młodzież i osoby dorosłe.

 

http://www.psychoterapeuci.pl
http://www.psychoterapeuci.pl

adres: http://www.psychoterapeuci.pl

tytuł: http://www.psychoterapeuci.pl

opis: Jeśli szukasz usługi zawierającej się w wyrażeniu „psychoterapia Warszawa”, przyjdź do tego instytutu. Tutejsi specjaliści pomagają w zaawansowanych trudnościach jak: bezsenność, nerwica oraz udzielają konsultacji pacjentom wypalonym zawodowo lub niepanującym nad emocjami. Terapie wyróżnia zachowanie proporcji w psychoterapii i leczenia farmakologicznego, rzetelne diagnozy psychologiczne i osobiście dopasowane terapie, w zależności od wieku.

 

http://www.psycholog-wroclaw.info.pl
http://www.psycholog-wroclaw.info.pl

adres: http://www.psycholog-wroclaw.info.pl

tytuł: http://www.psycholog-wroclaw.info.pl

opis: Terapeuta z Wrocławia świadczy swoje fachowe usługi. Ewa Kowalska ukończyła magisterskie studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim. Ma pokaźne doświadczenie w swojej pracy, które otrzymała na oddziale psychiatrycznym w Dolnośląskim Centrum Psychiatrycznym. Psychoterapia jest zalecana wszystkim tym, którzy chcą bardziej poznać siebie i swoje pragnienia, a także zrozumieć swoich bliskich. Może ona pomóc w nawiązywaniu bliskich więzi emocjonalnych.

 

http://www.gabinetyrozwoju.pl
http://www.gabinetyrozwoju.pl

adres: http://www.gabinetyrozwoju.pl

tytuł: http://www.gabinetyrozwoju.pl

opis: W Gabinetach Rozwoju do Państwa dyspozycji pozostają: psycholog, psychoterapeuta i psychiatra. Pomagamy osobom, które borykają się z zaburzeniami psychicznymi, przechodzą przez trudny okres w życiu, a także tym, którzy chcą rozwinąć swoją osobowość. Mamy doświadczenie i wiedzę, które pozwalają nam pomagać Pacjentom z wykorzystaniem najnowszych standardów w tej dziedzinie. Gabinety Rozwoju to przede wszystkim mądry, a zarazem świeży zespół specjalistów, ale nie tylko. Gabinety Rozwoju to także komfortowe, nowoczesne wnętrza, w których o wiele łatwiej zadbać o wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Zapraszamy!

 

http://psycholog-lodz.eu
http://psycholog-lodz.eu

adres: http://psycholog-lodz.eu

tytuł: http://psycholog-lodz.eu

opis: Wiele osób sądzi, że z pomocy psychologa korzysta się dopiero wtedy,gdy występują poważne zaburzenia psychiczne. Często też pojawia się opór, lęk czy wstyd przed wizytą w gabinecie psychologicznym. Wiąże się to zazwyczaj z niewłaściwymi wyobrażeniami i nieznajomością tego rodzaju pracy. Pomoc psychologiczna przydatna jest gdy występują: depresje, nerwice, lęki, uzależnienia, a także w różnych życiowych sytuacjach gdy: nie potrafimy radzić sobie z własnymi emocjami, mamy trudności w relacjach z innymi ludźmi, pojawiają się problemy w małżeństwie, rodzinie, pracy itp., trudno nam uwolnić się od żalu, gniewu, rozgoryczenia, doświadczamy nagłej sytuacji kryzysowej (np.rozwód,śmierć) wszystko układa się pomyślnie, a jednak w sercu jest poczucie pustki Świat własnej psychiki, emocji, a przede wszystkim duszy jest często nam nieznany i nierozumiany.Trudno samodzielnie zrozumieć przyczyny zaistniałej sytuacji, stanu psychicznego czy odnaleźć drogę wyjścia z problemu.

 

http://www.eneuropsychiatria.pl
http://www.eneuropsychiatria.pl

adres: http://www.eneuropsychiatria.pl

tytuł: http://www.eneuropsychiatria.pl

opis: Aby zgłębić szczegóły takich dziedzin medycyny, jak neurologia, neuropsychiatria, czy psychiatria, nie ma potrzeby dzisiaj spędzić długich godzin w bibliotekach. Proponujemy profesjonalny serwis internetowy zawierający bogatą paletę informacji w zakresie neurologii, neuropsychiatrii i psychiatrii, dostępnych dla każdej zainteresowanej osoby.

 

http://www.gabinetpsychoterapii.info
http://www.gabinetpsychoterapii.info

adres: http://www.gabinetpsychoterapii.info

tytuł: http://www.gabinetpsychoterapii.info

opis: Fachowa psychoterapia Poznań lub też psycholog Poznań to świadczenia jakie wykonuje Gestalt - gabinet psychologiczny Poznań. Każdego typu psychoterapeuta jak i psycholog tam zatrudniony, to dobry psychoterapeuta i dobry psycholog. Posiadają oni konieczne wykształcenie jak i doświadczenie. Zajęcia indywidualne lub też spotkania w grupie przeprowadzane w gabinecie psychologicznym Gestat, są gwarancją na niezwykle skuteczną pomoc.

 

http://dozrodla.pl
http://dozrodla.pl

adres: http://dozrodla.pl

tytuł: http://dozrodla.pl

opis: Jeżeli przechodzisz trudny okres pełen niesympatycznych doświadczeń i porażek nie tylko w pracy, lecz także w stosunkach z innymi, to powinieneś wiedzieć, że na takie doświadczenia najczęściej składają się zmiany zewnętrzne i wewnętrzne, takie jak destrukcyjne emocje oraz myślenie. Zazwyczaj w takich przypadkach pomoc niesie nam rodzina. Na nieszczęście ukojenie nie utrzymuje się długo, a po pewnym czasie problemy mentalne znów powracają. Wskazane jest skorzystanie z usług doświadczonych psychoterapeutów. "Do Źródła" to taki Ośrodek w Krakowie, w którym prowadzone są fachowe kuracje psychoterapeutyczne, które prowadzi między innymi Małgorzata Kulawik - założycielka oraz równocześnie psychoterapeuta Gestalt.

 

http://psychoterapia-krakow.com

adres: http://psychoterapia-krakow.com

tytuł: http://psychoterapia-krakow.com

opis: . Zaczynając tzw. dorosłe życie, bardzo często trzeźwiejemy z marzeń. Pracujemy, dlatego że wszakże za coś kupić jedzenie. Bierzemy ślub, dlatego że po 5 latach „wspólnego życia” tak należy. Studiujemy, bo dzisiaj bez papierka jest się nikim. Et cetera. Postanowiliśmy nie zadawać sobie ważnych pytań, wsłuchiwać się w głos swojego serca. Kroczymy za tłumem. I także za tłumem lądujemy u psycholog Kraków, w chwili gdy zaczyna docierać do nas, że coś poszło nie tak. Poszukujemy tam odpowiedzi,będąc świadomym, że sami nie potrafimy znaleźć rozwiązania problemów. W dzisiejszych czasach już tylko niewielka grupa wstydzi się rozmawiać z dobry psycholog Kraków, poszukując wyjścia z tej mało optymistycznej sytuacji. Z jednej strony jest to pożądane zjawisko, z 2 już tak niekoniecznie. Ma ono swoje źródło w tym, że często odsuwamy się od innych, boimy się zaufać ludziom ze swojego najbliższego otoczenia, a z drugiej strony nie mamy takich zahamowań w kontakcie z psychoterapeuta Kraków, którego uważamy za zwykłego lekarza. A tak naprawdę sporo tych problemów nie miałoby racji bytu, jeśli umielibyśmy rozmawiać z rodzicami, nieprawdaż? Na nieszczęście gdzieś po drodze zatraciliśmy tą sprawność. Jednak już niewiele rozmów z psychologiem sprawi, że na nowo będziemy odkrywać, jak wiele możemy zyskać szczerą rozmową – spoglądaj w własne wnętrze i słuchając tego, co mają do powiedzenia inni.

Szukaj w zasobach serwisu strony www Psychoterapeuta

stronywww.eu