Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwFirmy

strony www » Szkolenia » Firmy

 

stron 4

http://www.openhorizon.com.pl
http://www.openhorizon.com.pl

adres: http://www.openhorizon.com.pl

tytuł: http://www.openhorizon.com.pl

opis: Obecnie, aby firma mogła się rozwijać oraz zwiększać osiągane profity, konieczne jest polepszanie realizowanych prac oraz optymalizacja procesów biznesowych. Jednak aby procesy mające na celu poprawienie jakości dały założony wynik, potrzebne jest do tego należyte przygotowanie. OPEN HORIZON jako firma trudniąca się szkoleniami i konsultingiem, w swej propozycji ma różnorakiego rodzaju szkolenia, należycie usprawniające etapy zarządzania wszelkiego typu przedsiębiorstwem. Kontrahenci decydujący się na współpracę z OPEN HORIZON mogą czekać na profesjonalną usługę na każdym etapie przeprowadzanego szkolenia. Zarządzanie procesami biznesowymi, zarządzanie projektami czy też szkolenia z zakresu Lean Six Sigma, to szkolenia jakie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kontrahentów OPEN HORIZON. I tak na przykład w ramach Lean Six Sigma, klienci dostają szkolenia - otwarte bądź też szkolenia zamknięte, takie jak Green Belt, Black Belt czy też 6 Sigma dla menadżerów.

 

http://www.zlobek.miniuni.pl
http://www.zlobek.miniuni.pl

adres: http://www.zlobek.miniuni.pl

tytuł: http://www.zlobek.miniuni.pl

opis: Nie trzeba eksplorować Google w celu znalezienia konkurencyjnej propozycji na frazy „opieka nad dzieckiem Poznań” lub „żłobek Poznań”. Uniwersytet Maluszka w Poznaniu proponuje wszystko to, czego maluszkom trzeba, a nawet więcej. Rodzice szkrabów cenią rozsądnie opracowany program zajęć, pobudzający wszechstronny rozwój, gwarantujący wypoczynek oraz wesołą zabawę. Uniwersytet Malucha – Prywatny Żłobek Poznańul. Perzycka 11.

 

Wyjazdy oraz imprezy organizowane dla pracowników

adres: http://wyjazdy-integracyjne.portabilo.pl

tytuł: Wyjazdy oraz imprezy organizowane dla pracowników

opis: Różnego rodzaju wyjazdy integracyjne dla firm mogą przybierać różne formy. Jedne osoby stawiają na połączenie rozrywki z nauką, a inne stawiają od razu na samą rozrywkę, pod postacią imprez, wycieczek, zabawy w postaci paintballu, gokartów bądź innych rozrywek oraz znanych zabaw. Takie oraz inne propozycje odnajdziesz na stronie internetowej www.wyjazdy-integracyjne.portabilo.pl. Niewątpliwie wszelakie wyjazdy integracyjne sporej części osób kojarzą się z zakrapianą jak i ostrą imprezą. Bynajmniej tak nie musi być w realiach. Możliwym jest przygotowanie niezmiernie interesującego wyjazdu, który będzie się opierać na znakomitych grach jak również rozrywkach, scalających kadrę. Bardzo często przeróżne wyjazdy firmowe są organizowane w profesjonalnych ośrodkach Wellness. Dzięki takim ośrodkom tuż obok znakomitej zabawy możemy zdecydować się również na odnowę duszy oraz naszego ciała. To fantastyczne rozwiązanie zarazem dla pań, jak również panów. Zdecydowanie warto z niego korzystać na tego typu wyjazdach. Dosyć często w korporacjach konkretne wyjazdy integracyjne bądź wycieczki firmowe przechodzą do legendy a także są bardzo długo wspominane. Dzięki temu możemy cieszyć się doskonałą zabawą jak i wiecznymi wspomnieniami. Duża część korporacji wybiera wyjazdy pod znakiem czynnej rozrywki. Dlatego też oferty ośrodków posiadające takie atrakcje typu kajaki, lubiany paintball czy też wyprawy górskie, cieszą się ogromną popularnością.

Calculatic Group

adres: http://www.calculatic.pl

tytuł: Calculatic Group

opis: Jak szkolimy? Zapoznaj się z naszymi warunkami szkoleń, informacjami organizacyjnymi oraz możliwością dostosowania szkolenia do własnych potrzeb. 1. Rozmowa o waszych potrzebach - powiemy Wam co jest ważnego przy organizacji szkolenia i jakie informacje pomogą nam w jego przygotowaniu. o Dowolna lokalizacja - Szkolimy w każdym miejscu w Polsce. Dojedziemy do Waszego biura i tam przeprowadzimy szkolenie. Jeśli jest taka wola klienta, to możemy przeprowadzić szkolenie również na sali wynajętej poza siedzibą klienta. o Język interfejsu - Możemy przeprowadzić szkolenie zarówno na polskiej wersji MS Office (MS Excel), jak i na angielskiej o Wersja oprogramowania - Obojętnie z jakiej wersji programu korzystasz – 2007, 2010, 2013, czy 2016 – dla każdej z nich przygotujemy szkolenie 2. Badanie poziomu - wysyłamy plik z zadaniami do rozwiązania. Gotowe pliki odsyłacie do nas, a my na ich podstawie sugerujemy poziom zaawansowania o Darmowy test wstępny - test dotyczący Excela składa się z 30 krótkich pytań. o Elastyczna tematyka - Dostosujemy program szkolenia do Waszych oczekiwań. Wskażcie, które zagadnienia chcecie poruszyć na szkoleniu, a które są zbędne. Doradzimy Wam na podstawie wypełnionych testów. o Elastyczny czas - Każde proponowane przez nas szkolenie przygotowane jest na określoną liczbę godzin dydaktycznych. Jednak możemy wydłużyć lub skrócić jego czas, jeśli chcecie poruszyć więcej lub mniej zagadnień, niż te, które my proponujemy. 3. Przygotowujemy całe szkolenie - Zajmujemy się w 100% zorganizowaniem szkolenia, czyli niezbędnego sprzętu i materiałów. o Sprzęt szkoleniowy - Do przeprowadzenia szkolenia potrzebne są komputery dla wszystkich uczestników oraz projektor lub telewizor, do prezentowania zadań przez trenera. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy taki sprzęt zapewnić i przywieźć do Waszego biura. o Profesjonalna kadra - Nasze szkolenia prowadzą tylko profesjonalni i doświadczeni trenerzy, co zapewnia ich najwyższą jakość. o Materiały szkoleniowe - Każdy z uczestników otrzyma zestaw materiałów, w postaci skryptu szkoleniowego i pendrivów z zadaniami w formie elektronicznej. 4. Realizacja i zakończenie szkolenia - Wraz z przeprowadzeniem szkolenia nasze wsparcie się nie kończy – otrzymacie od nas opiekę poszkoleniową. o Certyfikat ukończenia - Każdy z uczestników szkolenia otrzyma imienny certyfikat, sygnowany przez Excellent, świadczący o uczestnictwie w szkoleniu, z uwzględnieniem liczby godzin szkolenia. o Opieka poszkoleniowa – Każdy z uczestników szkolenia ma możliwość kontaktu z trenerem przez 6 miesięcy od momentu zakończenia szkolenia w celu zadania pytań w kwestiach dotyczących tematyki szkolenia. o Darmowy egzamin - Na życzenie klienta, przeprowadzony może zostać egzamin sprawdzający wiedzę po szkoleniu. Egzamin może trwać 30 minut albo 60 minut.

Agencja eventowa to np. animacje dla dzieci

adres: http://sunsetevent.pl

tytuł: Agencja eventowa to np. animacje dla dzieci

opis: Nasza firma zajmuje się kompleksową organizacją eventów. Organizacja eventów jest ciekawym procesem, w którym idealnie odnajduje się agencja eventowa. Ciekawe pomysły, gry i zabawy będą przyjęte z zadowoleniem nie tylko przez gości pikników rodzinnych. W naszej firmie pikniki rodzinne organizowane są w ścisłej współpracy z klientem np. urzędem miasta, firmą. W trakcie pikników rodzinnych wykorzystujemy dmuchaną zjeżdżalnię. Dmuchana zjeżdżalnia ma 6 metrów wysokości i świetnie nadaje się do realizacji animacji dla dzieci. Nasi animatorzy mają wiele ciekawych pomysłów zabaw dla dzieci. Piknik firmowy oraz organizacja eventów to idealne zadanie dla kreatywnej agencji eventowej z Kłodzka. Na pikniki rodzinne można wynająć ciekawe urządzenia. Jednym z nich jest symulator dachowania, który zapewni silne przeżycia. Symulator dachowania oraz symulator zderzenia czołowego to główne atrakcje pikniku motoryzacyjnego oraz pikniku bezpieczeństwa ruchu drogowego. Symulatory uzupełnią mobilne miasteczko ruchu drogowego oraz zwariowane rowery. Fotobudka to fantastyczna rozrywka podczas pikników rodzinnych, wesel oraz wyjazdów integracyjnych. Zdjęcia mają różny format, a nasza fotobudka zapewnia świetną jakość. Niska cena pozwoli wynająć na każdy event w tym piknik rodzinny, event firmowy albo urodziny. Do nauki jazdy służy symulator jazdy Formuła 1. Pozwala na ekstremalna jazdę nie tylko na torze. Urządzenia elektroniczne oraz rzeczywistość wirtualna to przyszłość. W naszej ofercie wynajmu znajdują się okulary VR z kontrolerami. Pozwalają na realizację gier i zabaw elektronicznych, ale również projekcję filmów 360 stopni. Organizujemy również Safety Day. Ten szczególny rodzaj eventu BHP jest niezwykle popularny w firmie nie tylko produkcyjnej. W trakcie firmowego eventu BHP pracownicy mogą skorzystać z urządzenia treningowego jakim jest komora dymowa. Pozwala na przeprowadzenie szkolenia z ewakuacji z zadymionego pomieszczenia. Podczas safety day współpracujemy ze strażą pożarną oraz profesjonalnymi instruktorami np. od szkoleń w pracy na wysokości.

Szukaj w zasobach serwisu strony www Firmy

stronywww.eu