Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 79  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,...]  następna »

Firma "Kes"
Firma

katalog:

adres: http://www.kes.pl/

tytuł: Firma "Kes"

opis: Producent opakowań z tworzyw sztucznych PP, PVC do zniczy nagrobkowych i chemii gospodarczej, informacje o firmie, oferta produktów.

 

Firma przeprowadzkowa

katalog: Firmy/Transport

adres: http://ads-przeprowadzki.pl/

tytuł: Firma przeprowadzkowa

opis: ADS Przeprowadzki to firma, która posiada długoletnie doświadczenie w dziedzinie przewozowej. Transportujemy rzeczy w Warszawie, ale też na terenie całego kraju i na terenie Unii Europejskiej. Nasi pracownicy to doświadczeni ludzi, którzy dbają o usatysfakcjonowanie każdego klienta. Dbają, by przewożone rekwizyty były należycie zapakowane oraz bezpieczne. A gdy już przywieziemy na miejsce troszczymy się o ekspresowy rozładunek. Nie musicie się denerwować, że powierzone nam skarby ulegną uszkodzeniu, u nas jest to w stu procentach nie możliwe. Zapoznaj się z ofertą naszej firmy, dołożymy wszelkich starań, aby Cię zadowolić.

Dobra Firma
Dobra Firma

katalog:

adres: http://www.dobrafirma.pl

tytuł: Dobra Firma

opis: Pośrednik finansowy zajmujący się świadczeniem usług w zakresie: leasingu, kredytów, faktoringu, refinansowania, ubezpieczeń.

 

Firma Tarnawa
Firma Tarnawa

katalog: Kultura i sztuka/Rzeźba/Rzemiosło artystyczne

adres: http://www.tarnawa.pl

tytuł: Firma Tarnawa

opis: Rzeźbione i toczone zabawki dla dzieci oraz artykuły dekoracyjne z drewna, zdjęcia wyrobów.

 

Firma "Apex"
Firma

katalog:

adres: http://www.apex.info.pl

tytuł: Firma "Apex"

opis: Producent architektury ogrodowej.

 

Firma "Dataway"
Firma

katalog:

adres: http://www.mlo.pl/

tytuł: Firma "Dataway"

opis: Mlo.pl - portal, linki, aukcje, galerie itd.

 

Firma "Marengo"
Firma

katalog:

adres: http://jarkowice.republika.pl

tytuł: Firma "Marengo"

opis: Narzędziownia Jarkowice - usługi w zakresie metalizacji tworzyw sztucznych i projektowania i wykonywania form wtryskowych i rozdmuchowych.

 

Firma remontowa Poznań

katalog: Firmy/Budownictwo

adres: http://remopoz.pl

tytuł: Firma remontowa Poznań

opis: PozRem to gwarancja najwyższej jakości usługi remontowo-wykończeniowe na obszarze Poznania i jego najbliższych okolic. Niezależnie od tego czy interesuje Cię remont mieszkania, ocieplanie domów, szpachlowanie, układanie płytek, zaprojektowanie biura czy pełna renowacja powierzchni komercyjnej – możesz nam zaufać! Nasza firma remontowa Poznań to bardzo wykwalifikowani specjaliści mający wymagane uprawnienia do przeprowadzanych prac. Specjalistyczna i niezmienna kadra to zapewnienie zadowolenia Klienta. Na bieżąco obserwujemy trendy w branży budowlanej. Nieustannie wykorzystujemy najnowsze technologie w pracach remontowo-wykończeniowych. Wysoka jakość świadczonych usług, terminowość oraz dbałość o najlepsze relacje z Klientem jest u nas standardem. Zakres prac remontowo-wykończeniowych: układanie płytek Poznań wyburzenia ścian ścianki działowe szpachlowanie Poznań gładzie gipsowe malowanie, tapetowanie wykończenia wnętrz Poznań instalacje elektryczne i oświetleniowe podłączenia hydrauliczne układanie glazury, terakoty, kamienia Powyższa lista to ogólny przekrój usług, jakie świadczymy. Nasza firma remontowa Poznań z Twoimi potrzebami wykonamy piękne wnętrza, które wyróżniać się będą nietypowym wystrojem i maksymalną funkcjonalnością. Wybieraj spośród bogatej gamy oferowanych usług - od prac posadzkarskich, szpachlowania, przez flizowanie, ocieplanie domów Poznań, tynkowanie, układanie płytek, malowanie aż po podłączenia hydrauliczne, i montaż oświetlenia. Wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług remontowych utwierdziło nas w przekonaniu, że wyznacznikiem, do jakiego realizacji powinniśmy zmierzać jest zadowolenie klienta. O jakości naszych usług świadczy bardzo wysoki odsetek klientów powracających, którzy wiedzą, iż zawsze mogą u nas liczyć na fachowość, doradztwo i profesjonalizm. Wykończenia wnętrz Poznań, zapraszamy.

Firma sprzątająca Poznań

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://www.housekeeper.w.pw

tytuł: Firma sprzątająca Poznań

opis: - skuteczne i nowoczesne rozwiązanie w zasadzie dla każdego. Firmy sprzątające to koniec kłopotów z urlopami i chorobami, z zastępstwami i rotacją personelu. To koniec zamawiania i braku kontroli nad środkami czystości, i koniec ciągłych problemów utrzymaniem jakości. HOUSEKEEPER sprawi, że administrator czy osoba zarządzająca obiektem nareszcie będzie mogła zająć się właściwymi zadaniami, do których sprzątanie raczej nie należy! Między innymi dzięki tym zaletom oraz rosnącemu zapotrzebowaniu rynkowemu, firmy sprzątające doskonale funkcjonują i poszerzają swoje zakresy usług! - jakość i nowoczesność! Nasza firma sprzątająca to nowoczesne rozwiązania i indywidualne podejście do klienta! Łatwy i szybki kontakt, przejrzysta oferta, czytelny zakres obowiązków, bogata oferta usług dodatkowych oraz dokumentacja na obiektach to nasze atuty! Po podpisaniu umowy każdorazowo dostarczymy na obiekt Plan Utrzymania Higieny. Zapewniamy również kontrole jakości usługi, regularne dostawy środków czystości oraz pełne doradztwo techniczne w przypadku jakichkolwiek problemów czy kłopotów!

Firma pogrzebowa Madar

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://madar-uslugi-pogrzebowe.pl/

tytuł: Firma pogrzebowa Madar

opis: Wiemy jak specyficzny jest branża, dlatego będziemy pełni poszanowania i hołdu dla zmarłego oraz jego bliskich. To, co robimy, robimy z zamiłowania. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak biurokracja jest dla was uciążliwa, włąsnie dlatego dopełnimy wszelkich starań, by można by Państwo ją obejść, a my obiecujemy załatwić wszystko za was. Jesteśmy osiągalni pod całodobowymi telefonami. Służymy wam pomocą bez względu na godzinę dnia i nocy. Świadczymy usługi w przygotowaniu ceremonii religijnych oraz cywilnych. Zapewniamy mistrzów ceremonii, oprawę muzyczną, usługi fotografa oraz filmowca. Chcemy, aby uroczystość przez nas obsługiwana spełniała Pańskie pragnienia, a nawet je przewyższała.

stronywww.eu