Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 79  « poprzednia  [...,71,72,73,74,75,76,77,78,79]

Neostrata recenzje

katalog: Społeczeństwo/Kobiety

adres: http://www.dermokosmetyki-neostrata.pl

tytuł: Neostrata recenzje

opis: Strona o najpopularniejszych profesjonalnych, dermokosmetykach - Neostrata. Dowiedz się o innowacjach z firmy Neostrata, przeczytaj gorące oceny dermokosmetyków, zdobądź rabaty na kupno kosmeceutyków firmy Neostrata. Na dodatek dowiesz się, jak używać kosmetyków z Neostraty, aby zyskać wspaniałe wyniki w kuracji skórnej. Wyroby Neostrata miłowane są przez kobiety na kompletnym globie i wielce przez nie kochane. Świeże wpisy.

http://quriers.pl
http://quriers.pl

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://quriers.pl

tytuł: http://quriers.pl

opis: Różnica między pocztą a kurierem leży nie tylko w opłacie transportu, niemniej jednak zwłaszcza w bogatego rodzaju gwarancjach. Gdy korzystamy z usług kuriera jesteśmy pewni, że nasza przesyłka trafi do odbiorcy w nienaruszonym stanie. Ze stuprocentową pewnością nie jest tak, że wysyłanie czegoś pocztą jest bardzo ryzykowne, lecz na wielką skalę i w wypadku drogich przesyłek dobrze jest tego rozwiązania unikać. Prawda jest taka, że mało kosztowne przesyłki kurierskie wiecznie będą w wyższym stopniu efektywne i interesujące, niż rozwiązania poczty, w szczególności że kurierzy stale ewoluują swoje korporacji i oferują nam o kilka lepszą jakość usług, zarazem zapewniając de facto niskie ceny i szybką dostawę do lokalu mieszkalnego.

 

www.ith24.pl

katalog: Szkolenia/Biznesowe

adres: http://www.ith24.pl/

tytuł: www.ith24.pl

opis: ITH organizacja szkoleniowa IDEA Trainer House, zajmuje się organizacją kursów zamkniętych dla firm- in-company, specjalizujących się głównie w prowadzeniu szkoleń biznesowych, menedżerskich, handlowych i interpersonalnych. Nasze warsztaty cechuje profesjonalizm w każdym aspekcie, nowoczesne metody szkoleniowe oraz dopasowanie do indywidualnych potrzeb Klienta. I to nas właśnie wyróżnia na tle innych organizacji tego typu. Każdy z projektów szkoleniowych, poprzedzony jest analizą. Dzięki temu jesteśmy w stanie ustalić odpowiednie narzędzia i sposoby doskonalenia kompetencji i rozwoju pracowników. Programy szkoleń uwzględniają wymogi szkoleniowe, kontekst gospodarczy, specyfikę branży, stopień zaawansowania i specyfikę grupy oraz zamysł Firmy.

asysta prawna dla twojej działalności gospodarczej

katalog: Firmy/Prawnicy

adres: http://www.radcaprawnyslask.pl/

tytuł: asysta prawna dla twojej działalności gospodarczej

opis: Polak z za granicy Wychodząc naprzeciw osobom, które wyemigrowały z Polski, zapewniamy profesjonalną pomoc w załatwieniu spraw w Polsce, aby, o ile to możliwe, załatwić niezbędne formalności bez osobistego stawiennictwa w Polsce. Jeśli musisz poprowadzić sprawę przed polskim sądem, np. w sprawie o stwierdzenie nabycia spadku, o alimenty, sprawę rozwodową, o zapłatę, o odszkodowanie, sprawie administracyjnej, sprawie egzekucyjnej, potrzebujesz pomocy w związku z wezwaniem np. organu państwowego lub samorządowego, masz do załatwienia sprawę z zakresu administracji publicznej, podatkową, potrzebujesz reprezentacji przed Urzędem Skarbowym, ZUS, potrzebujesz nawiązać współpracę z pełnomocnikiem, który będzie reprezentował Cię przed spółką, napisz do nas na adres mail: p.saluga@radcaprawnyslask.pl Otrzymasz wycenę pomocy wraz z pełnomocnictwem do podpisania,a po opłaceniu honorarium oraz kosztów ewentualnych opłat sądowych,czy administracyjnych (jeśli prowadzenie spawy wiąże się z takimi kosztami) i przesłaniu pełnomocnictwa, przystąpimy do wykonania zlecenia. Skontaktuj się również w innych sprawach, jak np. zlecenia wynajęcia Twojego mieszkania, z którego obecnie nie korzystasz, a ponosisz koszty jego utrzymania – nawiążemy kontakt z biurem pośrednictwa nieruchomości, które poszuka dla ciebie klientów – czy to na najem, czy sprzedaż mieszkania. Jeśli masz problem z zakresu prawa karnego – skontaktujemy Cię z adwokatem specjalizującym się w sprawach karnych. Zapraszamy do wizyty w Kancelarii oraz do kontaktu telefonicznego pod numerem 32 720 62 42, zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.radcaprawnyslask.pl/ oraz do kontaktu mailowego p.saluga@radcaprawnyslask.pl

Doradztwo Finansowo-gospodarcze - Kupno firm i spółek

katalog: Firmy/Doradztwo finansowe

adres: http://www.lotarr.com

tytuł: Doradztwo Finansowo-gospodarcze - Kupno firm i spółek

opis: Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem gospodarczym. Naszą specjalnością jest wykup zadłużonych spółek i firm. Skupiamy się przede wszystkim na firmach i spółkach w stanie upadłości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam nie tylko na prawidłową ocenę możliwości każdej firmy, ale również dobrze wiemy jak radzić sobie z większością trudności powstających podczas przejęcia. Dzięki temu możemy sobie pozwolić na podejmowanie ryzyka i dokonywać zakupu firm nawet w katastrofalnej sytuacji gospodarczej. Potrafimy pomóc, gdyż klienci naszej firmy są naszym największym dobrem. To co nas wyróżnia na tle konkurencji to przede wszystkim: prostota i jasność w działaniu, przejrzystość w sporządzaniu wymaganych dokumentów, szczera rzetelność w wykonywanych czynnościach, uczciwość, oraz szybkość. Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej: lotarr.com.

http://www.pracowniarand.pl
http://www.pracowniarand.pl

katalog: Firmy/Wypożyczalnie

adres: http://www.pracowniarand.pl

tytuł: http://www.pracowniarand.pl

opis: Kraków to znane na całym świecie miejsce godne zwiedzenia, jednak bardzo ciężko jest je zwiedzić całe korzystając tylko z usług autobusów podmiejskich. Wskazanym jest więc skorzystać z usługi wynajem aut Balice która jest w niskiej cenie, a oferuje dodatkowo przemieszczania się po okolicy. W przypadku gdy zwiedzamy gród Kraka z paczką przyjaciół zaleca się aby przyjrzeć się usłudze wynajem busa Kraków i wynajem busa z kierowcą, dzięki którym nie będziemy błądzić po tym pięknym mieście. Portal pokazuje walory usługi wynajem aut Balice. Dla szczególnie trudnych ludzi spreparowaliśmy oferty wynajem aut Kraków tanio i wypożyczalnia aut Kraków tanio.

 

Odzież francuska

katalog: Zakupy/Odzież/Odzież damska

adres: http://www.paris-v8.pl

tytuł: Odzież francuska

opis: Moda to nie tylko nałożony styl ubierania się, układania włosów, słuchania wyznaczonej muzyki bądź też kupowania legendarnego sprzętu elektronicznego. Dla wielu ludzi nowoczesna moda staje się oryginalnym stylem życia, który wyznacza im bieg działania. Dziś za nowinkami w modzie najbardziej gonią młodzi ludzie, którzy na bieżąco śledzą informacji oraz newsy ze świata mody. Figury te stopniowo zwracają uwagę na wszelkie pokazy mody, oglądają relacje z najważniejszych imprez, w których biorą udział bożyszcza telewizyjne, artyści, politycy, aktorzy, biznesmeni oraz inne osoby. Ubieraj się stylowo - zrób zakupy w punkcie sprzedaży z odzieżą francuską.

Usługi reklamowe - reklama w internecie

katalog: Reklama/Reklama w internecie

adres: http://www.projektdzisiaj.pl

tytuł: Usługi reklamowe - reklama w internecie

opis: Projekt Dzisiaj stworzyłem z myślą o przedsiębiorcach zamierzających prowadzić efektywne działania marketingowe w internecie. Jako certyfikowany specjalista ecommerce osiągam cele biznesowe moich klientów, oferuję usługi reklamowe na terenie Unii Europejskiej. Prowadzę bloga Szlakiem e-Commerce w którym omawiam zagadnienia z rynku reklamy internetowej. Chętnie pokieruję Państwa kampanie w internecie bez względu na wysokość waszego budżetu. Gorąco zapraszam!

Usługi dla firm outsourcing

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://uslugi-dla-firm.pl/

tytuł: Usługi dla firm outsourcing

opis: Czy outsourcing okaże się dobrym pomysłem na zredukowanie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej? Czy nieznanej firmie można ufać na tyle ażeby zlecić jej poprowadzenie czasem dosyć delikatnych oddziałów? Pomimo wielu wątpliwości outsourcing It ma z miesiąca na miesiąc większą renomę co znaczy iż decyzja o skorzystaniu z tego typu usług okazuje się niezbyt ryzykowna. Zatrudnianie fachowców w firmie nie bardzo się opłaca, a najczęściej okazuje się zupełnie niemożliwe ponieważ koszty są zbyt wysokie. Bardziej opłacalnie bywa zlecenie usługi firmie która ma na etatach specjalistów i wydawać kasę wyłącznie za poszczególne usługi nie pokrywać kosztów zatrudniania fachowców. Jednak, o ile zlecenie usług księgowych nie wzbudza niemalże żadnych wątpliwości to zlecanie działań odnośnie marketingu firmy już tak. Ważne jest ażeby odpowiednio wybrać firmę świadczącą usługi outsourcingowe i podpisać z nią właściwie przygotowaną umowę o współpracy, która będzie zabezpieczać nasz interes. Zapraszamy do czytania każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o temacie outsourcingu, jak to działa, jak szukać firm świadczących tego rodzaju usługi i na wiele interesujących tematów dotyczących usług dla firm.

Eco Global Polska Sp. z o.o.

katalog: Firmy/Sprzątanie

adres: http://www.ecoglobalpolska.pl

tytuł: Eco Global Polska Sp. z o.o.

opis: Jesteśmy do dyspozycji zarówno, jeśli jesteście Państwo zainteresowani długotrwałą współpracą, jak również jedynie jednorazowym sprzątaniem poremontowym, czy porządkami sezonowymi. Oprócz tego wykonujemy wiele prac z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Jest to np. pielęgnacja trawników, odśnieżanie, czy mycie okien na wysokościach. Staramy się także podkreślać ekologiczne aspekty naszych prac. Zapraszamy na naszą witrynę internetową.

stronywww.eu