Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 12  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,...]  następna »

Oprogramowanie dla zarządców

katalog: Komputery/Oprogramowanie

adres: http://www.coldis.pl

tytuł: Oprogramowanie dla zarządców

opis: Coldis to nowoczesny program do nadzorowania nieruchomościami komercyjnymi. Składa się on z rodziny modułowych funkcjonalności internetowych oraz mobilnych. Jest to system bezproblemowy w użyciu i niedrogi w utrzymaniu. Coldis wspiera w zarządzaniu procesami najmu oraz w obsłudze technicznej nieruchomości. Co więcej, system Coldis uprości zarządcy nieruchomości kontrole jej wydatków i pozwoli pewnie i sprawnie rozliczać się z dzierżawcami. To nowoczesne urządzenie ma również nadzwyczajne funkcjonalności takie jak a analityka, księgowość czy obsługa kontrahentów. Coldis stanowi autentyczne osiągnięcie w kategorii automatyzacji procesów biznesowych.

Oprogramowanie dla uczelni
Oprogramowanie dla uczelni

katalog: Komputery/Oprogramowanie/Biznesowe

adres: http://www.kalasoft.com.pl

tytuł: Oprogramowanie dla uczelni

opis: Producent oprogramowania dla uczelni wyższych, składa się z modułów: system obsługi dziekanatu, wirualny dziekanat, system informatyczny.

 

oprogramowanie dla firm

katalog: Komputery/Pomoc informatyczna

adres: http://www.splitbit.pl

tytuł: oprogramowanie dla firm

opis: Specjalizujemy się przeważnie: utrzymaniem komputerów osobistych i serwerów w placówce, pielęgnacją drukarek i innego sprzętu peryferyjnego, konserwacją sieci bezprzewodowych i telefonicznych jednostki, zaopatrzeniem w sprzęt, naprawą pecetów. Systemy informatyczne nie są dla nas niewiadomą., Przekonujemy do stosowania z naszej firmy. Starania koncentrujemy na obsłudze IT biznesów występującej także pod nazwą Obsługi IT lub z amerykańskiego jako Outsourcing IT. Dla niektórych są to usługi it. W internecie można nas poszukać jako usługi informatyczne Katowice dobre efekty przynosi też wyszukiwanie pod słowami firmy komputerowe lub firmy informatyczne. Na wszystkie nasze zlecenia dajemy rękojmię, dysponujemy sprzętem tymczasowym. Oferta naszej firmy jest ukierunkowana w szczególności do małych firm mamy wielkie doświadczenie w obsłudze podmiotów posiadających sporo filii. Obsługiwane do chwili obecnej przez nas sektory to: produkcyjna, finansowa, usługowo-produkcyjna, usługowa.

http://www.oprogramowanie.portabilo.pl

katalog: Internet/Grafika

adres: http://www.oprogramowanie.portabilo.pl

tytuł: http://www.oprogramowanie.portabilo.pl

opis: Oczywiście, jeżeli chodzi o bloga powiązanego z software komputerowymi, to nie może na nim zabraknąć również informacji o programie Pinnacle Studio 16. To niezwykle zaawansowana aplikacja stosowana do obróbki a także zabawy z materiałami wideo. Można za jego pomocą tworzyć filmy, proste efekty specjalne, oryginalne prezentacje. Jeśli szukasz fachowych informacji o oprogramowaniu graficznym, newsach technicznych, przydatnych aktualizacjach, to blog o oprogramowaniu jest dla Ciebie najlepszym miejscem. Pozyskasz pewne i fachowe informacje u pewnego źródła.

Aktuariusz - oprogramowanie dla firm.

katalog: Komputery/Oprogramowanie/Shareware

adres: http://www.system-erp.eu

tytuł: Aktuariusz - oprogramowanie dla firm.

opis: Jeżeli planowałeś wdrożyć innowacyjny projekt w przedsiębiorstwie, towar na rynek i nie masz najmniejszego pojęcia, jak może być odebrany, sprzedać na ogólnym rynku, to niewątpliwie znakomitym dla Ciebie wyjściem okaże się doświadczony aktuariusz. Jest to fachowiec, którego rolą jest oszacowanie szans na powodzenie konkretnego przedsięwzięcia. Chciałbyś usprawnić przepływ informacji w firmie, polepszyć gromadzenie oraz przetwarzanie danych, bezwzględnie powinieneś postawić na outsourcing IT, który znajdziesz na stronie firmowej www.system-erp.eu. To niezmiernie skuteczne oraz dość tanie rozwiązanie dla dużych i średnich firm. Dziś coraz częściej w przedsiębiorstwach, czy też na rynku można zauważyć elektroniczne rozwiązania systemowe. Jednym z nich jest e-podpis, który gwarantuje oryginalność dokumentów, a innym może być elektroniczny obieg dokumentów. To niewątpliwie systemy przyszłościowe. Szczegółowe informacje na stronie firmowej. Super nowoczesne centrum danych w Twym przedsiębiorstwie bądź zewnętrznej jednostce, która zajmuje się gromadzeniem a także przetwarzaniem danych oraz dokumentów, to super rozwiązanie dla każdego z nas. Możesz z łatwością polepszyć przekaz danych, rozliczenia, jak również niezbędne wyliczenia. Więcej szczegółowych informacji na naszej platformie internetowej.

ASCAD Komputery, Laptopy, Oprogramowanie dla firm

katalog: Komputery/Katalog firm

adres: http://www.ascad.pl

tytuł: ASCAD Komputery, Laptopy, Oprogramowanie dla firm

opis: ASCAD Rzeszów ul.Podwisłocze 21, HP Gold Partner to firma zajmującą się sprzedażą: oprogramowania m.in. Autodesk, Athenasoft, Microsoft, Corel, Bricscad a także sprzętu komputerowego m.in. komputerów,stacji roboczych, laptopów, drukarek atramentowych, laserowych, ploterów. W naszej ofercie znajdziesz także materiały eksploatacyjne do drukarek takie jak tusze, tonery, papier a4, papier w rolach. Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny komputerów, laptopów, drukarek, ploterów HP.

e-fizyka :: projekt udostępniania oprogramowania fizycznego
e-fizyka :: projekt udostępniania oprogramowania fizycznego

katalog: Nauka i edukacja/Fizyka

adres: http://www.e-fizyka.lobusko.xip.pl

tytuł: e-fizyka :: projekt udostępniania oprogramowania fizycznego

opis: E-fizyka to dynamiczny projekt udostępnianiający multimedialne oprogramowanie fizyczne. Oprogramowanie jest ukierunkowane na zastąpienie nauczyciela. Wszystkie zagadnienia opracowano bardzo szczegółowo nie pozostawiając niedomówień.

 

Usługi komputerowo-informatyczne

katalog: Komputery/Laptopy

adres: http://www.ramb-inf.pl

tytuł: Usługi komputerowo-informatyczne

opis: naprawa komputerów płock,naprawa laptopów płock,oprogramowanie płock,outsourcing płock,pogotowie komputerowe płock,instalowanie systemów płock,oprogramowanie antywirusowe płock,serwis komputerowy płock,telewizja przemysłowa płock,kamery IP płock,monitoring płock,telewizja przemysłowa płock,stacje paliw płock,insert płock,zarządzanie firmą płock,zarządzanie stacją paliw płock,subiekt płock,pogotowie komputerowe płock

ScLamki
ScLamki

katalog:

adres: http://members.lycos.co.uk/lamki/

tytuł: ScLamki

opis: Pomocne oprogramowanie i strategie.

 

Pixel
Pixel

katalog: Komputery/Oprogramowanie/Biznesowe

adres: http://www.pixel.zis.com.pl

tytuł: Pixel

opis: Oferuje oprogramowanie dla administratorów lokali.

 

stronywww.eu