Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 79  « poprzednia  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,...]  następna »

Centrum Zarządzania Jakością INFOP
Centrum Zarządzania Jakością INFOP

katalog:

adres: http://www.infop.pl

tytuł: Centrum Zarządzania Jakością INFOP

opis: Firma zajmuje się wdrażaniem systemów zarządzania jakością według norm ISO, HACCP, jak również pomocą w uzyskaniu funduszy strukturalnych Unii Europejskiej. Firma oferuje również szkolenia w zakresie systemów zarządzania.

 

http://www.tanieprzeprowadzki.com.pl
http://www.tanieprzeprowadzki.com.pl

katalog: Firmy/Transport

adres: http://www.tanieprzeprowadzki.com.pl

tytuł: http://www.tanieprzeprowadzki.com.pl

opis: [url=http://www.tanieprzeprowadzki.com.pl/kontakt.html]Firma przeprowadzkowa poznań[/url] - zapewniamy całkowity profesjonalizm a także terminowe wykonanie zlecenia. Zadbamy o montaż i demontaż mebli oraz profesjonalne zabezpieczenie do przeprowadzki. Ważny jest wybór właściwej firmy, która wykona zlecenie profesjonalnie, dlatego potrafimy się dopasować do wymagań naszych klientów. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

http://www.kurs-hds-wozki.pl
http://www.kurs-hds-wozki.pl

katalog: Szkolenia/Kursy

adres: http://www.kurs-hds-wozki.pl

tytuł: http://www.kurs-hds-wozki.pl

opis: Ośrodek Kształcenia ALMAT to firma działająca na rynku szkoleniowym od roku 1997. Firma prowadzi szkolenia na operatora wózków jezdniowych akumulatorowych i spalinowych. Uzyskane przez uczestników uprawnienia dotyczą wszystkich typów wózków widłowych z napędem silnikowym, są bezterminowe i honorowane na obszarze krajów Uni Europejskiej. Poza tym organizujemy kursy na obsługę żurawi przeładunkowych, suwnic, ładowarek teleskopowych, wciągarek i podestów ruchomych jak również kursy BHP dla wszystkich grup zawodowych.

 

http://www.fagus.com.pl
http://www.fagus.com.pl

katalog: Zakupy/Dom i ogród

adres: http://www.fagus.com.pl

tytuł: http://www.fagus.com.pl

opis: Firma Fagus funkcjonuje w branży jako sprzedawca wyrobów stolarki budowlanej. Na naszej witrynie internetowej zamieszczona jest oferta produktów: panele drewniane, parkiet dębowy, deska podłogowa itd. Oprócz standardowej oferty proponujemy także organizację fachowych kursów dla branży parkieciarskiej. Firma posiada dwa punkty sprzedaży, które są zlokalizowane w Koszalinie, a także oraz w Noskowie koło Słupska. Więcej szczegółów o oddziałach znajduje się na stronie www firmy.

 

http://www.tarnawa.com.pl
http://www.tarnawa.com.pl

katalog: Firmy/Budownictwo

adres: http://www.tarnawa.com.pl

tytuł: http://www.tarnawa.com.pl

opis: Wytwórnia Elementów Kominowych TARNAWA mieści się w Tarnowie. Zaistniała na rynku 20 lat temu. Tarnawa dysponuje wyjątkowo dużym doświadczeniem, które jest wykorzystywane na co dzień. Tarnawa jest firmą rodzinną, której najważniejszą specjalnością jest produkcja kominów stalowych. Firma ma kapitał polski. Swoją renomę i rozpoznawalność w branży zawdzięcza profesjonalnemu podejściu do każdego zlecenia oraz zaawansowanej technologii, fachowej kadrze i dbałości o uśmiech każdego Klienta. Firma poleca także usługę malowania proszkowego, cięcia laserowego, oraz sprawdzania drożności kominów.

 

http://www.aranzowanie-wnetrz.pl
http://www.aranzowanie-wnetrz.pl

katalog:

adres: http://www.aranzowanie-wnetrz.pl

tytuł: http://www.aranzowanie-wnetrz.pl

opis: Lewandowski Architektura Wnętrz to firma o renomie w branży projektowania wnętrz. Zrealizowane przez firmę projekty pozwalają wierzyć, że jest to firma godna polecenia, a aranżacja wnętrz prezentuje wysoki poziom. Nad wystrojem wnętrza pracuje kadra specjalistów, którzy wykorzystują pomysły Klientów, przygotowując jednorodny design wnętrza. Powierzchnie biurowe, mieszkania, wille i inne interiery to wnętrza z sukcesami projektowane i aranżowane przez firmę Lewandowski Architektura Wnętrz. Satysfakcja gwarantowana.

 

ALROM ­ SYSTEMY ALARMOWE I SIECI KOMPUTEROWE DANIEL ZAWADA

katalog: Firmy/Elektronika

adres: http://www.alrom.pl

tytuł: ALROM ­ SYSTEMY ALARMOWE I SIECI KOMPUTEROWE DANIEL ZAWADA

opis: Firma ALROM zajmuje się szeroko pojętymi usługami w zakresie bezpieczeństwa obiektów. Dzięki ALROM uzyskacie Państwo profesjonalny monitoring lub alarm. Dodatkowo firma świadczy usługi w zakresie instalacji domofonów, wideodomofonów, a także instalacji elektrycznych.

Wiza do Usa

katalog: Wypoczynek/Podróże/Transport/Lotniczy

adres: http://wiza24.pl/

tytuł: Wiza do Usa

opis: Firma wiza24 to lider wśród innych przedsiębiorstw związanych z kupnem wiz. Firma posiada wielkie doświadczenie w tej dziedzinie a także proponuje najlepsze na rynku wizy do USA czy wizy do Chin. Spomiędzy innych firm wyróżnia nas 24h serwis, który postanowiliśmy zaproponować naszym konsumentom. Pozwala urzeczywistnić cele związane z wyjazdami za granicę kraju. Dzięki jej pomocy można łatwo i niedrogo otrzymać wizę do USA czy wizę do Chin oraz spędzić czas wolny jak i biznesowy za granicą państwa. Dzięki tej spółce możecie zaoszczędzić czas i pieniądze, uniknąć oczekiwania w często ogromnych kolejkach.

http://www.rolety-aitix.pl
http://www.rolety-aitix.pl

katalog: Dom/Rolety

adres: http://www.rolety-aitix.pl

tytuł: http://www.rolety-aitix.pl

opis: Nasza firma oferuje produkty z kategorii: bramy i rolety. Proponowane przez nas rolety zewnętrzne to nowoczesne systemy ze znakomitą izolacją termiczną oraz akustyczną. Posiadają również systemy, które zapewniają bezpieczeństwo. Firma AITIX prowadzi również sprzedaż różnorodnych bram garażowych. Sprzedajemy zarówno bramy segmentowe, jak i bramy rolowane. W naszą ofertę wliczają się także kurtyny przeciwpożarowe. Zapraszamy na firmową stronę www, gdzie znajduje się sporo zdjęć i informacji.

 

Systemy klimatyzacji Midea

katalog: Firmy/Budownictwo

adres: http://www.sprzedazmontaz.pl/klimatyzatory-midea

tytuł: Systemy klimatyzacji Midea

opis: Strona Sprzedażmontaż.pl upewnia w przekonaniu, że misją firmy jest aranżowanie dogodnych warunków życia i pracy, zarówno w biurze jak i w domu, a co za tym idzie poprawę komfortu życiowego. Przedstawiciele firmy chcą pokazać jej potencjalnym użytkownikom, że jest to produkt przeznaczony dla każdego. Klimatyzatory firmy Midea są wydajnymi i niedrogimi urządzeniami, których wybór modeli pozwala na dobranie urządzenia dopasowanego do potrzeb domu, mieszkania, niedużego punktu handlowego czy też dużych powierzchni biurowych. Nasza firma gwarantuje bezpłatną wycenę kosztów montażu klimatyzacji na terenie górnego śląska oraz w Małopolsce.

stronywww.eu