Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwSzkolenia

strony www » Komputery » Szkolenia

 

stron 8

CSI - Centrum Szkoleń Informatycznych, Poznań
CSI - Centrum Szkoleń Informatycznych, Poznań

adres: http://www.csi.poznan.pl/

tytuł: CSI - Centrum Szkoleń Informatycznych, Poznań

opis: Informacje ogólne, kursy komputerowe, zapisy, European Computer Driving Licence (Europejskie Komputerowe Prawo Jazdy), aktualności, grafik zajęć.

 

Altkom Akademia S.A., Warszawa
Altkom Akademia S.A., Warszawa

adres: http://www.altkom.com.pl/

tytuł: Altkom Akademia S.A., Warszawa

opis: Szkolenia komputerowe na wszystkich poziomach zaawansowania, od podstaw użytkowania aplikacji biurowych po zaawansowane szkolenia sieciowe, adresowane zarówno do użytkowników komputerów, jak i zawodowych informatyków, inżynierów systemowych, administratorów sieci.

 

Ogólnopolska Fundacja Edukacji Komputerowej (OFEK). Poznań
Ogólnopolska Fundacja Edukacji Komputerowej (OFEK). Poznań

adres: http://www.ofek.com.pl/

tytuł: Ogólnopolska Fundacja Edukacji Komputerowej (OFEK). Poznań

opis: Nowości, cele fundacji, adres, statut, zarząd, studia: Katedra Informatyki Ekonomicznej AE, szkolenia: Internet w Gimnazjum 2001, Internet w Liceum 2001; jak budować szkolna pracownię komputerową, sprzedaż komputerów, linki komputerowe.

 

DRQ sp. z o.o.
DRQ sp. z o.o.

adres: http://education.drq.pl

tytuł: DRQ sp. z o.o.

opis: Autoryzowane centrum edukacyjne firmy Lotus (LAEC), prowadzące szkolenia z technologii Lotus Notes/Domino objęte oficjalnym programem firmy Lotus. [Kraków]

 

http://spotkaniawr.eu
http://spotkaniawr.eu

adres: http://spotkaniawr.eu

tytuł: http://spotkaniawr.eu

opis: Spotkania w których będzie można coś wygrać :)

 

Szkolenia z programu Norma

adres: http://www.kurs-kosztorysowania.com.pl/

tytuł: Szkolenia z programu Norma

opis: Wraz z zakupem specjalistycznego oprogramowaniadla osób budujących kosztorysy warto pomyśleć nad pełnym poznaniem jego możliwości w trakcie kursu organizowanego przez KOMAKO. Firma ta nie tylko jest dystrybutorem programu, ale też przygotowała program kursu z kosztorysowania, po którym każdy uczestnik będzie w stanie samemu pracować z oprogramowaniem Norma. Kurs z programu Norma podzielony jest na cztery dni robocze, wśród których jest dzień teoretyczny czyli wykład, dwa dni poświęcone sa na poznanie podstawowych opcji i możliwości Normy Pro i jeden dzień szkolenia dla zaawansowanych. Szkolenia mają miejsce w w salach zaopatrzonych w sprzęt w całym kraju, możliwe jest też zorganizowanie kursu w siedzibie klienta.

Norma Expert kursy

adres: http://www.szkolenia-kosztorysowanie.pl/

tytuł: Norma Expert kursy

opis: Szkolenie dla kosztorysantów organizowane przez KOMAKO daje wiedzę niezbędną do samodzielnej pracy z programem kosztorysowym Norma. Norma to obecnie jeden z najczęściej używanych programów do kosztorysowania, dlatego osoby chcące w przyszłości samodzielnie wykonywać dokumenty kosztorysowe powinny zgłosić się na kurs z programu Norma. Firma KOMAKO jest obecna w największych miastach w Polsce, takich jak Poznań i poza szkoleniami Norma, jest też dystrybutorem programów. Wraz ze wspólnym zakupem programu i pakietu szkoleniowego można liczyć na rabat i zapłacić mniej. Kurs Norma jest podzielony na cztery dni z których pierwszy jest prezentacją teorii, a ostatni dniem dla osób, które już poznały program, w trakcie którego omawiane są m.in. kosztorysy wariantowe i pozycje scalone w kosztorysie.

personalizacja-dokumentow.waw.pl

adres: http://personalizacja-dokumentow.waw.pl

tytuł: personalizacja-dokumentow.waw.pl

opis: Kursy IT - mnóstwo ludzi zastanawia się czy warto kształcić się w w tej branży, czy też warto inwestować swoje oszczędności w takie szkolenia. Jak wiemy w w dużej większości przypadków wydatki powiązane z zakupem takich szkoleń wiążą się z dość pokaźnymi kosztami. Naszym zdaniem branża IT należy do jednej z najprędzej rozwijających się specjalizacji w obecnych czasach. Zatem w łatwy sposób stwierdzić wolno iż zapotrzebowanie na doświadczonych pracowników rośnie z dnia na dzień. Proponowane przez przedsiębiorstwa różnego rodzaju kursy IT pozwalają na podwyższenie zdolności zawodowych dodatkowo są one świetnym wyjściem dla ludzi pragnących zmienić branżę. W zamiarze zapoznania się z naszymi tekstami zapraszamy was na naszą stronę http://personalizacja-dokumentow.waw.pl. Pod tą domeną wynajdziecie dodatkowo inne ciekawe wpisy opisujące różne strony specializacji IT.

Szukaj w zasobach serwisu strony www Szkolenia

stronywww.eu