Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 51  « poprzednia  [...,43,44,45,46,47,48,49,50,51]

Monitoring samochodów - Navifleet

katalog: Komputery/Oprogramowanie/Biznesowe

adres: http://www.navifleet.pl

tytuł: Monitoring samochodów - Navifleet

opis: Wiele osób szuka sposobu na sprawne monitorowanie swoich pojazdów w trasie. Wiąże się to poniekąd ze strachem o bezpieczeństwo auta i chęcią sprawdzenia uczciwości kierowców. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest inwestycja w system nawigujący - Navifleet. Dlaczego warto mu zaufać i wydać pieniądze? Otóż, cieszy się on niemałą popularnością na rynku tego rodzaju systemów oraz uznaniem wśród swoich klientów. Osoby, które zakupiły system chętnie rekomendują usługi firmy wśród swoich znajomych, co świadczy o jego sprawnym i satysfakcjonującym funkcjonowaniu. Co do zainwestowanych funduszy, na ogół pieniądze wydane na Navifleet bardzo szybko się zwracają, gdyż dzięki niemu można znacznie usprawnić pokonywanie tras i znaleźć oraz zwalczyć przyczynę zbyt dużego spalania, co w prostej linii przekłada się na oszczędności. System Navifleet zapewnia sprawny monitoring auta, w tym: monitoring samochodów ciężarowych, a nawet monitoring naczep. Dzięki niemu klient może obserwować z każdego miejsca co się dzieje w z jego pojazdami. Wyśledzić niepożądane zachowania kierowcy, takie jak zbyt liczne postoje i opóźnianie pokonania trasy, czy obieranie tras dłuższych. System jest także pomocny w przypadku kradzieży auta, gdyż dzięki niemu możliwe jest jego szybkie i sprawne wyśledzenie.

praniewarszawa.pl

katalog: Firmy/Sprzątanie

adres: http://www.praniewarszawa.pl

tytuł: praniewarszawa.pl

opis: Nasza firma oferuje Państwu kompleksową dbałość o każdą powierzchnię. Wiemy ile pracy i wyrzeczeń może kosztować przywrócenie wyglądu dywanów, wykładzin czy tapicerki do stanu pierwotnego, pozbawionego plam i zabrudzeń. Na szczęście nie muszą się państwo tym martwić i kupować kosztownych środków czyszczacych - proponujemy bowiem całościowe pranie tapicerki, wykorzystując do tego najlepsze środki dostępne na rynku. Cały czas poszerzamy swoją wiedzę zdobywając nie tylko cenne doświadczenie, ale również poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach - dzięki temu wiemy, jak usunąć nawet najtrudniejsze plamy, bez uszkadzania powierzchni materiału. Działamy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie i jak nikt inny znamy się na usuwaniu zabrudzeń różnego pochodzenia. Niestraszne są nam trudne do usunięcia plamy i brud wytwarzany w toku użytkowania mebli. Proponujemy Państwu szybkie terminy realizacji zlecenia w domu klienta, dzięki czemu pranie wykładziny można zlecić w dowolnym terminie, poświęcając na to zaledwie 1 dzień roboczy. Nasza oferta obejmuje ponadto ozonowanie, czyli najskuteczniejszą metodę na dezynfekcję mieszkań i pojazdów, pozwalającą na usunięcie drobnoustrojów, pleśni, zarodników grzybów i co ważne, brzydkich zapachów, które potrafią utrudniać życie. Ozonowanie wnętrza mieszkania, pojazdu czy klimatyzacji sprawia, że oddychamy czystym powietrzem, pozbawionym chorobotwórczych mikroorganizmów, których niestety jest coraz więcej w naszym otoczeniu.

Biuro rachunkowe Warszawa

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://estam.pl/

tytuł: Biuro rachunkowe Warszawa

opis: Biuro rachunkowe "Estam" - firma zajmuje się usługami dla przedsiębiorstw w zakresie kompleksowej obsługi księgowo-rachunkowej. Nasz sekretariat mieści się w Warszawie przy ul. Dzielnej. Świadczymy usługi takie jak: prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdu, prowadzenie ewidencji podatkowej VAT, sporządzanie list płac, sporządzanie podatkowych rozliczeń miesięcznych, prowadzenie rozliczeń ZUS, prowadzenie ewidencji środków trwałych, prowadzenie ewidencji wyposażenia, doradztwo przy zakładaniu nowych przedsiębiorstw, kompleksowa kontrola zobowiązań i należności, sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, informacje dodatkowe), sporządzanie sprawozdań statystycznych GUS, sporządzanie podatkowych zeznań rocznych dla właścicieli przedsiębiorstw, sporządzanie rocznych deklaracji pracowniczych PIT, wyprowadzanie zaległości księgowych. Do każdego kontrahenta podchodzimy personalnie, dlatego w celu uzyskania wyceny prosimy kontaktować się telefonicznie bądź poprzez pocztę elektroniczną. Cena jest uzależniona od zakresu wykonywanych przez nas prac i ustalana jest w drodze indywidualnych negocjacji. Zawsze staramy się, by poziom naszej obsługi był na najwyższym poziomie, a sposób współpracy zapewniał satysfakcję i bezpieczeństwo naszym klientom. Nasze biuro rachunkowe działa na rynku od 1992 roku. Możemy się wylegitymować Świadectwem Kwalifikacyjnym nr 13209/99. Zostało ono wydane przez Ministra Finansów w dniu 06/07/1999 w zakresie prowadzenia usług księgowo-rachunkowych. Biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Dzięki temu mają Państwo pewność, że sprawy Państwa firmy powierzone są w dobrych rękach. Naszymi kontrahentami są firmy z różnych branż, prowadzące działalność handlową (sklepy, hurtownie), usługową i produkcyjną.

Wynajem busów - przewóz osób

katalog: Firmy/Transport

adres: http://buspoland.pl

tytuł: Wynajem busów - przewóz osób

opis: Buspoland proponuje przewóz osób za sprawą oferty, wynajem busów i wynajem autokarów. Transportujemy klientów na obszarze całej Europy poczynając od Francji i na Włoszech kończąc. Za sprawą nowoczesnego wyposażenia naszych autokarów, dłuższe wypady są bardzo komfortowe. W swoim garażu mamy zarówno busy, jak i autokary, więc możemy proponować przewóz osób w mniejszej, jak i liczniejszej grupie. Proponujemy podróże w bardzo korzystnych cenach na tle rynku. W skład naszej oferty wchodzą następujące pojazdy: Autokary - Man Lion's Coach, Man Lion's Coach (nowy) EURO 6, Scania Irizar, VDL Futura (nowy) EURO 6 Busy - Mercedes Sprinter Warto mieć na uwadze, iż oferta jest non stop poszerzana. Zainteresowała Cię nasza oferta? Jeśli tak, to zachęcamy do kontaktu. Po poznaniu celu wycieczki będziemy mogli oszacować przybliżony koszt przewozu osób. Nasza siedziba jest ulokowana w Wieliczce, ale autokary i busy są widoczne w Krakowie na obszarze parkingowym. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i kierowcom, którzy długo pracują w swoim zawodzie, możemy także gwarantować bezpieczeństwo. Nawet w sytuacji gdy jeden z pojazdów zostanie samoistnie uszkodzone na trasie, to natychmiast podstawiany jest inny. Wynajem autokarów i busów - Buspoland. Przedstawiamy też wyposażenie pojazdów. Wszelakie, nasze autokary mają następujące wyposażenie: ABS, ABD, ASR, duże bagażniki, klimatyzacja, indywidualne nawiewy, DVD, mikrofon, siedzenia rozkładane, pasy bezpieczeństwa, podłokietniki, WC, cafe bar, sejf, lodówka, Pełna wersja turystyczna. Ilość miejsc: VDL Futura (nowy) - 57 + 1 + 1 norma EURO 6 Man Lion's Coach (nowy) - 49 + 1 + 1 norma EURO 6 Man Lion's Coach - 49 + 1 + 1 Scania Irizar - 49 + 1 + 1 Wyposażenie busa marki Mercedes Sprinter: Wyposażenie: mikrofon, DVD, pasy bezpieczeństwa, ASR, ABS, klimatyzacja, dodatkowy bagażnik, siedzenia rozkładane, Pełna wersja turystyczna. Ilość osób: 20 + 1

Cyfrowe Aparaty Słuchowe - www.swiatsluchu24.pl

katalog: Zdrowie/Choroby

adres: http://www.swiatsluchu24.pl

tytuł: Cyfrowe Aparaty Słuchowe - www.swiatsluchu24.pl

opis: Świat Słuchu ma w swoim asortymencie najlepsze aparaty słuchowe umożliwiające skorygowanie wad słuchu każdego rodzaju i każdej głębokości. Klient traktowany jest indywidualnie i na jego życzenie mogą to być aparaty bardzo dyskretne oraz takie, które za pomocą akcesoriów dodatkowych umożliwiają połączenie aparatu z korzystaniem z wielu dodatkowych udogodnień. Do aparatów słuchowych najbardziej zaawansowanych można dołożyć dodatkowe systemy FM, cewkę telefoniczną czy bluetooth.

http://www.cetekom.pl

katalog: Firmy/Elektronika

adres: http://www.cetekom.pl

tytuł: http://www.cetekom.pl

opis: W trakcie poprzednich 7 lat team profesjonalistów Cetekom zajmował się rozwiązaniami VoIP oraz centralami programowymi. Rezultatem ich udoskonaleń są niezawodne produkty: oszczędne centrale VoIP, systemy contact center, ukierunkowany na biznes system IRV oraz zespół innych opcji dla kontrahentów biznesowych i prywatnych. Usługi Cetekom chwalą zwłaszcza podmioty, których obszarem działalności jest telemarketing. Proponowane przez Cetekom platformy w ogromnym stopniu uefektywniają działanie działu. Witryna firmowa przedłoży zalety powyższych platform.

http://www.ebrzuszek.pl
http://www.ebrzuszek.pl

katalog:

adres: http://www.ebrzuszek.pl

tytuł: http://www.ebrzuszek.pl

opis: Ciąża - informacje i porady. Kalendarz, przebieg ciąży oraz kalkulator ciąży. Zdrowie kobiety w ciąży, poród, połóg. Karmienie niemowląt, poradnik laktacyjny.

 

stronywww.eu