Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwMedycyna alternatywna

strony www » Zdrowie » Medycyna alternatywna

stron: 1 z 2  następna »

stron 16

http://www.naturalnezdrowe.pl
http://www.naturalnezdrowe.pl

adres: http://www.naturalnezdrowe.pl

tytuł: http://www.naturalnezdrowe.pl

opis: Po wielu latach gromadzenia toksyn, nasze wnętrze można porównać do wysypiska śmieci. Nie dziwmy się, że jesteśmy podatni na infekcje - pracujemy na to przez lata. W likwidacji niebezpiecznych toksyn pomogą nam suplementy Calivita, których składniki wspierają oczyszczanie organizmu. Więcej na stronie.

 

http://www.gronkowiec-sklep.eu
http://www.gronkowiec-sklep.eu

adres: http://www.gronkowiec-sklep.eu

tytuł: http://www.gronkowiec-sklep.eu

opis: Gronkowiec to gram dodatnia bakteria, która przeważnie występuje w jamie nosowej i na skórze. Jest to bakteria oportunistyczna, to znaczy, iż gdy spada poziom układu immunologicznego może być przyczyną infekcji. Niektóre szczepy mogą wywoływać być przyczyną zatruć pokarmowych. Nie pozwól, aby Twój organizm był na to narażony. Zatroszcz się o swoje zdrowie. Pomoże Ci w tym Nopalin. Nopal jest zasobnym źródłem błonnika, wywiera pozytywny wpływ na funkcje przewodu pokarmowego, minimalizuje zagrożenie choroby wrzodowej, wspiera pracę wątroby, usuwa toksyny, oczyszcza jelito grube, stwarza warunki do rozwoju przyjaznej flory jelitowej. Nopal oddziałuje pozytywnie na cały organizm. Przetestuj naszą ofertę.

 

http://www.suplementy1.pl
http://www.suplementy1.pl

adres: http://www.suplementy1.pl

tytuł: http://www.suplementy1.pl

opis: W dzisiejszym świecie wszystko dzieje się zbyt prędko. Pracujemy na całych obrotach, co przynosi wyczerpanie zapasów minerałów. Kluczowe w tej sytuacji są witaminy Calivita,jak również niezrównana witamina C 1000 - źródło naturalnej witaminy C. Przetestuj naszą ofertę.

 

http://www.csuplementy.eu/Paraprotex
http://www.csuplementy.eu/Paraprotex

adres: http://www.csuplementy.eu/Paraprotex

tytuł: http://www.csuplementy.eu/Paraprotex

opis: Na co dzień mamy styczność z bakteriami, wirusami, różnego rodzaju pasożytami czy toksynami. Nie zawsze nasz układ immunologiczny jest na tyle efektywny, że potrafi je zlikwidować i nie dopuścić, by zagnieździły się w komórce. Kiedy to się zdarzy, wtedy bakterie, wirusy, grzyby, a także pasożyty, zostawiają w organizmie toksyczne jady, które zanieczyszczają go, a także przyczyniają się do powstawania wielu chorób. Najlepszym sposobem obrony jest profilaktyka. Nie czekaj, aż pojawi się choroba. Zastosuj ziołowy suplement Paraprotex, który wzmocni organizm, a także pomoże w usunięciu szkodliwych intruzów. Oczyszczanie organizmu jest podstawą zdrowia. Więcej na stronie.

 

http://www.naturalnezdrowe.eu
http://www.naturalnezdrowe.eu

adres: http://www.naturalnezdrowe.eu

tytuł: http://www.naturalnezdrowe.eu

opis: Wśród wielu chorób, powstających na tle kiepskiego odżywiania, większość z nich ujawnia się dopiero wtedy, kiedy zostanie osiągnięty pewien stopień ich zaawansowania. Lepiej zapobiegać, niż leczyć, dlatego polecamy nowoczesny suplement Zenthonic, który został stworzony po to, aby poprawić bioinformatykę organizmu, przywracając w ten sposób jego homeostazę i efektywność określonych procesów biologicznych. Zenthonic zawiera wspaniały mangostan, bogaty w witaminy, składniki mineralne, a także wiele substancji biologicznie czynnych. Jeśli procesy biologiczne są bardziej skuteczne, wtedy organizm będzie w stanie zachować zdrowie, ochronić się przed infekcjami i przedwczesnym starzeniem. Zapraszamy.

 

http://zielarniakami.pl
http://zielarniakami.pl

adres: http://zielarniakami.pl

tytuł: http://zielarniakami.pl

opis: Zielarnia Wysyłkowa Kami to oryginalny i unikalny sklep Internetowy który zajmuje się produkcją i sprzedażą produktów z dziedziny medycyny naturalnej. Przez nasze produkty i dużą jakość oferowanych usług wychodzimy na przeciw klientom. Dbamy o to,aby każdy kto zwróci się do nas z zapytaniem lub chęcią zakupu traktowany był wyjątkowo i specjalnie.Tym co nas wyróżnia to podmiotowe podejście do każdego klienta. W naszej ofercie prezentujemy okazałą gamę wypróbowanych i najpopularniejszych produktów naturalnych. W sklepie znajdą Państwo między innymi maści np. Kur-a-San - maść ziołowa, Balsam z liści czerwonych winogron - Rotes Weinlaub,Balsam z diabelskim pazurem, zioła Ojca Klimuszki, Miody Manuka, materace gorczycowe,Sandały DrAkupress do masażu stóp, Skarpetki zdrowotne DeoMed Bamboo - 5 par oraz wiele innych interesujących towarów, które mogą stać się także atrakcyjnym pomysłem prezentu na każdą okazję. Dołożymy wszelkich starań aby sprawić radość przez profesjonalnąi fachową obsługę. Zachęcamy wszystkich do zaznajomienia się z ofertą jaką przygotowaliśmy.Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony www.zielarniakami.pl

 

http://hopi.pl
http://hopi.pl

adres: http://hopi.pl

tytuł: http://hopi.pl

opis: Sklep Hopi.pl jest jedynym z nielicznych dystrybutorów w Polsce zajmującym się sprzedażą konch NorCONE produkowanych na bazie autentycznej formuły Indian Hopi. Nasza firma ma wieloletnie praktyka w zakresie Medycyny Naturalnej, co skutkuje ich najlepszą jakość produkcji. Dzięki temu wypracowaliśmy sobie stałą pozycję na rynku, która zapewnia nam klientów w Polska i za granicą. Marka NorCONE jest najczęściej szanowanym producentem świec hopi wśród istniejących na rynku. Ponadto wyróżnia nas szybka wysyłka przeprowadzana w ciągu 48 godzin. Mogą Państwo też liczyć na miłą i solidną obsługę. Zapraszamy do zakupów.

 

http://suplement24.pl
http://suplement24.pl

adres: http://suplement24.pl

tytuł: http://suplement24.pl

opis: Skutecznym środkiem do walki z różnymi chorobami jest rewelacyjny [url=www.suplement24.pl]sok Noni[/url]. Nektar z owocu tej rośliny jest ogromnie bogaty w różnorodne składniki odżywcze. Jest on liofilizowany innymi słowy ma wszelkie swe pierwotne własności. Ulżyj sobie i innym. Przetestuj ten cudowny sok!

 

http://www.naszesuplementy.pl
http://www.naszesuplementy.pl

adres: http://www.naszesuplementy.pl

tytuł: http://www.naszesuplementy.pl

opis: Witamina C jest składnikiem, jaki bez trudności znika z naszego ciała. Ma na to działanie sporo elementów. Jednakowoż coraz nagminniej można natknąć się na sztuczną witaminę C, nie zawsze przynosi ona zamyślone wyniki. Witamina [url=www.naszesuplementy.pl]C 1000[/url] jest naturalnego pochodzenia i mieści bardzo wartościowe składniki. Odwiedź!

 

http://www.csuplementy.pl
http://www.csuplementy.pl

adres: http://www.csuplementy.pl

tytuł: http://www.csuplementy.pl

opis: Poprzez napięcie i nadmiar zadań, zapominamy o potrzebie zapewnienia organizmowi rozmaitych substancji odżywczych. Takim czynnikiem jest kwas omega 3, powstrzymuje schorzenia serca i układu krążenia, a także wspomaga pracę mózgu. Specyfik [url=www.csuplementy.pl]Omega 3[/url] firmy CaliVita jest w stu procentach wchłaniany. Odwiedź!

 

Szukaj w zasobach serwisu strony www Medycyna alternatywna

stronywww.eu