Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwAgencje reklamy

strony www » Reklama » Agencje reklamy

stron: 1 z 4  [1,2,3,4]  następna »

stron 34

http://www.idpromotion.pl
http://www.idpromotion.pl

adres: http://www.idpromotion.pl

tytuł: http://www.idpromotion.pl

opis: Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencja zajmującą się rekrutacją i wynajmem pracowników dla potrzeb organizacji szeroko pojmowanych imprez na styku biznesu, marketingu, reklamy, działalności kulturalnej i sportowej. ID PROMOTION w ramach prowadzonej działalności reklamowej zajmuje się także kompleksowym organizowaniem i opracowywaniem koncepcji eventów, pokazów lub promocji. Dzięki połączeniu naszej pasji i profesjonalizmu oraz potencjału naszych Klientów realizujemy działania dające wymierne korzyści i wspierające sprzedaż. Tworzymy i realizujemy oryginalne pomysły, dbamy o imprezę od strony technicznej oraz prowadzimy nadzór nad jej prawidłową realizacją w zakresie następujących eventów marketingowych: Targi, Bankiety i Konferencje : organizacja i współorganizacja seminariów, szkoleń, targów oraz bankietów - zapewnienie oprawy muzycznej oraz nagłośnieniowo-oświetleniowej Akcje promocyjne : - przeprowadzanie konkursów kompleksowa organizacja gier i zabaw dla dzieci face-painting przeprowadzanie degustacji, samplingiów wprowadzanie nowego produktu na rynek (koncepcja + realizacja) Eventy i imprezy masowe : - współorganizacja koncertów i pikników - współorganizacja wydarzenia sportowe i kulturalnych - organizacja i obsługa podczas oficjalnego otwarcia sklepów lub salonów Współpracujemy również z wieloma: - fotografami, stylistami i fryzjerami - zespołami Tanecznymi i Muzycznymi. Dysponujemy oryginalnymi strojami dla hostess, hostów czy animatorów. Tworzymy zespół doświadczonych ludzi, którzy z chęcią podejmą nowe wyzwania, pomogą w realizacji najśmielszych pomysłów oraz promocji Państwa marki.

 

http://www.lepszakreacja.pl
http://www.lepszakreacja.pl

adres: http://www.lepszakreacja.pl

tytuł: http://www.lepszakreacja.pl

opis: Lepsza Kreacja to nie tylko agencja reklamowa to zbiór nowości ze świata reklamy. Na stronie znajdziesz również najlepsze firmy z branży reklamowej. Codziennie są dodawane nowe innowacyjne kreacje firm, które nadają trendy w rynku reklamy. Za pośrednictwem strony możesz również dodawać przetargi lub zapytania ofertowe. Więc gdy szukasz firm lub informacji takich jak: agencja reklamowa, drukarnia, reklama, itd.! Tutaj znajdziesz o wiele więcej - najlepsze firmy zajmujące się reklamą, najświeższe informacje z rynku reklamy!

 

http://yourmedia.pl
http://yourmedia.pl

adres: http://yourmedia.pl

tytuł: http://yourmedia.pl

opis: Agencja reklamowa. Kompleksowa obsługa, konkurencyjne ceny, najwyższa jakość. W Your Media zajmujemy się projektowaniem graficznym, kreujemy i realizujemy: identyfikację wizualną (logo firmy, księga identyfikacji wizualnej, wizytówki, ulotki reklamowe), wydawnictwa (m.in. raporty roczne, albumy, katalogi produktów) oraz serwisy internetowe. Zajmujemy się również rebrandingiem całych identyfikacji wizualnych firm. Naszą misją jest tworzenie projektów tworzących sukces naszych klientów. Zapraszamy do współpracy. Studio graficzne Katowice, Zabrze.

 

http://strim-media.pl
http://strim-media.pl

adres: http://strim-media.pl

tytuł: http://strim-media.pl

opis: Nasza grupa działa w szeroko pojętej branży medialnej. Wśród zrealizowanych przez filmów znajdują się: filmy szkoleniowe, filmy instruktażowe, filmy reklamowe, produkcje teledysków oraz szereg innych form. Mamy możliwość przeprowadzić wasz film przez wszystkie etapy realizacji na przygotowaniu scenariusza zaczynając, a kończąc na authoringu. Nasze studio oferuje swoje usługi na terenie całego kraju z szczególnym uwzględnieniem miast: Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa

 

http://pl.mintia.com
http://pl.mintia.com

adres: http://pl.mintia.com

tytuł: http://pl.mintia.com

opis: Mintia.com - to innowacyjny serwis stworzony z myślą o grafikach i reklamodawcach. Poprzez ten serwis możesz promować swoją osobę tworząc portfolio, oferując gotowe prace i biorąc udziały w konkursach. Ten serwis pozwoli Ci się rozwinąć i zarobić trochę pieniędzy.

 

http://artworldtm.com
http://artworldtm.com

adres: http://artworldtm.com

tytuł: http://artworldtm.com

opis: Jesteśmy partnerem platformy barteru wielostronnego Barter System sp. z o.o. Użytkownicy platformy respektują płatność barterową za zakupione usługi. Każdy z partnerów może sprzedać swoje usługi i w dowolnym terminie wykorzystać zgromadzone środki na zakup dowolnej usługi oferowanej przez jedną z firm systemu. Agencja Reklamowa i lokalny operator POKA POKA, ClickCommunity oraz SEO-friendly na Warszawę i województwo mazowieckie. Mediapunto sp. z o.o. jest licencjonowanym operatorem naszych usług od 2010 roku.

 

http://clickcommunity.pl
http://clickcommunity.pl

adres: http://clickcommunity.pl

tytuł: http://clickcommunity.pl

opis: W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie rynku marketingiem na portalach społecznościowych i opiniotwórczych blogach, powołaliśmy zespół, który tworzą specjaliści ds. marketingu w sieci, programiści, graficy komputerowi i copywriterzy z doświadczeniem. Pracujemy dla największych w Polsce i na świecie: Garnier L’Oreal Paris, Allegro, Atlantic, Fashion Week, K Mag, Simple... wspieramy także fundacje, obiekty kultury i sztuki, a nawet całe regiony i miasta w tym Kraków.

 

http://grupowe-promocje.pl
http://grupowe-promocje.pl

adres: http://grupowe-promocje.pl

tytuł: http://grupowe-promocje.pl

opis: Masz chęć wiedzieć znacznie więcej na temat zakupów grupowych? Zajrzyj dlatego na mój wortal Piszę tu dużo na temat popularnego zjawiska zeszłych miesięcy, którym stały się grupowe zakupy. Dzięki mojemu serwisowi nie będziesz już przepłacał, albowiem korzystając z grupowych promocji przeznaczysz na wyszukane produkty nawet o 90procent mniej. Na moim wortalu obrazuję interesujące promocje, zamieszczam posty i zestawienia. Zachęcam do lektury mojej strony!

 

http://harmoniquepr.pl
http://harmoniquepr.pl

adres: http://harmoniquepr.pl

tytuł: http://harmoniquepr.pl

opis: Wizerunek marki to nie tylko kolorowe reklamy i uśmiechnięte hostessy. Na budowanie wizerunku marki wpływ ma także informacyjny kontakt z otoczeniem. Doskonale rozumiemy mechanizmy public relations i w naszych działaniach nie ograniczamy się wyłącznie do media relations. Odważnie wykorzystujemy działania social media w promocji marek oraz audytujemy działania e-commerce. Dla każdego klienta i jego potrzeb tworzymy indywidualnie dopasowane strategie komunikacji. Strategia komunikacji przygotowana obejmuje analizę sytuacji komunikacyjnej, zdefiniowanie potrzeb i celów klienta, uwzględnienie istniejącej strategii marketingowej oraz przygotowanie strategicznych i taktycznych działań public relations. Przygotowanie strategicznych działań PR wymaga odpowiedniego dopasowania dostępnych na rynku narzędzi i rozwiązań komunikacyjnych do potrzeb klienta. Dbamy o to, aby dostarczona jakość usług była jak najbardziej atrakcyjna w stosunku do poniesionych przez klienta kosztów. Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalizm potwierdzony sukcesami i doświadczeniem oraz na elastyczność działań pomagającą w dopasowaniu się do wymagań i potrzeb klienta.

 

http://www.binaria.pl
http://www.binaria.pl

adres: http://www.binaria.pl

tytuł: http://www.binaria.pl

opis: O sukcesie przedsiębiorstwa decydują przede wszystkim pracownicy. Ich identyfikacja z przedsiębiorstwem, motywacja i zaangażowanie mają bliski wpływ na realizowanie celów biznesowych. Komunikacja wewnętrzna posiada szczególną rolę w obliczu połączeń często połączonych z zmniejszeniem teamu - efektywnie zarządzana zmniejsza ujemne wyniki do minimum i pomaga w wykonywaniu zmian. Komunikacja korporacyjna wspiera zarządzanie spółką i zapewnia rozmowę z interesariuszami, ułatwiając osiąganie skutki biznesowe. Rozwiązaniem jest utrzymanie koherentności przekazu tak, aby firma "mówiła jednym głosem". Nasze podejście i metodologia umożliwia przeprowadzenie strategii "szytej na miarę". pierwszorzędnym celem komunikacji zewnętrznej jest optymalnych warunków do rozwoju przedsiębiorstwa. Przejrzystość i koherentność komunikacji korporacyjnej (wewnętrznej i zewnętrznej) to dwie zasadnicze wyróżniki, które gwarantują wiarygodny obraz przedsiębiorstwa. Binaria Communications to komunikowanie poza schematami.

 

Szukaj w zasobach serwisu strony www Agencje reklamy

stronywww.eu