Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwFilm

strony www » Kultura i sztuka » Film

 

stron 2

http://www.bfoto.pl
http://www.bfoto.pl

adres: http://www.bfoto.pl

tytuł: http://www.bfoto.pl

opis: Poszukujesz fotografa na swój ślub i wesele w 2013 roku? Już aktualnie zapraszamy do zapoznania się z naszą witryną internetową. W spisie produktów/usług znajdziecie między innymi, całą gamę pakietów ślubnych, fotografie rodzinną, modelingową, z brzuszkiem, glamour. W mojej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Na rynku pojawiliśmy się mniej więcej 10 lat temu i od tej pory bez ustanku podnosimy swoje kwalifikację. Współcześnie pracujemy na profesjonalną sprzęcie na rynku. Jedyna taka cena, jedyna taka jakość. Serdecznie zapraszamy.

 

http://www.mistrzowskie-filmy.pl
http://www.mistrzowskie-filmy.pl

adres: http://www.mistrzowskie-filmy.pl

tytuł: http://www.mistrzowskie-filmy.pl

opis: 2013 rok zapowiada się bardzo dobrze dla kinomanów. Spodziewamy się wielu hitów, zarówno pomiędzy filmami polskimi, jak i zagranicznymi, których premiera zapowiedziana jest na ten rok. U nas znajdziesz kompletne dane na ten zagadnienie, dzięki czemu dowiedz się, na jakie filmy warto będzie sobie zarezerwować czas, idąc do kina, a jakie warto sobie odpuścić. Obejrzyj najnowsze trailery, przejrzyj profesjonalne opisy, dzięki którym zapowiedzi filmowe na 2013 rok będą przejrzyste, a wybór najlepszych propozycji będzie zwykły.

 

netflix filmy

adres: http://www.nflix.pl

tytuł: netflix filmy

opis: Wszystko o polskiej ofercie Netflix, HBO GO i Amazon Prime Video – nasz serwis tworzy grupa pożeraczy filmy i seriali, które dostępne są w serwisie Netflix oraz innych serwisach udostępniających treści filmowe i serialowe W naszym portalu, pokazujemy co nam się podoba i co wg nas warte jest obejrzenia. Udostępniamy tu informacje m.in. niedostępne na terenie Polski dla osób nie mających dostępu do usług filmowych poza naszym krajem. Jeśli podzielasz nasze zamiłowanie, dołącz do nas i podziel się swoją pasją.

zdjęcia z drona

adres: http://video-drone.pl

tytuł: zdjęcia z drona

opis: Zdjęcia z drona, filmy z drona. Usługi z drona - zdjęcia i filmy z powietrza, filmowanie dronem, filmy i zdjęcia lotnicze, dron Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w wykonywaniu nagrań video, oraz zdjęć z powietrza przy użyciu profesjonalnego drona. Jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie, szczegółowo badamy potrzeby klientów i spełniamy ich oczekiwania. Mamy bardzo duże doświadczenie w wykonywaniu produkcji dla firm, ale też dla osób prywatnych. Nasze portfolio stworzone jest z ujęć na potrzeby: wizualizacji, eventów, imprez masowych, koncertów, przeprowadzenia inspekcji, teledysków, wesel, ślubów, promocji regionów lub firm. Wszystkie nasze realizacje są wykonywane z należytą starannością i kreatywnością. Filmowanie dronem oraz wykonywanie zdjęć z powietrza to świetna możliwość urozmaicenia i pokazania innych, nowych perspektyw.

wszystkie kategorie w dziale: Film

Szukaj w zasobach serwisu strony www Film

stronywww.eu