Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwProjektowanie stron

strony www » Komputery » Projektowanie stron

 

stron 8

http://www.computersoft.ne.pl
http://www.computersoft.ne.pl

adres: http://www.computersoft.ne.pl

tytuł: http://www.computersoft.ne.pl

opis: eśli potrzebujesz strony WWW, której aktualizacji nie będziesz musiał zlecać zewnętrznej firmie, jeśli sam chcesz decydować co pojawi się na Twojej stronie, informować o ciągle zmieniających się promocjach, ofercie firmy - CMS jest właśnie dla Ciebie! CMS jest aplikacją służącą do zarządzania treścią na stronach www przez przeglądarkę internetową. Nie wymaga od użytkownika wiedzy programistycznej, a jedynie podstawowych umiejętności w obsłudze programów biurowych, ponieważ posiada mechanizm aktualizacji zawartości strony w oparciu o edytor do złudzenia przypominający MS WORD. Zalogowanie do panelu administracyjnego, kilka kliknięć i nowe informacje już są na Twojej stronie! Po co płacić firmom za drobne zmiany, skoro można zrobić to samemu i to za darmo? Oferujemy dystrybucję i wdrożenia systemów CMS w oparciu o standard Joomla! 1.0.x i 1.5.x (rozpowszechnianej na licencji GPL), doceniony wielokrotnie przez wiele instytucji na całym świecie. Internauta otrzymuje bardzo funkcjonalną stronę, a Ty - implementację wysoce elastycznego narzędzia do zarządzania treścią strony. Nasze strony projektujemy pod kątem działania różnych przeglądarek internetowych (Internet Explorer, Firefox, Opera, Netscape, Chrome, Safari). Dzięki użyciu CMS Joomla! są łatwe do wypromowania (zarówno strona głowna jak i poszczególne podstrony). Etapy powstawania strony - kilka kroków: * pierwszy kontakt, ustalenie wstępnych założeń, rozpoznanie potrzeb * przedstawienie wstępnego projektu graficznego strony www * modyfikacja i akceptacja projektu, ustalenie dodatkowych funkcjonalności * podpisanie umowy, zaliczka * wykonanie, umieszczenie na serwerze, zamieszczenie danych na podstronach strony WWW, ewentualne korekty i testy * odbiór i rozliczenie Dodatkowo jako osobną usługę oferujemy: * zamieszczenie wizytówki w sieci, dodanie jej do katalogów stron i wyszukiwarek * ewentualne aktualizacje (drobne zmiany, korekta danych kontaktowych, rozszerzenie oferty lub jej zawężenie, drobne zmiany w treści istniejących już podstron gratis). Dlaczego opłaca się oprzeć swoją stronę www o CMS Joomla? * Uzyskujesz możliwość samodzielnej edycji strony bądź zlecenie tego dowolnej osobie/ firmie zewnętrznej. * Masz możliwość doinstalowania nowych darmowych funkcjonalności w dowolnym momencie po stworzeniu strony - zarówno tych udostępnianych na zasadzie licencji GPL, jak i tych stworzonych wyłącznie na Twoje potrzeby. * Możesz szybko zmodyfikować lub zmienić szatę graficznej bez utraty danych na stronie (zarówno za pośrednictwem naszej firmy, jak i korzystająz z usług innych firm, płacąc jedynie za nowy projekt graficzny).

 

http://www.atlantis-art.pl
http://www.atlantis-art.pl

adres: http://www.atlantis-art.pl

tytuł: http://www.atlantis-art.pl

opis: Tworzenie i projektowanie stron internetowych - Budowa systemów CMS, Wizytówki internetowe, loga, reklama, strony internetowe, webdesign, strony www, ostroleka

 

http://bartosz-kwiecien.pl
http://bartosz-kwiecien.pl

adres: http://bartosz-kwiecien.pl

tytuł: http://bartosz-kwiecien.pl

opis: Tworzenie i projektowanie stron www

 

http://advancedart.pl
http://advancedart.pl

adres: http://advancedart.pl

tytuł: http://advancedart.pl

opis: AdvancedArt.pl jest agencją interaktywną tworzoną przez profesjonalnych artystów. Działamy na polach brandingu, e-marketingu i projektowania serwisów WWW. Ponadto, będąc agencją PR wykonujemy rozbudowane kampanie public relations. Znane nam są prawidłowości panujące na rynku i działamy zgodnie z potrzebami potencjalnych klientów. Kompetencje nabyliśmy podczas wykonywania zróżnicowanych przedsięwzięć, dzięki czemu, zachowaliśmy nietuzinkowy ogląd i zaskakującą kreatywność. Zachęcamy do wejścia na naszą stronę internetową i do sprawdzenia naszych realizacji!

 

Strona o pozycjonowaniu stron - przydatne podpowiedzi dla wszystkich

adres: http://coniecoostronach.blog.pl/

tytuł: Strona o pozycjonowaniu stron - przydatne podpowiedzi dla wszystkich

opis: Strona ta to edukacja i przyjemność w jednym. Możesz badać nowe trendy, studiować podpowiedzi i rozmawiać online. Każdy wpis mówi o kategorii powiązanej z projektowaniem stron. Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych jest ważnym detalem marketingu internetowego. Firma, która chce zaistnieć w sieci powinna mieć dobrą stronę. Odwiedź już dziś stronę coniecoostronach i dowiedz się więcej o tym temacie.

Strony internetowe Linwork

adres: http://www.linwork.pl

tytuł: Strony internetowe Linwork

opis: Nasza firma zajmuje się tworzeniem i pozycjonowaniem stron internetowych we Wrocławiu i dla pozostałych miast Polski. Zapewniamy profesjonalne tworzenie stron www na różnych platformach CMS lub szablonach HTML. Dzięki temu Państwa działalność będzie miała swoją informacje marketingową w internecie za pomocą której zapewni dobrą reklamę. Dodatkowo proponujemy usługę wykonania platformy internetowej. Dopełnieniem usługi jest pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google. Zapewnia to pozyskanie wyższej pozycji na pojedyncze frazy w wynikach wyszukiwania, w rezultacie otrzymuje się zwiększoną liczbę odwiedzin internautów wyszukujących odpowiednich firm ewentualnie zasobu wiedzy. Bardziej szczegółowe dane można uzyskać na firmowej witrynie w sieci. Namawiamy do poznania firmy i skontaktowania się w obrębie sugerowanych usług.

Skup Samochodów Gdynia

adres: http://www.skupsamochodowgdynia.com/

tytuł: Skup Samochodów Gdynia

opis: Jeżeli chcesz sprzedać swój samochód i liczysz na szybką i bezproblemową transakcję to zapraszamy do kontaktu z naszym skupem samochodów w Trójmieście. Firma działa w branży już od kilkunastu lat i cieszy się dobrą opinią. Nasze kadry tworzą osoby młode lecz z doświadczeniem, kreatywne i wręcz zakochane w branży motoryzacyjnej. Pracę traktujemy jak naszą pasję, która przynosi nam wiele satysfakcji. Dbamy o ustawiczne podnoszenie swoich kwalifikacji i kompetencji, dzięki czemu możemy dla Państwa świadczyć usługi na wysokim poziomie. Gdy nasi klienci są zadowoleni z dobrze przeprowadzonej transakcji skupu samochodu – my wówczas również. Naszą ofertę wzbogacamy – obok zakupu aut dokonujemy kompleksowo i rzetelnie oceny stanu pojazdów, często wykrywamy usterki. Oferujemy również skup aut uszkodzonych, rozbitych, powypadkowych. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Strony Internetowe FlashSite

adres: http://flashsite.pl

tytuł: Strony Internetowe FlashSite

opis: Tworzona strona www jest dynamiczna i automatycznie dopasowuje się do rozmiaru ekranu komputera lub urządzenia mobilnego. Obecnie jest to standard i konieczność podczas tworzenia stron www, gdyż już kilkadziesiąt procent wejść na stronę www realizowane jest poprzez urządzenia mobilne, a Google kładzie na to nacisk i ma to wpływ na pozycję w wyszukiwarce. Cena za tworzenie strony www obejmuje też tą funkcjonalność.

Projektowanie witryn internetowych

adres: http://pixelydesign.pl/

tytuł: Projektowanie witryn internetowych

opis: Projektowanie witryn internetowych , logo i wizytówek spersonalizowanych pod każdego klienta. Każda praca jest tworzona z myślą o kliencie i dokładnością , nie tworzymy masowych szablonów ze zmienioną treścią. Sprawdź nasze usługi!

Szukaj w zasobach serwisu strony www Projektowanie stron

stronywww.eu