Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwRemonty

strony www » Dom » Remonty

stron: 1 z 4  « poprzednia  [1,2,3,4]  następna »

stron 37

http://mbt.strefa.pl
http://mbt.strefa.pl

adres: http://mbt.strefa.pl

tytuł: http://mbt.strefa.pl

opis: Wznoszenie domów z gotowych komponentów świetnie sprawdza się szczególnie w tych miejscach na świecie, gdzie uwarunkowania klimatyczne bardzo utrudniają wzniesienie domu drogą konwencjonalną. Mam tu na myśli zwłaszcza niskie temperatury, które niezwykle wydłużają czas schnięcia betonu, a niekiedy powodują nawet jego nasilone pękanie.

 

http://www.osiedlezacisze.com
http://www.osiedlezacisze.com

adres: http://www.osiedlezacisze.com

tytuł: http://www.osiedlezacisze.com

opis: Tanie domy Poznań z opcją wzięcia korzystnego kredytu hipotecznego są optymalnym wyjściem dla rodzin z dziećmi. Firma Zemarko gwarantuje nabywcom Jednopiętrowy dom jednorodzinny z kilkoma pokojami i garażem, wykonany z dobrej jakości materiałów. Deweloper Zemarko zapewnia sprzedaż domów jednorodzinnych niedaleko od takich ośrodków miejskich jak Poznań, Gruszczyn lub Swarzędz.

 

http://www.twojinstalator.poznan.pl
http://www.twojinstalator.poznan.pl

adres: http://www.twojinstalator.poznan.pl

tytuł: http://www.twojinstalator.poznan.pl

opis: Hydraulik do wszelkich zleceń konserwatorskich, modernizacyjnych, montażowych, remontowych. Naszą firmę cechuje wysoka jakość usług, troska o detal, wydajna oraz ekspresowa realizacja zlecenia dotyczącego C.O., instalacji wodnej, kanalizacyjnej i armatury. W swojej branży firma uznana jest za kompetencję, rzetelność i szeroką wiedzę związaną z instalacjami sanitarnymi i hydraulicznymi, (czego wyrazem są przychylne opinie na forach dla hydraulików i instalatorów). Nasi zleceniodawcy otrzymają fachową poradę odnośnie do styczności z armaturą, sanitariatami lub kotłami CO. Dane kontaktowe w razie potrzeby nagłej pomocy, jak również zadań długoterminowych: Poznań, nr tel. 518 595 158, email: twojinstalator@interia.pl.

 

http://www.parkietstudio.pl/
http://www.parkietstudio.pl/

adres: http://www.parkietstudio.pl/

tytuł: http://www.parkietstudio.pl/

opis: Parkiet Studio jest czołowym polskim dystrybutorem krajowych podłóg drewnianych, a oprócz tego bezpośrednim importerem drewna egzotycznego. Specjalizujemy się również w świadczeniu kompleksowych usług parkieciarskich. Układamy i wykańczamy wszystkie rodzaje podłóg, zajmujemy się montażem schodów, tarasów, drzwi oraz listew przypodłogowych. A przy tym przeprowadzamy renowacje starych parkietów. Robimy precyzyjne pomiary jakości i wilgotności podłoża, na którym będzie położony materiał. Ażeby zagwarantować wysoką jakoś naszych realizacji współpracujemy jedynie z wykwalifikowanymi parkieciarzami i schodziarzami z wieloletnim doświadczeniem. Na nasze usługi dajemy najdłuższą na rynku gwarancję. Dlaczego warto kupić właśnie u nas? Oto jeden z powodów: na nasze usługi udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz prowadzimy serwis pogwarancyjny. Zapraszamy do jednego z naszych salonów sprzedaży w Warszawie.

 

http://www.zarzycki-konstrukcje.pl/
http://www.zarzycki-konstrukcje.pl/

adres: http://www.zarzycki-konstrukcje.pl/

tytuł: http://www.zarzycki-konstrukcje.pl/

opis: Polecamy kompleksową obsługę począwszy od doradztwa, opracowania i przygotowania projektu budowlanego, opracowania dokumentacji technicznej poprzez nadzór po wykonawstwo. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym i współpracujemy z renomowanymi na wrocławskim rynku firmami budowlanymi Zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu i zlecenia, biorąc pod uwagę wymagania Inwestora oraz warunki ekonomiczne. Posiadamy własne biuro projektowe i zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę inżynierów z bogatym doświadczeniem, uprawnieniami budowlanymi oraz znajomością języków obcych. Doświadczenie i kwalifikacje, pozwalają nam na realizację każdego przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego jak i przemysłowego. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę inżynierów budownictwa, dzięki czemu możemy zapewnić Inwestorowi dobrze przygotowany zespół w składzie: architekt, konstruktor, instalator, drogowiec, projektant, inspektor nadzoru, kierownik budowy.

 

http://cyklinowanie.waw.pl/
http://cyklinowanie.waw.pl/

adres: http://cyklinowanie.waw.pl/

tytuł: http://cyklinowanie.waw.pl/

opis: Układanie podłóg, remont podłogi, cyklinowanie parkietów i kilka, wiele innych usług. To wszystko posiada do zaoferowania nasza firma, posiadająca już piętnaście lat doświadczenia. Nasza praca połączona jest z prawdziwą pasją. Wszelkie zapotrzebowania przygotowujemy bardzo dokładnie i z zypełnym zaangażowaniem - dlatego każdy nasz klient jest zadowolony z naszych usług. Dołącz w każdej chwili do grona zadowolonych odbiorców.

 

http://www.ocieplenia-domow.pl
http://www.ocieplenia-domow.pl

adres: http://www.ocieplenia-domow.pl

tytuł: http://www.ocieplenia-domow.pl

opis: Sprawdzona firma remontowo-budowlana podejmuje się najtrudniejszych prac na obszarze Poznania. Oferuje wszelkie remonty domów, instalacje i wykończenia oraz kompleksowe ocieplanie i docieplenia budynków (zewnątrz i wewnątrz). Na stronie internetowej znajduje się dokładny spis usług. Gwarantowany wysoki standard i wykorzystanych materiałów oraz terminowe zakończenie realizacji. Nr tel. 517 328 599.

 

http://www.proekoart.com.pl
http://www.proekoart.com.pl

adres: http://www.proekoart.com.pl

tytuł: http://www.proekoart.com.pl

opis: Przedsiębiorstwo Pro-Eko-Art zapewnia domy drewniane. Możliwość całorocznego ich wykorzystania jak i względy estetyczne powodują, że cieszą się one stałym zainteresowaniem. Pro-Eko-Art para się nie tylko etapem koncepcyjnym. Można tu zapewnić sobie budowę, kontrolę nad pracami, zastępstwo inwestorskie i nie tylko. Do nabycia są domy pod klucz. Projekty domów drewnianych przedkładane są w kilku wersjach.

 

http://www.tacpa.pl
http://www.tacpa.pl

adres: http://www.tacpa.pl

tytuł: http://www.tacpa.pl

opis: Badania termowizyjne Tacpa zapewniają opis energetyczny budynków. Diagnostyka taka jest wymagana, aby uzyskać świadectwo energetyczne. Dotyczy to nie tylko mazowieckiego, lecz całej Polski. Tacpa z okolic Warszawy posiada niebywale dużą grupę usługobiorców, gdyż pakiet jej usług jest bogaty. Poza tym są one rzeczywiście fantastycznie przeprowadzane. Dzięki termowizji Tacpa sprawdza transformatory. Badania termowizyjne Tacpa są również pomocne w przy kontrolach ubezpieczeniowych. Klienci z Warszawy chętnie korzystają z tych usług. Dalszy segment działalności Tacpa to automatyka budynkowa. Kiedy jesteśmy z Warszawy możemy uzyskać instalację alarmów bądź systemów sterowania rekuperatorów. Znawcy z Tacpa prowadzą dla warszawiaków też pomiary elektryczne. Tacpa to automatyka budynkowa znakomitej jakości, dzięki niej budynek naprawdę zaczyna być inteligentny.

 

http://www.eaton-sklep.pl
http://www.eaton-sklep.pl

adres: http://www.eaton-sklep.pl

tytuł: http://www.eaton-sklep.pl

opis: Eaton Electric jest twórcą najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Firma cieszy się uznaniem wielu Towarzystw Klasyfikacyjnych oraz posiada Certyfikat Systemu Zapewniania Jakości wg norm ISO 9001. Międzynarodowe wyróżnienia oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric spełniają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie wyroby gwarantują długoletnie działanie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom inżynierskim, zdobytemu doświadczeniu oraz bardzo bogatej ofercie produktów i silnej marce, Eaton Electric utrzymuje kluczową pozycję na rynku jako rozpoznawalny producent w branży elektrotechnicznej. Obok innowacyjnych produktów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych, Eaton Electric charakteryzuje się silnym działem zarządzania, dobrą reputacją w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i serwisu oraz wielkością obsługiwanego rynku.

 

Szukaj w zasobach serwisu strony www Remonty

stronywww.eu