Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 11  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,...]  następna »

Remonty Konin

katalog: Dom/Remonty

adres: http://remontykonin.pl

tytuł: Remonty Konin

opis: Firma Twoje Wnętrze z Konina dostarcza usługi remontowo-wykończeniowe. Zajmujemy się również montażem instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Zlecone nam zadania realizujemy fachowo i profesjonalnie. Zlecenia realizowane są przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników co daje nam przewagę nad konkurencją.Zapewniamy 24 miesiące gwarancji na wykonane przez naszą ekipę zlecenia. Przystępne ceny, profesjonalne doradztwo, terminowość. Zobacz naszą ofertę.

Remonty Gdańsk

katalog: Dom/Ogrzewanie

adres: http://www.sanicom.pl/

tytuł: Remonty Gdańsk

opis: Przedsiębiorstwo zajmuje się klimatyzacjami i systemami wentylacyjnymi i świadczy w pełni wszechstronne świadczenia remontowe. Własną propozycję adresuje również do nabywców indywidualnych jak i biznesów i przestrzeni przemysłowych. Interes świadczy wielki wachlarz usług, na przykład szlifowanie, gładzenie ścian, podwieszanie sufitów i wykańczanie pomieszczeń. Przedsiębiorstwo oferuje współczesne struktury ogrzewające, do tego gwarantuje uczciwą realizację zamówienia. Biznes na rynku Polskim jest od wielu lat oraz napawa się doskonałą sławą pośród konsumentów.

Fachowe Remonty Gdańsk

katalog: Dom/Projektowanie wnętrz

adres: http://remont-gdansk.pl

tytuł: Fachowe Remonty Gdańsk

opis: Szybko i co najważniejsze z wyśmienitym skutkiem - tak remonty wykonuje firma remonty-gdansk.pl. Ekipa doświadczonych projektantów szybko porwie się do roboty używając przy tym dzisiejsze sposoby i materiały. Całokształt po to ażeby wynik finalny był zjawiskowy. Każde zamówienie jest szczegółowo konsultowane z klientem a w następnej kolejności ustalany jest dogodny czas jego realizacji. Z tej przyczyny interesanci sławią sobie profesję tej jednostki i rekomendują ja rodzinie. Na każde roboty udzialana jest rękojmia.

Ewmar Wrocław - remonty mieszkań

katalog: Dom/Remonty

adres: http://ewmar.wroclaw.pl

tytuł: Ewmar Wrocław - remonty mieszkań

opis: Zadbany i czysty dom to marzenie niejednej gospodyni. Ponieważ doba ma jednak tylko 24 godziny, oferujemy perfekcyjne sprzątanie domów. Zacieki na lustrze? Kamień pod prysznicem? Osady na kaflach? Nasi perfekcyjni pracownicy zadbają, aby łazienka wyglądała jak nowa. Oferujemy kompleksowe czyszczenie domów środkami najwyższej jakości. Bez problemu zajmiemy się wycieraniem kurzy, myciem okien czy odkurzaniem, na terenie Wrocławia i okolic. Brudne, poplamione dywany to już nie problem. Nasi pracownicy przywrócą drugie życie każdej wykładzinie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również perfekcyjne remonty mieszkań. Pomożemy przy przeprowadzce, a także malowaniu ścian czy montażu mebli. Wyjątkowi hydraulicy i elektrycy, chętnie zajmą się Państwa cieknącym kranem, zepsutym gniazdkiem, a także zamontują nowy sprzęt AGD. Naszą ofertę kierujemy również do klientów korporacyjnych, którym proponujemy sprzątanie biur, jak i większych powierzchni handlowych. Zadbane, świeże biuro to najlepsza wizytówka firmy, dlatego oferujemy kompleksowe usługi porządkowe, takie jak czyszczenie podłóg, sprzątanie lokali biurowych, a także pranie wykładzin czy wyrzucanie śmieci. Nasi profesjonalni pracownicy gwarantują wysoką jakość usług oraz dyskrecję. Zapraszamy do kontaktu, chętnie przedstawimy Państwu doskonałą ofertę.

Asumpt Śliwice
Asumpt Śliwice

katalog:

adres: http://www.remonty.gda.pl

tytuł: Asumpt Śliwice

opis: Remonty i wykończenia wnętrz.

 

Asumpt Śliwice
Asumpt Śliwice

katalog:

adres: http://remonty.tuchola.pl

tytuł: Asumpt Śliwice

opis: Oferta wykonania prac wykończeniowo-remontowych, układanie glazury, terakoty, malowanie, tapetowanie, suche tynki.

 

Tadeusz Zgierski Warszawa
Tadeusz Zgierski Warszawa

katalog:

adres: http://www.pbuhtz.pl

tytuł: Tadeusz Zgierski Warszawa

opis: Roboty ogólnobudowlana w ofercie ocieplanie ścian budynków, renowację tynków i elewacji budynków, remonty balkonów i tarasów, remonty i krycie dachów.

 

Zakłady Remontowe Energetyki Warszawa S.A.
Zakłady Remontowe Energetyki Warszawa S.A.

katalog:

adres: http://www.zrew.com.pl

tytuł: Zakłady Remontowe Energetyki Warszawa S.A.

opis: Remonty, modernizacje i montaż kotłów parowych i wodnych oraz turbin; remonty i produkcja transformatorów do 80 MVA; budowa i modernizacje kotłowni lokalnych; usługi mechaniczne i budowlane; diagnostyka i badania techniczne; serwis przemysłowy.

 

Zakłady Remontowe Energetyki Warszawa S.A.
Zakłady Remontowe Energetyki Warszawa S.A.

katalog:

adres: http://www.zrew.com.pl

tytuł: Zakłady Remontowe Energetyki Warszawa S.A.

opis: Remonty, modernizacje i montaż kotłów parowych i wodnych oraz turbin; remonty i produkcja transformatorów, usługi mechaniczne i budowlane; produkcja konstrukcji stalowych i elementów urządzeń ciśnieniowych; instalacje; serwis przemysłowy.

 

Protram
Protram

katalog:

adres: http://www.protram.com.pl

tytuł: Protram

opis: Remonty i modernizacja tamwajów.

 

stronywww.eu