Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 100  « poprzednia  [...,3,4,5,6,7,8,9,10,...]  następna »

Polski Fundusz Kapitałowy, Poznań
Polski Fundusz Kapitałowy, Poznań

katalog:

adres: http://www.pfk.com.pl/

tytuł: Polski Fundusz Kapitałowy, Poznań

opis: Prywatyzacja, inwestycje, usługi dla gmin, szkolenia - informacja o spółce, kapitały i fundusze, akcjonariusze, władze, struktura organizacyjna, rynki działania, oferowane usługi, oferta nieruchomości.

 

W.E.C. trade & consulting
W.E.C. trade & consulting

katalog:

adres: http://www.wec.lodz.pl

tytuł: W.E.C. trade & consulting

opis: Doradztwo i obsługa handlu zagranicznego; Usługi poszukiwania partnerów handlowych w UE, doradztwo prawne, windykacja, usługi lingwistyczne, szkolenia.

 

http://www.dar-bus.com.pl
http://www.dar-bus.com.pl

katalog: Firmy/Transport

adres: http://www.dar-bus.com.pl

tytuł: http://www.dar-bus.com.pl

opis: DAR-BUS funkcjonuje w branży transportu osobowego a także przewozów autokarowych od niespełna 20 lat. Nasza siedziba jest zlokalizowana pod Warszawą. PTHU DAR-BUS posiada najnowocześniejsze i bezpieczne autokary, współdziałając z biurami podróży, instytucjami państwowymi. Wynajem autokarów godny polecenia jest również klientom indywidualnym, w przypadku rozlicznych imprez okolicznościowych. PTHU DAR-BUS wypracował sobie reputację rzetelnego przewodnika, a jego oferta - autokary Warszawa cieszy się sporą popularnością. Dysponujemy certyfikatami na transport krajowy, międzynarodowy oraz komfortowymi autokarami. Angażujemy fachowych kierowców.

 

Ból zębów? - dentysta Warszawa centrum

katalog: Zdrowie/Stomatologia

adres: http://www.drdent.com.pl

tytuł: Ból zębów? - dentysta Warszawa centrum

opis: Zakład dentystyczny Dr Dent funkcjonuje od 3 dekad. Nasza oferta zawiera różnorakie usługi m.in: usługi podstawowe, leczenie protetyczne, stomatologię estetyczną, porady. Jeżeli potrzebujesz eksperta w tej dziedzinie zgłoś się do naszego zakładu stomatologicznego. Z pewnością będziesz zadowolony.

http://www.uslugidzwigowe-womag.pl
http://www.uslugidzwigowe-womag.pl

katalog: Firmy/Windy I Dźwigi

adres: http://www.uslugidzwigowe-womag.pl

tytuł: http://www.uslugidzwigowe-womag.pl

opis: Firma WOMAG - od 1992 roku nieprzerwanie świadczy swoje usługi. Prowadzimy wynajem dźwigów w Warszawie z obsługą operatorską do 300 ton. Świadczymy usługi na terenie całego kraju a w razie zainteresowania klientów także na obszarze Europy. Oferujemy duży wybór żurawi kołowych. Posiadamy nowoczesne, teleskopowe żurawie samojezdne marki LIEBHERR i FAUN. Przyjmujemy do realizacji nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Gwarantujemy solidność, terminowość i profesjonalizm, oraz wieloletnie doświadczenie.

 

http://biurointer.pl
http://biurointer.pl

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://biurointer.pl

tytuł: http://biurointer.pl

opis: Proponujemy Państwu całą gamę kompleksowych usług, przede wszystkim: wirtualne biuro, wynajem salek konferencyjnych i biurowych stanowisk pracy, sprzedaż czystych spółek, oraz: usługi tłumaczeniowe, doradztwo prawnofinansowe, usługi reklamowe, księgowe, informatyczne i inne. Jeśli potrzebują Państwo adresu, nasza firma udostępni go, i to w prestiżowych lokalizacjach (Katowice, Kraków, Warszawa, Poznań). Ponadto odbierzemy korespondencję i odeślemy ją na podany adres a następnie o otrzymaniu korespondencji poinformujemy SMS-em oraz e-mailem, zapewnimy linię telefoniczną i fax, zeskanujemy i przekażemy korespondencję, odbierzemy połączenia przychodzące, udostępnimy stanowisko pracy (biurko) oraz dostęp do sali konferencyjnej. Do Państwa użytku pozostają wszelkie potrzebne narzędzia pracy (bezprzewodowy Internet, rzutnik multimedialny, ekran, flipchart) i zaplecze socjalne. Ponadto na miejscu zapewniamy podstawowe usługi biurowe, jak skanowanie dokumentów czy wydruki, a także zapewniamy catering.

 

FotoQuelle
FotoQuelle

katalog: Kultura i sztuka/Fotografia/Usługi i handel

adres: http://83.16.191.44/fotoquelle/

tytuł: FotoQuelle

opis: Profesjonalne usługi fotograficzne. Oferujemy zdjęcia przez internet, zdjęcia cyfrowe, oraz wszelkie usługi fotograficzne. Na naszej sronie znajdą Państwo galerię zdjęć, konkursy fotograficzne i inne.

 

http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl
http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl

katalog: Dom/Ogrodnictwo

adres: http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl

tytuł: http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl

opis: Saba-Ogrody działa w Warszawie od kilku lat, świadczymy usługi ogrodnicze - projektowanie i zakładanie ogrodów. Urządzamy tereny zieleni przy domach, rezydencjach, ogrody na dachach oraz w otoczeniu biurowców. Zaletą naszej firmy są usługi świadczone kompleksowo. Zakres naszej działalności:budowa strumyków, oczek wodnych i kaskad, pergole, schody, tarasy, altany, aranżacja oświetlenia, itp. Wiele zrealizowanych zleceń oraz zadowolenie klientów świadczą o jakości usług firmy Saba-Ogrody. Zapraszamy do galerii na witrynie naszej firmy.

 

http://sprzedam-spolki.pl
http://sprzedam-spolki.pl

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://sprzedam-spolki.pl

tytuł: http://sprzedam-spolki.pl

opis: Jako jedni z niewielu, oferujemy Państwu pełne usługi w dużym stopniu ułatwiające prowadzenie własnej firmy. Nasza szeroka oferta proponuje sprzedaż a także zakładanie nowych spółek z o.o. a także inne usługi związane z zagadnieniem wirtualnego biura. Oferowane przez naszą firmę spółki to firmy, które poprzednio nie prowadziły żadnych poczynań księgowych, są wolne od wad prawnych, wolne od długów i w pełni gotowe do prowadzenia. W naszej bazie posiadamy spółki zgłoszone w różnych latach. Cała operacja transferu ogranicza się do krótkiej wizyty u notariusza, który potwierdza akt sprzedaży spółki. Wystarczy tylko zatelefonować i umówić się na dowolny termin!

 

ArrowService
ArrowService

katalog:

adres: http://www.arrows.com.pl/

tytuł: ArrowService

opis: Usługi kurierskie.

 

stronywww.eu