Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwStomatologia

strony www » Zdrowie » Stomatologia

stron: 1 z 2  następna »

stron 19

http://www.gabinetortodontyczny.eu
http://www.gabinetortodontyczny.eu

adres: http://www.gabinetortodontyczny.eu

tytuł: http://www.gabinetortodontyczny.eu

opis: Gabinet Ortodontyczny - leczenie wad zgryzu u dzieci i dorosłych, aparaty stałe i ruchome. Niedroga i dobra. Zaprasza do swoich gabinetów w Sokołowie Podlaskim i Siemiatyczach. Wśród aparatów stałych do wyboru: aparaty estetyczne (ceramiczne, kryształowe) i aparaty metalowe (tytanowe, niklowe). Rezerwacja wizyty telefoniczna pod numerami: tel. kom. 501 660 133 tel. stacj. (85) 656 04 00 Serdecznie zapraszamy po piękny uśmiech !

 

http://www.dentallab.pl
http://www.dentallab.pl

adres: http://www.dentallab.pl

tytuł: http://www.dentallab.pl

opis: Laboratorium Dental Lab wyrabia profesjonalne implanty zębów wyręczające własne zęby, stracone na skutek urazów lub przebytych chorób. Realizujemy także naprawy pękniętych i złamanych protez zębowych. Oprócz atutów estetycznych kluczowym celem współczesnej techniki dentystycznej jest odnowienie pierwotnego uzębienia i restauracja prawidłowego funkcjonowania zgryzu, co znacząco poprawia komfort życia. Zatrudnienie wykwalifikowanej kadry specjalistów dysponującej duże doświadczenie i kompetencje, oraz zastosowanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań umożliwia firmie uzyskać pożądane efekty swojej pracy. Zapewniamy wysoką jakość, terminowość i satysfakcję Klienta. Serdecznie zapraszamy do współpracy z Laboratorium Dentystycznym Dental Lab!

 

http://www.den-tis.pl
http://www.den-tis.pl

adres: http://www.den-tis.pl

tytuł: http://www.den-tis.pl

opis: Nasz gabinet specjalizuje się także w leczeniu jak i również usuwaniu chorego uzębienia w znieczuleniu ogólnym. Zaleceniem do tych zabiegów są te przypadki, w których nie powiodły się próby wyleczenia zainaugurowane przygotowaniem psychologicznym, ostre zapalenie jak i również mnogie ekstrakcje. Przed zakwalifikowaniem do leczenia w znieczuleniu ogólnym każdorazowo pacjent jest badany przez lekarza stomatologa a, także anestezjologa. Nasi dentyści narkozy z Łodzi mają długoletnie doświadczenie i doskonałą biegłość w tego typu terapii. Wykonujemy leczenie z zakresu: stomatologii dziecięcej w Łódzi, ortodoncji oraz wykonywania protez. Leczymy małe dzieci i młodych ludzi w każdym wieku jak i również ich rodziców i dziadków. Dążymy do tego by zapewnić leczenie całościowe: zębów mlecznych, stałych, deformacji zgryzu oraz profilaktykę. Do Państwa usług są: specjalista w dziedzinie ortodoncji, specjalista - protetyk, stomatolog. W dodatku wykonywana jest w naszej przychodni w Łodzi, stomatologia narkozy, rzecz jasna jeśli są ku temu wskazania. Powinno się choć raz skorzystać z ich usług!

 

http://stomatolog-lodz.cdd.pl

adres: http://stomatolog-lodz.cdd.pl

tytuł: http://stomatolog-lodz.cdd.pl

opis: Jeśli dopadnie nas ból zębów jest to jasny sygnał, że naszym problemem powinien szybko zająć się specjalista. Naturalnie, najlepiej jak będzie to dobry stomatolog z znaczną praktyką zawodową, wiedzą oraz doświadczeniem. Należy powiedzieć, że medycyna stomatologiczna dziś stoi na tak bardzo dużym poziomie, że proste zęby są w zasięgu każdego z nas. Jak wiemy, nie chodzi tylko o kształt naszych zębów, tak samo znamienne jest ich stan zdrowia, a o to powinniśmy zatroszczyć się sami.

Ból zębów? - dentysta Warszawa centrum

adres: http://www.drdent.com.pl

tytuł: Ból zębów? - dentysta Warszawa centrum

opis: Zakład dentystyczny Dr Dent funkcjonuje od 3 dekad. Nasza oferta zawiera różnorakie usługi m.in: usługi podstawowe, leczenie protetyczne, stomatologię estetyczną, porady. Jeżeli potrzebujesz eksperta w tej dziedzinie zgłoś się do naszego zakładu stomatologicznego. Z pewnością będziesz zadowolony.

Stomatologia ogólna Wrocław Dobrakowski

adres: http://dobrakowski.com/

tytuł: Stomatologia ogólna Wrocław Dobrakowski

opis: Medyk Rafał Dobrakowski to rasowy dentysta, jaki prowadzi osobistą praktykę dla chorych mających problemy z zębami. Czerpanie ze skutecznych rozwiązań oraz ciągłe samodoskonalenie się to oczywiste pozytywy tego doktora. Przez uczestniczenie w sympozjach ma on sposobność zasięgnąć najświeższej mądrości odnośnie leczenia zębów. Zasięg interwencji przeprowadzanych w gabinecie bywa gigantyczny tj. od przeglądów do ekstrakcji. Doktor leczy w osiągalnych dla pacjenta porach w przyjemnej atmosferze a przed wszelkim leczeniem na życzenie aplikowany jest skuteczny specyfik przeciwbólowy.

Ilona Wiatr - stomatolog w Wieliczce

adres: http://stomatologwieliczka.pl

tytuł: Ilona Wiatr - stomatolog w Wieliczce

opis: Stomatologia dziecięca Zdrowiu najmłodszych musimy poświęcać wyjątkowo dużo uwagi. Odnosi się to także do odpowiedniej i możliwie jak najczęstszej kontroli stomatologa. Stomatologia dziecięca para się się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób uzębienia, przyzębia oraz jamy ustnej u najmłodszych. Terminowe wizyty kontrolne i wymagana opieka stomatologiczna są niezwykle ważne, dlatego dobrze jest budować u dzieci przekonanie dbania o zdrowie i wygląd zębów już od najmłodszych lat. Istotne jest nauczenie pociechy, jak skutecznie myć zęby i dbać o stałą ich higienę. Dentysta, stomatolog Ilona Wiatr - Przykładam wielu starań, aby wizyty w moich progach były dla małych pacjentów komfortowe i jak najmniej stresujące. Opieką stomatologiczną mogą zostać objęte pociechy – zarówno te najmniejsze (już 3-4 letnie) jak również starsze (w wieku przedszkolnym, szkolnym) i młodzież. Pierwsza wizyta, jeśli jest tylko taka możliwość, jest wizytą zapoznawczą, a w czasie każdej kolejnej wszystkie zabiegi są robione ze szczególnym podejściem do małego pacjenta. Nic na siłę – dziecko przekonywane jest do leczenia pogaduszką lub „małym przekupstwem” w postaci prezentu. W razie konieczności, po sprawnie przeprowadzonym wywiadzie, uwzględnieniu wskazań i przeciwwskazań, stosuję znieczulenie miejscowe. Zarówno wywiad, jak i zabiegi przeprowadzane są w atmosferze zrozumienia, aby jak najmniej denerwować dziecko. Zachęcam rodziców najmłodszych pacjentów do przeprowadzania zabiegów profilaktycznych w postaci lakowania i lakierowania uzębienia i do regularnych, w przypadku dzieci, wizyt kontrolnych. Warto pokazać najmłodszym, iż wizyta u dentysty nie jest niczym niepokojącym, dlatego bardzo serdecznie zapraszam dzieci wraz z rodzicami na wizyty zapoznawcze. Warto przełamać pierwsze lody przed zabiegiem. Ilona Wiatr - stomatolog Wieliczka - kontakt odnajdą Państwo na mojej witrynie.

Stomatolog Wieliczka Wiatr Iwona

adres: http://wieliczka-dentysta.pl

tytuł: Stomatolog Wieliczka Wiatr Iwona

opis: Dentysta jest osobą uprawnioną do praktycznego stsowania wiedzy stomatologicznej. W Polsce tytuł lekarza dentysty oraz upoważnienie do przeprowadzania niektórych zabiegów otrzymuje się po pięciu latach studiowania. Mój gabinet stomatologiczny odnajdą Państwo w Wieliczce przy ulicy Wincentego Pola. Param się stomatologią ogólną, dziecięcą, profilaktyką i protetyką. Świadczę swoje usługi od lat. Dzięki temu przyswoiłam wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Posiadam wykfalifikowane podejście do dzieci, dzięki czemu z przyjemnością wracają na leczenie.

HappySmile - stomatologia Gdańsk

adres: http://happysmile.pl

tytuł: HappySmile - stomatologia Gdańsk

opis: A tego typu osób jest sporo. W gabinecie dentystycznym HappySmile troszczymy się o to, aby każdy czuł się komfortowo. Nasze wieloletnie doświadczenie i najwyższej jakości wyposażenie pozwalają nam na zajmowanie się pacjentami w możliwie najmniej bolesny sposób. Dodatkowo, ciągle zwiększamy nasze kompetencje poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach oraz konferenjach. Nasi pacjenci wychodzą z gabinetu z pięknymi i zdrowymi uśmiechami. Ich satysfakcja jest naszym głównym celem, dlatego też dbamy o ich dobre samopoczucie przez cały proces leczenia. Zdołaliśmy utworzyć zespół, który jest naprawdę dobry w tym, co robi. Na pewno Państwa nie zawiedziemy.

Implanty Gdynia

adres: http://www.dentysta-gdynia.eu

tytuł: Implanty Gdynia

opis: A takich osób jest dużo - zarówno pośród dorosłych, jak i pośród dzieciaków. Jako pracownicy gabinetu Twój Dentysta w Gdyni zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielu naszych podopiecznych boi się jakichkolwiek działań na swoich zębach. Dlatego też, codziennie pracujemy nad tym, by ci, którzy nam zaufali, czuli się dobrze już od chwili przekroczenia progu naszego gabinetu. Gwarancją tego jest wykwalifikowana kadra, specjalistyczny sprzęt stomatologiczny, a także uśmiech i serdeczność, jakimi obdarzamy każdego pacjenta. Jedno jest pewne - możesz nam zaufać!

Szukaj w zasobach serwisu strony www Stomatologia

stronywww.eu