Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwUzależnienia

strony www » Zdrowie » Uzależnienia

 

stron 4

http://www.leczenie-uzaleznien.pl
http://www.leczenie-uzaleznien.pl

adres: http://www.leczenie-uzaleznien.pl

tytuł: http://www.leczenie-uzaleznien.pl

opis: Wsparcie dla osób borykających się z nałogiem. Leczenie dochodzące, badania kontrolne oraz leczenie stacjonarne w Ośrodku OAZA. Leczenie stacjonarne trwa od 4 do 8 tygodni i przygotowane jest dla tych, którzy mają problem z utrzymaniem dłuższej abstynencji. Odseparowanie od życia codziennego jest szansą na uporanie się ze słabością. Oaza ma ponadprzeciętny standard. Jedynym przymusem jest konieczność trzymania się regulaminu. Kontakt: nr tel. kom.: 530 18 70 70.

 

Wszywki alkholowe - Esperal

adres: http://www.leczenie-esperal.pl

tytuł: Wszywki alkholowe - Esperal

opis: Dzięki wszyciu i działaniu leku Esperal wreszcie skończysz nierówną walkę z nałogiem. Odstawisz butelki i kieliszki na bok i zaczniesz cieszyć się pełnią życia. Esperal to bezinwazyjny lek wspomagający leczenie z nałogu alkoholowego. Na stronie znajdziesz informacje przydatne przed skorzystaniem z usługi zastosowania wszywki alkoholowej. Lek esperal polecany jest wszystkim osobom mającym problem z nałogiem alkoholowym bez większych przeciwwskazań.

Nalóg alkoholowy

adres: http://choroba-alkoholowa.cba.pl

tytuł: Nalóg alkoholowy

opis: Miło ukazujemy ten nieznany blog www - choroba-alkoholowa.cba.pl. W tym miejscu znajdziesz multum korzystnych danych na problem choroby alkoholowej. To jest jedyny serwis, który może okazać się potrzebny w czasie zaniechania pijaństwa. Wynajdziesz tutaj wiadomości między innymi: poziomy alkoholizmu, głód alkoholowy, przestrogi dla trzeźwiejących plus od groma bogatych użytecznych przestróg - jak utrzymać trzeźwy umysł. W związku z tym, jeżeli czujesz że masz trudność z alkoholem, wstąp na tą witrynę internetoiwą i wypróbuj co przyrządzaliśmy dla Ciebie.

Ośrodek leczenia uzależnień

adres: http://detoksfenix.pl/

tytuł: Ośrodek leczenia uzależnień

opis: Detox Fenix to prywatny ośrodek leczenia uzależnień, jest najstarszym i nadłużej działającym ośrodkiem tego typu w Polsce. Mieści się on niedaleko Warszawy w Ożarowie Mazowieckim, w cichym i dyskretnym miejscu. Wykwalifikowani specjaliści zajmują się leczeniem osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, leków i dopalaczy. Ośrodek oferuje możliwość leczenia stacjonarnego i ambulatoryjnego. Pacjentami mogą być osoby w każdym wieku. Placówka oferuje swoim pacjentom zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych i jednoosobowych. W trosce o ich bezpieczeństwo i komfort zapewnia pełną dyskrecję leczenia. Gwarantuje dojazd do pacjenta na terenie całej Polski.Detox Fenix spełnia wszystkie wymogi Ministerstwa Zdrowia.

Szukaj w zasobach serwisu strony www Uzależnienia

stronywww.eu