Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwSprzęt medyczny

strony www » Zdrowie » Sprzęt medyczny

stron: 1 z 2  następna »

stron 15

http://www.sterigat.pl
http://www.sterigat.pl

adres: http://www.sterigat.pl

tytuł: http://www.sterigat.pl

opis: Nasza firma oferuje produkty do sterylizacji i dezynfekcji na najwyższym światowym poziomie. Doskonała znajomość materiałów eksploatacyjnych stosowanych w procesach mycia, dezynfekcji i sterylizacji pozwala nam na wybór najlepszych produktów oraz współpracę z firmami stanowiącymi czołówkę światową w tej branży. Oferujemy miedzy innymi opakowania firmy WIPAK, czołowego wytwórcy opakowań sterylizacyjnych linii STERIKING ® oraz innych znanych producentów.

 

http://www.adam.sklep.pl
http://www.adam.sklep.pl

adres: http://www.adam.sklep.pl

tytuł: http://www.adam.sklep.pl

opis: Uczestniczący w programie RZETELNA FIRMA ortopedyczny sklep internetowy ADAM posiada wyroby modyfikujące nieprawidłowości stóp, kolan i postawy (np. szpotawość nóg, koślawe palce, krótsza noga, płaskostopie itd.) W sprzedaży wyłącznie artykuły własnej produkcji, realizowane na wymiar. Na portalu www sklepu ADAM udostępniono wkładki ortopedyczne korekcyjne i odciążające, wkładki ortopedyczne przeciw ostrogom piętowym, wkładki i podpiętki wyrównujące nierówną długość nóg, opaski do korekty palców, łuski na zdeformowane kończyny górne i stopy, szyny na szpotawość, gorset Jewetta i poduszka Freja dla niemowlaków.

 

http://www.bas-med.pl
http://www.bas-med.pl

adres: http://www.bas-med.pl

tytuł: http://www.bas-med.pl

opis: Nasze przedsiębiorstwo oferuje szeroko interpretowaną rade także z konsulting na płaszczyźnie: sposobu administrowanianadzorowania jakością w ochronie zdrowia, bezpieczeństwo informacji medycznych, zdarzeń medycznych, doradztwa w podmiotach leczniczych, rozumienia paragrafów norm w ochronie tężyzny fizycznej. Serdecznie zapraszamy do zobaczenia naszej serwisu: [url=http://www.bas-med.pl] bezpieczeństwo informacji wrocław[/url] Nasze przedsiębiorstwo w ramach swej statutowej funkcjonowania współtworzy ze ekspertami z dziedziny zdrowia publicznego, Menadżerami Struktury Ochrony Zdrowia plus Kancelariami prawnymi. Dopuszcza nam to w sposób kompleksowy wykonywać zainteresowania naszych nabywców. Wskutek takiej współpracy osoby używające z serwisu naszej spółki mogą oczekiwać, iż ich zlecenie będzie w sposób kompetentny oraz profesjonalny także w najlepszym stopniu rzeczowy prowadzone.

 

http://www.tmcpolska.pl
http://www.tmcpolska.pl

adres: http://www.tmcpolska.pl

tytuł: http://www.tmcpolska.pl

opis: Bardzo dobrze zaopatrzony sklep medyczny, gdzie zamówić artykuły specjalistyczne sprzęt medyczny w najbardziej konkurencyjnych cenach. Realizujemy sprzedaż wysyłkową na terenie całej kraju. Gwarantujemy najwyższą jakość posiadanego sprzętu i akcesoriów wielu czołowych producentów.

 

http://www.varia-poznan.pl
http://www.varia-poznan.pl

adres: http://www.varia-poznan.pl

tytuł: http://www.varia-poznan.pl

opis: Hurtownia sprzętu medycznego VARIA proponuje sprzęt medyczny i sprzęt weterynaryjny, ponadto wytwarza papiery medyczne, to znaczy do aparatów EKG, EEG, KTG oraz drukarek laboratoryjnych. Dostępny jest defibrylator półautomatyczny Powerheart AED G3. VARIA proponuje także elementy do poszczególnych urządzeń. Aparatura weterynaryjna obejmuje między innymi sprzęt rentgenowski i elektrokardiograficzny. Sprzedawany sprzęt RTG wyróżnia się bardzo dobrą jakością obrazowania i, co bardzo istotne, jest zupełnie neutralny dla pacjentów. Na stronie internetowej podane są najważniejsze dane dotyczące artykułów, a specjaliści pracujący w hurtowni udzielają dokładnych informacji o aparaturze i pomagają w wyborze.

 

http://www.primako24.pl
http://www.primako24.pl

adres: http://www.primako24.pl

tytuł: http://www.primako24.pl

opis: Jako sklep medyczny zapewniamy ekspresową realizację zamówień produktowych i wygodne rodzaje płatności za zakupione materiały medyczne. Oprócz profesjonalnej aparatury medycznej nasza firma skupia się na dystrybucji bazowych materiałów opatrunkowych i do dozowania leków. Z tego powodu na zapleczu w naszej hurtowni leży: nożyczki, serwety chirurgiczne, żele i preparaty do diagnostyki, sterylne strzykawki, preparaty dezynfekujące jak też różnej maści stetoskopy. Te i multum innych towarów wyszukają Państwo na stronie www naszej hurtowni.

 

http://fhurekon.pl

adres: http://fhurekon.pl

tytuł: http://fhurekon.pl

opis: Firma Handlowo-Usługowa REKON świadczy swoje usługi w zakresie sprzedaży i wynajmu sprzętu rehabilitacyjno-medycznego i pielęgnaycjnego. Wypożyczyć Państwo u nas mogą [url=http://fhurekon.pl/kontakt]łóżka rehabilitacyjne[/url] sterowane pilotem oraz wózki inwalidzkie. Dla ludzi starszych, którzy wciąż mogą chodzić, ale jest im potrzebna pomoc w tej aktywności istnieją urządzenia, które wspomagają poruszanie się. Balkoniki oraz podpórki trzy lub czterokołowe zapewniają większą stabilność, a kule inwalidzkie, trójnogi oraz czwórnogi gwarantują odpowiednią równowagę.

http://www.nebulizator.biz

adres: http://www.nebulizator.biz

tytuł: http://www.nebulizator.biz

opis: Dzisiaj mali pacjenci z dolegliwościami oddechowymi, w tym także z astmą skazane są na nebulizatory. Na całe szczęście są to wyjątkowo przyjemne i niegroźne przyrządy, które pomagają w stabilizacji oddechu u dziecka. Coraz częstej nebulizatory są stosowane zarówno dla osób w młodszym wieku jak i starszych. Spora różnorodność preparatów medycznych jak również eterycznych sprawia, że specjalista może pacjentowi zlecić różne mieszanki polepszające oddech i zwalczające pewne schorzenia jak i kłopoty z oddychaniem. Dla bardzo wielu małych pacjentów, jak i dorosłych sporym zagrożeniem może być astma. Ta choroba górnych dróg oddechowych jest wyjątkowo silnie powiązana z skazami oraz alergią, które wpływają niekorzystnie na cały układ oddechowy. Nieleczona jest tragiczna w skutkach. Stąd też coraz częściej wprowadza się inhalacje lecznicze.

http://stetoskopy.tdnet.com.pl

adres: http://stetoskopy.tdnet.com.pl

tytuł: http://stetoskopy.tdnet.com.pl

opis: Najnowszej technologii sprzęt medyczny powoduje, że leczenie pacjentów przebiega pewnie a także w niezmiernie komfortowych warunkach. Potencjalne szanse na wydanie błędnej diagnozy o wiele maleją, co sprawia, że zyskujemy pewność, że jesteśmy w pewnych rękach. W pracy szpitala dobry aparat ekg jest bardzo cenny. Dzięki niemu badania diagnostyczne, które mogą uratować życie są zdecydowanie bardziej dokładniejsze jak również szybciej wykonywane. Może to pacjentom ocalić życie. Aparaty ekg to priorytet dla każdego szpitala. Więcej informacji na portalu Medicine.

Inhalatory i nebulizatory

adres: http://inhalator.nebulizator.biz

tytuł: Inhalatory i nebulizatory

opis: Na stronie inhalator. nebulizator. biz spotkasz bardzo wiele frapujących informacji o profesjonalnych inhalatorach, oraz tym, czym tak naprawdę jest jak również na jakiej zasadzie działa komora inhalacyjna. Dzięki takim super nowoczesnym jak i wyjątkowo efektywnym urządzeniom możliwe jest sprawne pomaganie chorym z dolegliwościami górnych dróg oddechowych, w tym również z astmą. Idealnym rozwiązaniem w chwili choroby bądź też kłopotów z prawidłowym oddechem jest nebulizator. Ma on bardzo podobne działanie do inhalatora, aczkolwiek może być wykorzystywany przez zdecydowanie większą rzeszę pacjentów. Wspomaga zarazem przy dużych jak również i niewielkich kłopotach z oddychaniem jak również poprawia nasze ogólne samopoczucie, kondycję zdrowotną. Więcej przydatnych informacji na naszej witrynie. Nie należy zapominać, że układ oddechowy to szalenie znamienna sprawa dla organizmu i najmniejsze kłopoty z nim, powiązane mogą być w rezultacie wyjątkowo ciężkie do rozwiązania. Dlatego też bezwzględnie troszcz się o swojej zdrowie, rób badania, konsultuj się z lekarzem, oraz korzystaj w razie problemów z leków oraz specjalnych urządzeń typu nebulizatory i inhalatory. Przez wiele lat typowy inhalator kojarzyć mógł Ci się wyłącznie z osobami chorymi na astmę lub posiadającymi poważne problemy z układem oddechowym. Tymczasem jest to urządzenie, które w znaczny sposób wspomaga też przy mniej poważnych schorzeniach jak i działa zapobiegawczo dla osób podatnych na takie przypadłości. Więcej informacji na stronie ModMedik.

Szukaj w zasobach serwisu strony www Sprzęt medyczny

stronywww.eu