Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwKliniki i Centra Medyczne

strony www » Zdrowie » Kliniki i Centra Medyczne

stron: 1 z 2  następna »

stron 15

http://www.chirurgia.plastyczna.pl
http://www.chirurgia.plastyczna.pl

adres: http://www.chirurgia.plastyczna.pl

tytuł: http://www.chirurgia.plastyczna.pl

opis: Poznańska klinika chirurgii estetycznej proponuje szeroki wachlarz zabiegów korygujących niedoskonałości budowy ciała człowieka. Wykonujemy powiększanie piersi, korekcję powiek, lifting twarzy. Specjalizujemy się także w zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej, niwelujących blizny, znamiona, nowotwory skóry, rozszerzone naczynia krwionośne. Zabiegi przeprowadzane są po znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Po zabiegu istnieje możliwość pobytu w klinice.

 

http://www.openmedical.pl
http://www.openmedical.pl

adres: http://www.openmedical.pl

tytuł: http://www.openmedical.pl

opis: Open Medical to klinika w Krakowie nastawiona na wzmocnienie i badania. Pośród naszych medyków są tacy specjaliści jak ortopeda, psycholog bądź logopeda. Dzięki naszemu centrum przejdziesz pomyślną rehabilitację, poznasz czym charakteryzuje się masaż klasyczny oraz zasięgniesz porady psychoterapeuty. Zapewniamy wytrawną obsługę i nowatorski ekwipunek. Odwiedź najlepszą lecznicę w Krakowie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

 

http://med-pro.pl
http://med-pro.pl

adres: http://med-pro.pl

tytuł: http://med-pro.pl

opis: Każdy człowiek, bez względu na wiek i płeć, może skrywać ukrytą niewydolność serca, która może się aktywować w najmniej oczekiwanym momencie. Oglądnij wiadomości i zauważ, jak często młodzi, sportsmeni opuszczają ten świat z powodu niewydobytej przedtem choroby. Nie czekaj, tylko jak najprędzej zajrzyj do naszej kliniki kardiologii. Prowadzimy takie posługi, jak między innymi krioablacja.

 

http://www.tlumaczymymedycyne.pl
http://www.tlumaczymymedycyne.pl

adres: http://www.tlumaczymymedycyne.pl

tytuł: http://www.tlumaczymymedycyne.pl

opis: Oferujemy kompleksowe usługi związane z tłumaczeniami medyczynymi oraz konferencyjnymi.

 

http://www.estheme.pl

adres: http://www.estheme.pl

tytuł: http://www.estheme.pl

opis: Trychologia jest nauką, która zajmuje się kompleksowym rozpoznaniem schorzeń dotyczących skóry głowy oraz jej wytworów czyli włosów. Problemy takie spowodowane są zaburzeniami homeostazy w organizmie lub też inną etiologią kwalifikującą je do leczenia właśnie u trychologa. Do najczęstszych problemów należy łysienie, łupież, łojotok, łuszczyca oraz wypadanie włosów i swędząca skóra głowy. Trycholog podczas pierwszej wizyty przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem oraz zleca wykonanie badań analitycznych i morfologicznych, o ile jest taka potrzeba. Po dogłębnej analizie i rozpoznaniu za pomocą trichoskopii (nieinwazyjne badanie komputerowe struktury łodygi włosa oraz skóry głowy) stawiana jest diagnoza oraz ustalany jest indywidualny tok leczenia odpowiedni dla danej choroby. Często zalecana jest terapia skojarzona, czyli zabiegi z użyciem aparatury medycznej oraz specjalne produkty lecznicze do stosowania w domu wg określonych zasad.

http://www.optus.pl

adres: http://www.optus.pl

tytuł: http://www.optus.pl

opis: Troska o zdrowie męczy wielu ludzi, którzy poważnie traktują wspomnianą kwestię. Tacy ludzie na ogół stawiają na prywatną usługę medyczną, z tej przyczyny, że dzięki niej w wybranej chwili mogą umówić się na wizytę u konkretnego specjalisty. Ciekawie prezentuje się również opieka medyczna dla pracowników, której głównym plusem są przykładowo przystępne ceny. Nie da się zaprzeczyć, że często choroby mogą pozbawić chorego chęci do życia, a przykładem może być między innymi alergia. Całe szczęście, że w propozycji prywatnej służby zdrowia błyskawicznie odnajdziemy specjalistów także z tego zakresu, i co się z tym wiąże uda nam się załagodzić konkretne schorzenia. Strona OPTUS to prekursorski polski system opieki zdrowotnej, który pozwala klientom indywidualnym, jak i całej siedzibie firmy na kompetentną i doskonałą opiekę medyczną. Świadczy w zapewnieniu kompleksowej opieki medycznej na niezawodnym poziomie. Umożliwia przejrzysty dostęp do niepublicznych obiektów służby zdrowia, a w nich do specjalistycznego leczenia, przystosowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta.

http://poradnia.pro-medical.eu/

adres: http://poradnia.pro-medical.eu/

tytuł: http://poradnia.pro-medical.eu/

opis: Dla każdego sportowca niezmiernie istotna jest kondycja. Jednak w razie stłuczenia lub innego problemu zdrowotnego szalenie ciężko jest utrzymać odpowiednią kondycję. Dlatego niebywale ważna jest chociażby rehabilitacja czy też specjalne ćwiczenia, które wspomagają utrzymać organizm w wysokiej sprawności fizycznej. Jeśli z jakiegoś powodu odczuwasz kłopoty ze swym ciałem, nie możesz wrócić do sprawności fizycznej po stłuczce bądź wypadku, to w takiej sytuacji idealna dla Ciebie będzie profesjonalna rehabilitacja. Tego rodzaju rehabilitacja głównie opiera się na specjalnych masażach i systematycznych ćwiczeniach fizycznych, pomagających w odzyskaniu pełnej sprawności. Przydatne informacje na stronie internetowej MedRot.

Przychodnia Szczecin

adres: http://www.spondylus.pl

tytuł: Przychodnia Szczecin

opis: Sprzęt rehabilitacyjny zarówno do wypożyczenia, jak i kupna, znajdziesz w sklepach specjalistycznych Spondylus, zarówno w oddziałach szczecińskich, jak i koszalińskich. Spondylus to profesjonalne poradnictwo, badania i leczenia chorego kręgosłupa i innych dolegliwości ortopedycznych. Spondylus oferuje sprzęt wspomagający poruszanie i rehabilitację dla osób starszych, przewlekle chorych, niepełnosprawnych czasowo i trwale, ale również dla osób z nieznacznymi skrzywieniami kręgosłupa. Przyjdź do sklepów Spondylus i zapytaj o poradę specjalisty.

Elektroniczna dokumentacja medyczna

adres: http://www.optimed24.pl

tytuł: Elektroniczna dokumentacja medyczna

opis: OptiMED24 Jesteśmy autoryzowanym partnerem Comarch. Pomożemy Ci odpowiednio dobrać poszczególne moduły systemu, zapewnimy ich wdrożenie, szkolenie oraz profesjonalną obsługę serwisową. Dla kogo? OptiMED24 to kompleksowy system usprawniający działanie przychodni i gabinetów lekarskich oraz sieciowych placówek medycznych i towarzystw ubezpieczeniowych. Niezależnie od wielkości czy złożoności struktury organizacyjnej narzędzie to pozwala na sprawną i efektywną pracę. Możliwości System Optimed24 całościowo obejmuje procesy, które zachodzą w każdej placówce medycznej. Pozwala on między innymi: prowadzić elektroniczną dokumentację medyczną (EDM), rozliczać zakontraktowane świadczenia (NFZ, prywatne firmy ubezpieczeniowe), obsługiwać wizyty pacjentów, wystawiać recepty i skierowania, korzystać z rejestracji online, wystawiać dokumenty finansowe (obsługa drukarek fiskalnych), tworzyć dowolne cenniki, pakiety, abonamenty, generować analizy i raporty, w oparciu o dane zebrane w systemie. Zainteresowany? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Maciej Kotok - 600 291 261 Katarzyna Hinz - 503 986 582 email: optimed24@evertop.pl Autoryzowany partner Comarch - OptiMED24

Gabinet trychologiczny

adres: http://gabinettrychologiczny.pl

tytuł: Gabinet trychologiczny

opis: Nadmierne wypadanie włosów (powyżej 100 dziennie) to poważny problem. W takiej sytuacji należy niezwłocznie udać się do sprawdzonego gabinetu trychologicznego, w którym przyjmuje doświadczony trycholog (pot. lekarz od włosów). Dzięki temu badanie trychologiczne zostanie przeprowadzone w rzetelny sposób, a klient otrzyma uczciwe wskazówki na temat postępowania przy zaistniałym problemie skóry głowy i włosów.

Szukaj w zasobach serwisu strony www Kliniki i Centra Medyczne

stronywww.eu