Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwAkcesoria rehabilitacyjne

strony www » Zdrowie » Akcesoria rehabilitacyjne

 

stron 3

http://www.autyzm-sklep.pl
http://www.autyzm-sklep.pl

adres: http://www.autyzm-sklep.pl

tytuł: http://www.autyzm-sklep.pl

opis: Autyzm to całościowe zaburzenie rozwoju (ASD), niestety, jest niewyleczalny. Nasz sklep oferuje Państwu obszerny wybór produktów, pomagających w terapii dziecka w otoczeniu domowym. Sprzedawane w sklepie produkty są dobrane specjalnie dla osób autystycznych. Dzieci z autyzmem większość czasu spędzają w domu, więc każda godzina terapii domowej pozwoli nam poznać problemy naszego dziecka oraz pomoże je rozwiązywać. W razie wątpliwości porada u specjalisty. Pomoże dobrać produkty najlepiej nadające się dla Waszego dziecka.

 

http://evomed.pl
http://evomed.pl

adres: http://evomed.pl

tytuł: http://evomed.pl

opis: Internetowy sklep medyczny evomed.pl serdecznie zaprasza na zakupy. Specjalnie dla Państwa oferujemy artykuły rehabilitacyjne m.in: opaski lewina, maty shiatsu czy też masażery. Dla osób chcących poprawić swoją sylwetkę i zmniejszyć wagę możemy zaproponować pasy wyszczuplające. Pasy podnoszą temperaturę ciała co wpływa na przemianę materii i skutkuje spalaniem tkanki tłuszczowej.Każdemu z nas przyda się odrobina relaksu po ciężkim dniu, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę zawierającą materace masujące oraz maty masujące. Dla tych z Państwa, którzy mają problemy ze stawami kolanowymi, proponujemy m.in opaski na kolano. W ofercie sklepu posiadamy drobny sprzęt medyczny m.in ciśnieniomierze. Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania i pomoże szybko wrócić do zdrowia bądź wymarzonej sylwetki.

 

Event rowerowy to: torqway oraz bicykl

adres: http://zwariowanerowery.pl

tytuł: Event rowerowy to: torqway oraz bicykl

opis: ZWARIOWANE ROWERY to niesamowita atrakcja na event rowerowy oraz imprezy dla dzieci. Nasze eventy rowerowe i śmieszny rower dostarczą Twoim gościom całe mnóstwo rozrywki i dużą porcję pozytywnej i zwariowanej energii. Na terenie eventu zapewniamy wypasione miejsce, które wyposażone będzie m.in. w 8 różnych niekonwencjonalnych rowerów. Rower przeciwskrętny (zwany również pijanym rowerem), rower o dwóch kierownicach, mini bike, torqway, symulator jazdy na rowerze i energorowery - to dopiero początek. Najfajniejsze jest to, że opanowanie jazdy tymi pojazdami nie jest takie łatwe. Rower przeciwskrętny skręca tam gdzie sam chce. Pijany rower oraz rower o dwóch kierownicach to zwariowane i dziwne rowery. Zastanawiałeś się jak długo będziesz próbował opanować jazdę monocyklem? Sprawdzisz to na evencie rowerowym - ZWARIOWANE ROWERY. Będzie dużo dobrej zabawy, kolorowych strojów i śmiesznych gadżetów nie tylko rowerowych. Na stanowisku zwariowanych rowerów czekają na Ciebie także: rower przeciwskrętny, energorower, dziwny rower i konkursy i testy z jazdy symulatorem i rowerem przeciwskrętnym. Tych atrakcji po prostu nie może zabraknąć na Twoim festynie.

Szukaj w zasobach serwisu strony www Akcesoria rehabilitacyjne

stronywww.eu