Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwSport i rekreacja, Szkoła tenisa ziemnego

strony www » Wypoczynek » Sport i rekreacja

Szkoła tenisa ziemnego

Akademia Tenisowa WSG

Warsaw Sports Group

kontakt:

Warszawa,
telefon: 798 001 228

www: https://www.sportsgroup.pl/akademia-tenisowa

email:


Warsaw Sports Group jest firmą propagującą aktywność fizyczną na co dzień oraz w okresie wakacji w postaci zorganizowanych imprez sportowych i rekreacyjnych. Pragniemy, aby sport i rekreacja stały się nieodzownym elementem życia zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Dlatego też nasza oferta skierowana jest do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Naszym sztandarowym produktem jest szkoła tenisa ziemnego promowana pod nazwą Akademia Tenisowa WSG. Tenis na poziomie zawodowym, to jeden z głównych celów stawianych przed Akademia Tenisowa WSG. Szkolenie zawodnicze odbywają się we wszystkich kategoriach wiekowych, pod okiem wykwalifikowanej kadry, licencjonowanych trenerów, byłych mistrzów Polski.

W okresie wakacji szkolnych, letnich i zimowych, organizujemy obozy sportowe dla dzieci i młodzieży. Nasze obozy dają możliwość uprawiania wielu dyscyplin sportowych i są niepowtarzalną okazją, aby rozpocząć swoją przygodę z tenisem, snowboardem, nartami i żeglarstwem. Te dyscypliny sportu, uważane za elitarne, teraz są dostępne dla każdego młodego człowieka. Nasze oferty skierowane są do wszystkich tych, którzy cenią sobie czas, wygodę, dobre samopoczucie oraz zdrowie fizyczne swoje i najbliższych.

stron: 1 z 2  następna »

stron 14

http://www.dutchbikehire.com/pl/
http://www.dutchbikehire.com/pl/

adres: http://www.dutchbikehire.com/pl/

tytuł: http://www.dutchbikehire.com/pl/

opis: Oferujemy Państwu wynajem rowerów holenderskich w Londynie wraz z dowozem roweru do klienta. Nasze klasyczne rowery holenderskie OMA są świetnie dostosowane do jazdy w mieście. Zniżki dla grup oraz w przypadku dłuższego okresu wynajmu roweru/-ów (ponad 3dni). Nie trać czasu w metrze lub autobusie i zwiedź Londyn na holendrze.

 

http://www.gminamietkow.republika.pl/
http://www.gminamietkow.republika.pl/

adres: http://www.gminamietkow.republika.pl/

tytuł: http://www.gminamietkow.republika.pl/

opis: O wydarzeniach nad zbiornikiem mietkowskim.

 

http://www.marcinmrozek.com
http://www.marcinmrozek.com

adres: http://www.marcinmrozek.com

tytuł: http://www.marcinmrozek.com

opis: Na stronie znajdą Państwo zdjęcia ze startów Marcina Mrożka w Polsce i za granicą. Umieszczone zdjęcie nie tylko z wyścigów, ale także związanych z karierą młodego, utalentowanego sportowca. Gorąco zapraszamy do ich oglądania. Niektóre zdjęcia na pewno wywołają u Was uśmiech na twarzy, ponadto serwis posiada wejście do facebooka, na którym także wiele atrakacji.

 

http://www.stok-narciarski.pl
http://www.stok-narciarski.pl

adres: http://www.stok-narciarski.pl

tytuł: http://www.stok-narciarski.pl

opis: Stok-Narciarski.PL jest serwisem stworzonym dla narciarzy, pozwalający im na wygodne odnajdywanie wyciągów narciarskich w swojej okolicy. Posiadamy najbardziej rozbudowaną w Polsce bazę stoków, liczącą około dwieście wpisów. Oprócz tego narciarze mogą także sprawdzić aktualne warunki narciarskie w wskazanej okolicy oraz podglądnąć widok z kamerek na stokach o ile takie są udostępnione na danym stoku. Przy portalu funkcjonuje także forum narciarskie oraz katalog firm powiązanych z branżą turystyczną, np. wypożyczalnie snowboardu, hotele, pensjonaty czy knajpki. Uprzejmie zapraszamy.

 

http://www.hurghadanurkowanie.com/

adres: http://www.hurghadanurkowanie.com/

tytuł: http://www.hurghadanurkowanie.com/

opis: Prowadzimy z powodzeniem, już od paru lat, kursy nurkowania. Naszym domem stał się Egipt, a z dużą uwagą Hurgada. Nurkowanie to sport dla ludzi odważnych i poszukujących wrażeń. Egipt ma możliwość pochwalić się niezmierzonym bogactwem morskiego życia, które można obserwować już na niewielkiej głębokości. Nasze założenia to wysoki standard usług, przy tym otwartość i przyjazna atmosfera w trakcie wykładu. Uwaga- zarażamy pasją do nurkowania! Wejdź na www.hurghadanurkowanie.com i zobacz co nas inspiruje.

Hurghada nurkowanie

adres: http://www.ponurkuj.pl

tytuł: Hurghada nurkowanie

opis: Kursy nurkowanie Hurghada - Baza nurkowa w Hurghadzie - Egipt. Prowadzimy kursy nurkowania PADI i IANTD dla osób początkujących i zaawansowanych. W centrum nurkowym w Hurghadzie są zatrudnieni najlepsi polscy instruktorzy nurkowania. Co roku tysiące turystów przybywa do miejscowości Hurghada w Egipcie by zapisać się na kurs nurkowania PADI czy IANTD. Miasto Hurghada jest jednym ze świetnych miejsc nurkowych na świecie ze względu na wspaniałe rafy koralowe występujące w Morzu Czerwonym ( nurkowanie Egipt). Wiele osób nie posiadających uprawnień zapisuje się na organizowany przez nas kurs nurkowy dla początkujących PADI OWD. Kurs nurkowy PADI Open Water Diver trwa 4 dni zaś po jego odbyciu otrzymuje się certyfikat nurkowy. Kurs nurkowy OWD rozpoczyna się od ćwiczeń w basenie a kończy się zdaniem egzaminu i odbyciem czterech nurkowań w morzu ( Morze Czerwone). Jak już zdobędziemy certyfikat nurkowy można dołączyć do grupy innych nurków i nurkować oglądając rafy Morza Czerwonego. Ukończenie kursu nurkowania PADI OWD daje możliwość do nurkowania do głębokości 18 m z kolegą posiadającym identyczny stopień nurkowy. Bardzo dobrym pomysłem jest kontynuować podwodną edukacje i ukończyć kurs zaawansowany AOWD który trwa jeszcze dodatkowe dwa dni. Nurkowanie w Egipcie to niezapomniana przygoda. Osoby zaawansowane zapisują się na kursy nurkowania technicznego. Kursy nurkowania technicznego są dla ludzi zamierzających nurkować głębiej. Koniecznie jak będziesz w miejscowości Hurghada nie zapomnij zapisać się na kurs nurkowy. Zapraszamy do Egiptu na wspólne nurkowanie (Hurghada nurkowanie).

Nurkowanie Hurghada kursy nurkowania

adres: http://www.nurkowanie.euslugi.net

tytuł: Nurkowanie Hurghada kursy nurkowania

opis: Kursy nurkowanie Hurghada - Baza nurkowa w Hurghadzie - Egipt. Prowadzimy kursy nurkowania dla dla każdego. W Bazie nurkowej w Hurghadzie są zatrudnieni profesjonalni polskojęzyczni instruktorzy nurkowania. Co roku setki ludzi przylatuje do kurortu Hurghada w Egipcie zapisać się na kurs nurkowania PADI lub IANTD. Egipski kurort Hurghada jest jednym z doskonałych miejsc nurkowych na świecie ze względu na bajeczne rafy koralowe znajdujące się w Morzu Czerwonym (Hurghada nurkowanie). Wiele osób nie posiadających uprawnień zapisuje się na organizowany przez nas kurs nurkowania dla początkujących PADI OWD. Kurs nurkowania PADI OWD trwa 4 dni a po jego odbyciu zdobywa się certyfikat nurkowy. Kurs nurkowania OWD rozpoczyna się od ćwiczeń na płytkiej wodzie w baseniea kończy się zdaniem egzaminu i odbyciem czterech nurkowań w morzu ( pośród raf koralowych Morza Czerwonego). Mając już certyfikat nurkowy możemy dołączyć do grupy nurków i nurkować oglądając podwodne skarby Morza Czerwonego. Certyfikat ukończenia kursu nurkowania OWD pozwala do nurkowania na głębokość 18 m z partnerem posiadającym identyczny stopień nurkowy. Świetnym pomysłem jest kontynuować edukacje nurkową i zapisać się na kurs zaawansowany Advanced Open Water który trwa kolejne dwa dni. Nurkowanie w Egipcie to niezapomniana przygoda. Osoby doświadczone zapisują się na kursy techniczne. Kursy techniczne są dla ludzi chcących nurkować dłużej i głębiej. Koniecznie jak będziesz w Egipcie pamiętaj aby zapisać się na kurs nurkowy. Gorąco zapraszamy na nurkowanie w Hurghadzie (Hurghada nurkowanie).

Diving Hurghada Egypt Diving courses

adres: http://www.hurghada.ovh.org

tytuł: Diving Hurghada Egypt Diving courses

opis: Diving Hurghada Egypt - diving center in Hurghada in Egypt arrange scuba diving for divers. In diving base in Hurghada teach qualified English speaking diving instructors. Every year thousand of people arrives to Hurghada in Egypt to take PADI diving course. Egypt - Hurghada Red Sea is one of the best diving site in the world (Hurghada diving). Diving course OWD takes 4 days and after student receives a diving certificate. Diving course OWD starts from exercises in pool and ends with final exam and after 4 dives in the Red Sea - Diving Hurghada Egypt.If You have diving licence you can join the group of divers coral of Red Sea - Diving in Hurghada.Certificate PADI Open Water Diver course allow to dive to depth 18 m. Good is to continue diving education on PADI Advanced Diving Course . If You will be in Egypt remember to sign up for intro diving. We invite You to diving with our dive center in Hurghada ( diving Egypt ).

Nurkowanie Hurghada kursy nurkowania w Egipcie

adres: http://www.rafakoralowa.republika.pl

tytuł: Nurkowanie Hurghada kursy nurkowania w Egipcie

opis: Hurghada nurkowanie - Baza nurkowa w mieście Hurghada - Egipt. Prowadzimy kursy nurkowania dla dla każdego. W Polskiej bazie nurkowej w mieście Hurghada szkolą profesjonalni polskojęzyczni instruktorzy nurkowania. Co roku tysiące ludzi przybywa do kurortu Hurghada w Egipcie zapisać się na kurs nurkowania PADI bądź IANTD. Hurghada jest jednym ze wspaniałych miejsc do nurkowania na świecie ze względu na bajeczne rafy koralowe znajdujące się w Morzu Czerwonym (Egipt nurkowanie). Wiele osób nie posiadających uprawnień zapisuje się na organizowany przez nas kurs nurkowania dla początkujących PADI OWD. Kurs nurkowania PADI OWD trwa 4 dni i po jego ukończeniu uzyskuje się certyfikat nurkowy. Kurs nurkowy OWD rozpoczyna się od ćwiczeń w baseniea kończy się zdaniem egzaminu i odbyciem 4 nurkowań w morzu ( Egipt - Morze Czerwone). Mając już certyfikat nurkowy mamy możliwość dołączyć do grupy nurków i nurkować oglądając rafy Morza Czerwonego. Ukończenie kursu nurkowania PADI Open Water Diver daje możliwość do nurkowania na głębokość 18 m z innym nurkiem mającym ekwiwalentny stopień nurkowy. Świetnym pomysłem jest kontynuować edukacje nurkową i ukończyć kurs ponadpodstawowy Advanced OWD który trwa kolejne 2 dni. Nurkowanie w Egipcie to niezapomniana przygoda. Osoby doświadczone zapisują się na kursy techniczne. Kursy techniczne są przeznaczone dla ludzi chcących nurkować dłużej i głębiej. Koniecznie jak będziesz w Hurghadzie w Egipcie nie zapomnij zapisać się na kurs nurkowy. Serdecznie zapraszamy na nurkowanie razem z nami (Hurghada nurkowanie).

Дайвинг Хургада

adres: http://www.diving-hurghada.info/

tytuł: Дайвинг Хургада

opis: Дайвинг Хургада Египет- Хургада дайвинг - Добро пожаловать на сайте нашего дайвинг-центра, который находится в городе Хургада в Египете. Дайвинг центр занимается организацией ныряния, а также курсов дайвинга PADI так для опытных водолазов, как и для людей, которые ещё никогда в жизни не ныряли. На сайте нашедо дайвинг-центра Вы можете найти информации относительно города Хургада и нашего дайвинг центра, описания курсов по дайвингу и правила организации ныряния. Надеемся, что указанные здесь информации будут Вас побуждать к нырянию в Хургаде и благодаря ним наука дайвинга станет легкой и приятной. Мы ждём Вас в местности Хургада в Египете и приглашаем нырять совместно (дайвинг Хургада).

Szukaj w zasobach serwisu strony www Sport i rekreacja

stronywww.eu