Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwSpływy kajakowe

strony www » Wypoczynek » Spływy kajakowe

 

stron 6

Spływ kajakowy Rospudą

adres: http://splywyrospuda.suwalszczyzna.net.pl

tytuł: Spływ kajakowy Rospudą

opis: Zapraszamy Was wszystkich na wyjątkowy spływ kajakowy rzeką Rospuda. Jest to doskonałe rozwiązanie na miłe i aktywne spędzenie czasu wraz z najbliższymi. Rospuda zapewni najlepszą atrakcję zarówno dzieciom jak i dorosłym wczasowiczom. Zapraszamy gorąco do naszej wypożyczalni kajaków i do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

kajaki drwęca-kajakpasja.pl

adres: http://kajakpasja.pl

tytuł: kajaki drwęca-kajakpasja.pl

opis: Marzy Ci się spływ kajakowy? Trafiłeś idealnie! Nasza działalność organizuje ciekawe i pełne przygód spływy kajakowe, które stanowią niezapomniane przeżycie. Nasze kajaki są w pełni sprawne i bezpieczne, dlatego gwarantujemy zadowolenie naszych klientów. Zazwyczaj przygotowujemy spływy rzeką Drwęcą, ale nasza oferta jest znacznie szersza. Zaproponować możemy także wynajem kajaków w bardzo przystępnych kwotach. Prowadzimy również kursy kajakowe, które pozwalają przygotować się do samodzielnych spływów. Oferujemy sprzedaż kajaków używanych, które są w pełni sprawne. Posiadamy duże doświadczenie w tym temacie, a naszym atutem jest pełen profesjonalizm.

Spływy pontonem

adres: http://pontonydunajcem.pl/

tytuł: Spływy pontonem

opis: Spływy pontonem po Dunajcu to jedna z największych i najprzyjemniejszych atrakcji w tym regionie Małopolski. Oferujemy trasy ciekawe przyrodniczo, zarówno spokojne jak i z lekką nutą adrenaliny. Spływ pontonem to idealna forma rozrywki dla każdego, a w szczególności dla rodzin z dziećmi! Spływy pontonem po Dunajcu są również często wybierane przez firmy organizujące wyjazdy integracyjne. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników spływów pontonami, jak również osoby początkujące. Gwarantujemy doskonałą zabawę na świeżym powietrzu w otoczeniu przepięknych i malowniczych krajobrazów okolic Dunajca.

Kamion - Kajaki

adres: http://www.kajakinadpilica.pl

tytuł: Kamion - Kajaki

opis: Jeśli interesują Państwa wyczynowe spływy kajakowe nad rzeką Pilica w korzystnej cenie to ekspresowo skontaktujcie się z nami oraz skorzystajcie z naszych kompleksowych usług. Głównym przedmiotem naszej działalności jest w głównej mierze wynajem kajaków. Jeżeli macie zamiar aktywnie spędzić wolny czas i zetknąć się z dziką naturą to nasza oferta jest tym czego potrzebujecie. Wszystkie proponowane przez naszą firmę kajaki są nowe i bardzo bezpieczne. Oferujemy profesjonalny przywóz kajaków na miejsce wodowania i odbiór oprzyrządowania w cenie wypożyczenia.

http://www.borniak.com

adres: http://www.borniak.com

tytuł: http://www.borniak.com

opis: Na stronie BORNIAKa dowiesz się wszystkiego co dzieje się na terenie gminy Borne Sulinowo. Dowiesz się o wszystkich imprezach organizowanych w mieście Borne Sulinowo. Natomiast dzięki Radiu BORN poczujesz klimat byłego poligonu wojskowego. Każdego roku organizowane są dwa zloty pojazdów militarnych. W 2013 będzie jubileuszowy X Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych. Turyści, którzy szukają spokoju też znajdą coś dla siebie, ponieważ na terenie naszej gminy znajdują się ogromne połacie lasów, jezior i rzek. Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie.

http://biuro-rachmistrz.pl
http://biuro-rachmistrz.pl

adres: http://biuro-rachmistrz.pl

tytuł: http://biuro-rachmistrz.pl

opis: Zachęcamy do zobaczenia naszej witryny:[url=http://biuro-rachmistrz.pl/kontakt] usługi księgowe płock[/url] Nasze kancelaria zaistaniało na bazie specjalistycznych kompetencjach zdobytych przez posiadacza spółki. Właścicielką biznesu jest Ilona Małkowska która ma akceptację do serwisowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wręczoną przez Ministra Finansów nr 47349. Strategię księgowości dostosowujemy osobno do żądania każdego klienta. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www:[url=http://biuro-rachmistrz.pl] biuro rachunkowe płock[/url] Od inauguracji aktywności szczególną uwagę przywiązujemy do kategorii okazywanych przez nas usług. Rachunkowość jest naszą kluczową specjalnością. Obsługę zakładów kierujemy opierając się o najnowsze, pewne programy zapewniające prawidłowość jak również trafność wykonanych rozliczeń jak również bezpieczeństwo przechowywania. Zapewniamy fachową obsługę księgowo - kadrową naszych nabywców gdyż posiadamy bogate doświadczenie z różnymi podmiotami gospodarczymi. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny:[url=http://biuro-rachmistrz.pl] podatki płock[/url]

 

Szukaj w zasobach serwisu strony www Spływy kajakowe

stronywww.eu