Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwFotografia

strony www » Kultura i sztuka » Fotografia

stron: 1 z 17  « poprzednia  [...,9,10,11,12,13,14,15,16,17]

stron 161

Fotofascynacja

adres: http://www.fotofascynacja.com/

tytuł: Fotofascynacja

opis: Jako fotografa, fascynuje mnie możliwość pokazania całego spektrum uczuć i emocji na jednym zdjęciu. Wyzwaniem jest zbudowanie więzi między fotografem i modelem, zarówno jeżeli już jest to fotografia ciążowa czy dziecięca. Dzięki temu, że cechuje mnie kreatywność i osobiste podejście do fotografowanej osoby, daje to niesamowite efekty na zdjęciach. Pasja jaką jest fotografia ciążowa, dziecięca i rodzinna, owocuje nieustannym doskonaleniem warsztatu i nietuzinkowymi rozwiązaniami w trakcie sesji zdjęciowych. Zajrzyj na www.fotofascynacja.com i daj się oczarować!

Fotografia ślubna Światłem Malowane

adres: http://swiatlemmalowane.pl

tytuł: Fotografia ślubna Światłem Malowane

opis: Strona internetowa przedstawia oferowane usługi doświadczonych fotografów. Ich personalne stosunki oraz uzupełnianie się płci pomaga wyciągnąć im z fotografii zupełnie nowe oblicze. Subtelne fotografowanie kobiety przyprawiane jest pewnym kadrem mężczyzny. Nieustannie doskonalony warsztat umożliwia parze fotografów kreować piękne zdjęcia artystyczne, które mogą urzec klientów. Ich oferta dostosowana jest do potrzeb ludzi pragnących zdjęć. Nieszablonowe pomysły, inspiracje czerpane z otaczającego świata w połączeniu z precyzją oraz ogromnym talentem procentują doskonałymi fotografiami, które przywołują dawne chwile nawet po długim czasie.

Leon Drago ( Wojciech Rochowicz ) photography, photos gallery. Fotografia, Kraków

adres: http://www.photo4art.eu

tytuł: Leon Drago ( Wojciech Rochowicz ) photography, photos gallery. Fotografia, Kraków

opis: Zachęcam do odsłaniania uroku w fotografii, tej klasycznej, jak i w innych stylach. Tym razem w tych zdjęciach całkiem porzuciłem z naturalistycznego ujęcia nastawienia do zdjęć, przez co są w stanie one wydawać się wymyślne, przekoloryzowane, niezwyczajne. Takiwyznaczyłem tor, dlatego że takie „klasyczne” zdjęcie może zrobić i uliczna kamera (monitoringu), i nie ma w tym moim zdaniem żadnej „iskry” – osobowości.

Fotoalbum Lumabook

adres: http://lumabook.pl

tytuł: Fotoalbum Lumabook

opis: Lumabook już od 10 lat oferuje bogaty wybór towarów tj. fotoksiążka, fotoalbum czy fotokalendarz. Fotoksiążki Lumabook to wysoka jakość, krótki czas oczekiwania, piękne wykonanie i pełna personalizacja. Sprawdź na http://lumabook.pl/! Zapraszamy do współpracy! Nasza firma ma wieloletnie wiedzę praktyczną. Pomożemy Wam wyselekcjonować rozwiązanie najlepiej pasujące do Twoich potrzeb. wysokiej klasy Odwiedź naszą stronę już w tej chwili i wybierz atrakcyjne Cię towary w dogodnych cenach.

Zamek Łapalice - Budowla

adres: http://zameklapalice.pl

tytuł: Zamek Łapalice - Budowla

opis: Zamek Łapalice w wsi Łapalice słynie z zamku, którego budowa nie została dokończoną, choć zapowiadała się całkiem interesująco. Na fakt ten wpłynęło sporo problemów, jakie po drodze zastał inwestor. Zamek znajduje się w odległości około 5km od Kartuz. Znajdujemy go niemalże ukrytego w lasach. Tuż obok widnieje małej jeziorko Rekowo. Przed zamkiem znajdujemy dziś niewielki parking.Sama budowla, która zajmuje dziś ma powierzchnię ponad 5 tysięcy metrów kwadratowych, wszystkich przyjezdnych wita dużą murowaną bramą wjazdową, wraz z wysoką wieżą. Na szczycie Zamku Łapalice zaś widnieją dwa zaokrąglone, ogromne okna. Zamek, który mógłby być właściwie potęgą turystyczną, dziś nie pozwala na oficjalne zwiedzanie. Co więcej, pojawia się sporo doniesień, iż jest już w takim stanie, że w każdej chwili może się zawalić. Tych, którzy szukają ciekawych miejsc do eksploracji nie zniechęca to jednak, bowiem gdzieniegdzie znaleźć można boczne ścieżki, którymi udaje się dostać do wnętrza, by zobaczyć potęgę, która swojego końca niestety nie doczekała, choć właściciel zamku walczy i jak sam mówi: "póki żyje, nie przestanę walczyć".

Fotografia Ślubna i okolicznościowa Szczecin

adres: http://detalic.com/

tytuł: Fotografia Ślubna i okolicznościowa Szczecin

opis: Fotograf weselny, okolicznościowy i portretowy w Szczecin. Robimy zdjęcia okolicznościowe sesje rodzinne, dziecięce, portretowe, reportaże ślubne. Możliwe także zdjęcia nieruchomości oraz wnętrz. Pracujemy w województwie zachodniopomorskim w Polsce i na wyspie Rugii w Niemczech. Hochzeit Fotograf, Familie und Porträt aus Stralsund, Rügen, Binz. Fotoshooting am Strand Sellin.

wszystkie kategorie w dziale: Fotografia

Szukaj w zasobach serwisu strony www Fotografia

stronywww.eu