Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwOprogramowanie

strony www » Komputery » Oprogramowanie

stron: 1 z 3  « poprzednia  [1,2,3]

stron 27

http://vaka.pl
http://vaka.pl

adres: http://vaka.pl

tytuł: http://vaka.pl

opis: Z aktualnych technik reklamowych, niezwykle znaczącą rolę odgrywają aplikacje internetowe, które bez trudności da się przeglądać na komórkach. Firma Vaka Software, w swojej propozycji proponuje tworzenie aplikacji internetowych, przy udziale których każdego typu firma może czerpać z tego rozwiązania. Przez tworzenie aplikacji mobilnych, Vaka Software zapewnia swym klientom tworzenie oprogramowania najwyższej jakości. Przeprowadzane przez Vaka programy dla firm, to zawodowe programy na zamówienie, uwzględniające specyfikę klienta.

 

http://sony-vegas.cdd.com.pl

adres: http://sony-vegas.cdd.com.pl

tytuł: http://sony-vegas.cdd.com.pl

opis: Warto bliżej przyjrzeć się software Sony Vegas PRO, który dedykowany jest dla profesjonalistów. To sprawdzony a także kompletny software do edycji video, który posiada m.in. funkcję tworzenia płyt DVD oraz Blu- ray. Sony Vegas Movie Studio to, co najpełniej charakteryzuje owy program to łatwa i intuicyjna obsługa, doskonale połączona z wielkimi możliwościami edycji video. Dodajmy, że edycji znacznej części funkcjonujących formatów na przykład HDV, AVCHD czy też 3D MVC.

http://program-dla-przewoznikow.komako.pl

adres: http://program-dla-przewoznikow.komako.pl

tytuł: http://program-dla-przewoznikow.komako.pl

opis: Polecamy program eKOMAKO Traveler dla przewoźników. Aplikacja ta sprawdza się w firmach zajmujących się sprzedażą bezpośrednią biletów, sprzedażą przez Internet, jak również przy dystrybucji biletów poprzez współpracujących agentów. Moduł internetowej sprzedaży bezpośredniej jest zintegrowany z systemami płatności elektronicznych (PolCard i eCard). Program ułatwia szybką ewidencję zamówień i sprzedaż biletów. Przetestuj przez 30 dni darmową wersję demonstracyjną! Bezpłatna infolinia handlowa 801 109 509.

http://kosztorysowe.komako.pl

adres: http://kosztorysowe.komako.pl

tytuł: http://kosztorysowe.komako.pl

opis: Kosztorysowanie budowlane to skomplikowany i długotrwały proces wymagający odpowiedniego doświadczenia. Niemniej jednak na rynku istnieje produkt, który ułatwia życie kosztorysantom budowlanym. Norma Pro to oprogramowanie, które stanowi przysłowiowe ABC w tym zawodzie. Pozwala na tworzenie rozbudowanych kosztorysów budowlanych za przystępną cenę. Przekonaj się sam o zaletach tego programu.

Oprogramowanie dla zarządców

adres: http://www.coldis.pl

tytuł: Oprogramowanie dla zarządców

opis: Coldis to nowoczesny program do nadzorowania nieruchomościami komercyjnymi. Składa się on z rodziny modułowych funkcjonalności internetowych oraz mobilnych. Jest to system bezproblemowy w użyciu i niedrogi w utrzymaniu. Coldis wspiera w zarządzaniu procesami najmu oraz w obsłudze technicznej nieruchomości. Co więcej, system Coldis uprości zarządcy nieruchomości kontrole jej wydatków i pozwoli pewnie i sprawnie rozliczać się z dzierżawcami. To nowoczesne urządzenie ma również nadzwyczajne funkcjonalności takie jak a analityka, księgowość czy obsługa kontrahentów. Coldis stanowi autentyczne osiągnięcie w kategorii automatyzacji procesów biznesowych.

Autocad cena

adres: http://www.rivasoft.pl

tytuł: Autocad cena

opis: Roczny AutoCAD LT 2015 już w sprzedaży! Autodesk poszerzył swoją ofertę rozwiązań, zapewniając swoim obecnym i przyszłym użytkownikom zwiększenie elastyczności i ograniczenie kosztów. Nowe modele subskrypcyjne – licencje roczne lub kwartalne znanych rozwiązań CAD AutoCAD LT dla tak silnego gracza na rynku oprogramowania, jak Autodesk to powód do dumy. Już od 115 zł miesięczne można korzystać z najbardziej cenionych przez architektów narzędzi cadowskich. Usługi subskrypcyjne Desktop Subscription to bezwątpienia najnowszy trend w środowisku IT. Oprogramowanie Autocad, ZWCAD+, SketchUp Pro 2015, Rhino 3D, Cinema 4D, Zbrush 4R7 i inne dostępne jest w sklepie Rivasoft.pl, który prowadzi sprzedaż i dystrybucję najbardziej znanych programów komercyjnych.

AutoCAD LT 2015

adres: http://autocad-lt.com.pl/

tytuł: AutoCAD LT 2015

opis: AutoCAD LT to najbardziej rozpoznawalne oprogramowanie dla architektów i projektantów. Oprogramowanie AutoCAD zrewolucjonizowało dziedzinę projektowania po raz pierwszy w 1982 roku, przenosząc cały proces z deski kreślarskiej na komputery osobiste. Program AutoCAD LT dostępny jest w opcji subskrypcyjnej – czasowej lub stałej – bezterminowej. W naszym serwisie znajdziesz szereg istotnych informacji dotyczących najnowszych narzędzi CAD.

OptiMED24

adres: http://www.evertop.pl/optimed24

tytuł: OptiMED24

opis: Jesteśmy autoryzowanym partnerem Comarch. Pomożemy Ci odpowiednio dobrać poszczególne moduły systemu, zapewnimy ich wdrożenie, szkolenie oraz profesjonalną obsługę serwisową. OptiMED24 to kompleksowy system usprawniający działanie przychodni i gabinetów lekarskich oraz sieciowych placówek medycznych i towarzystw ubezpieczeniowych. Niezależnie od wielkości czy złożoności struktury organizacyjnej narzędzie to pozwala na sprawną i efektywną pracę.

tłumaczenie oprogramowania

adres: http://ai-lokalizacja.pl

tytuł: tłumaczenie oprogramowania

opis: AI-Lokalizacja – bogate źródło wiedzy dla zainteresowanych lokalizacją stron internetowych i oprogramowania. Znajdziesz tu porady i wskazówki, które pomogą Ci doskonalić swoje umiejętności w tej dziedzinie. Strona oferuje kompletny przewodnik po lokalizacji stron internetowych, zestaw narzędzi do lokalizacji, a także informacje o najważniejszych narzędziach do lokalizacji oprogramowania. Odkryjesz korzyści płynące z automatyzacji lokalizacji oraz skuteczne strategie lokalizacji oprogramowania Porady i wskazówki, które pomogą Ci doskonalić swoje umiejętności w dziedzinie lokalizacji stron internetowych oraz oprogramowania.

wszystkie kategorie w dziale: Oprogramowanie

Szukaj w zasobach serwisu strony www Oprogramowanie

stronywww.eu