Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwTelekomunikacja

strony www » Firmy » Telekomunikacja

 

stron 2

kto dzwonił

adres: http://www.ktoto.info

tytuł: kto dzwonił

opis: Nie wiesz kto do Ciebie dzwoni? Nie wiesz czyj to numer telefonu? Sprawdź nieznany numer z nami aby dowiedzieć się kto dzwoni i czyj to numer. Zapewne wielokrotnie przydarzyła Ci się sytuacja, że ktoś do Ciebie dzwoni a ty nie wiesz kto to. Na wyświetlaczu pojawia się numer, którego nie masz w książce. Pojawia się nieznany numer i nie wiesz czy odebrać. Może to dzwoni telemarketer z nową super ofertą, może dzwoni nękająca firma windykacyjna a może zaproszenie na pokaz garnków. Może to też być kolejne oszustwo telefoniczne o których tak wiele mówi się w telewizji. A może jest to przyjaciel lub znajomy dzwoniący z innego numeru z prośbą o pomoc albo ktoś ze sklepu internetowego, w którym robione były zakupy? Może to też być kurier z paczką na którą czekasz? Nie wiesz kto to dzwonił, szukasz informacji o numerze i dlatego trafiłeś na tą stronę. Dobrze trafiłeś, mamy opinie o numerach telefonów. Możesz dowiedzieć się kto dzwonił i zostawić też własny komentarz z oceną do nieznanego numeru.

Telefonia VoIP

adres: http://actio.pl

tytuł: Telefonia VoIP

opis: Telefon przez internet dla firm a także domu. Świetne rozwiązanie dla średnich i dużych firm a także dla gospodarstw domowych. Telefonia internetowa pomoże obniżyć opłaty telefoniczne jak również umożliwi konferencje przez telefon w biurze. Skorzystaj z opcji jakie daje wirtualna centrala, ze względu na technologię 3CX Phone System możesz się cieszyć najwyższej jakości połączeniami. Actio przoduje w dziedzinie telefonii internetowej już od dziesięciu lat, wieloletnie doświadczenie oddziałuje na jakość dostarczanych przez nas usług. Dyplomowani eksperci wsparcia dla PBX oraz 3CX Phone System, pilnują systemu całą dobę, zaś infolinia techniczna poprowadzi Państwa w ustawianiu dowolnego sprzętu VoIP. Dostarczamy także hostowanych systemów, takich jak wirtualna centrala bądź wirtualny fax w korzystnych cenach.

Debesis Sp. z o.o. - systemy call center

adres: http://debesis.pl

tytuł: Debesis Sp. z o.o. - systemy call center

opis: Debesis dostarcza zaawansowane systemy call center dla firm, oprogramowanie call center dla działów telefonicznej obsługi klienta. Dodatkowo świadczymy usługi jako operator telekomunikacyjny oferując telefonię internetową dla firm (VoIP) oraz konsumenckie i biznesowe bazy danych.

Szukaj w zasobach serwisu strony www Telekomunikacja

stronywww.eu