Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 27  « poprzednia  [...,19,20,21,22,23,24,25,26,27]  następna »

http://www.sklepbudowlany.pl/

katalog: Firmy/Budownictwo

adres: http://www.sklepbudowlany.pl/

tytuł: http://www.sklepbudowlany.pl/

opis: Klienci poszczególni to trzon naszej sprzedaży. Dzięki Wam i dla Was stale rozszerzamy listę naszych produktów (obecnie 10.000 pozycji), tak abyście w jednym miejscu mogli kupić wszystko, co jest potrzebne do budowy lub remontu. Dzięki temu oszczędzając pieniądze i cenny czas. Nasz personel jest stale obok Państwa, potrafiąc skutecznie doradzić. Dla Waszej wygody dysponujemy samochodami ciężarowymi samo-rozładunkowymi i małymi furgonetkami. Szczególnie czynni mają opcja składania zamówień drogą elektroniczną lub przez aparat telefoniczny. Dla wszystkich jest do dyspozycji pakiet rabatowy, każde większe zamówienie jest rozpatrywane indywidualnie. Na przestrzeni zeszłych 10 lat zarejestrowaliśmy ponad 300 tys. transakcji sprzedaży, to o czymś świadczy...!!! Dla nas każdy Klient jest naprawdę ważny.

BMT Packing. Pakowanie

katalog: Firmy/Logistyka

adres: http://bmt-packing.pl/

tytuł: BMT Packing. Pakowanie

opis: Dwa główne profile usługowe firmy BMT Packing to: produkcja materiałów reklamowych oraz szeroko rozumiany Co-Packing: pakowanie i przepakowywanie; konfekcjonowanie; foliowanie; etykietowanie; insertowanie i kopertowanie; przygotowywanie zestawów promocyjnych. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, sprawną i terminową realizację zleceń w atrakcyjnych cenach i całkowite bezpieczeństwo powierzonych nam produktów. W ramach współpracy B2B dążymy do modelu, w którym Klient może skupić się na strategicznych sprawach swojej firmy i jej rozwoju, a my zajmujemy się resztą.

http://www.medica.wrotapolski.pl
http://www.medica.wrotapolski.pl

katalog: Zdrowie/Zdrowie publiczne

adres: http://www.medica.wrotapolski.pl

tytuł: http://www.medica.wrotapolski.pl

opis: Oprócz świetnej jakości aparatury medycznej nasza firma koncentruje się na dystrybuowaniu bazowych materiałów opatrunkowych i do podawania medykamentów. Dlatego też na zapleczu w naszej hurtowni znajduje się: nożyczki hematologiczne, serwety chirurgiczne, żele i preparaty do diagnostyki, sterylne strzykawki, substancje dezynfekujące a także wszelkiej maści stetoskopy. Te i wiele innych artykułów odnajdą Państwo na portalu naszego sklepu.

 

http://www.artykuly-medyczne.wrotapolski.pl
http://www.artykuly-medyczne.wrotapolski.pl

katalog: Zdrowie/Choroby

adres: http://www.artykuly-medyczne.wrotapolski.pl

tytuł: http://www.artykuly-medyczne.wrotapolski.pl

opis: Oprócz świetnej jakości aparatury medycznej nasz serwis www koncentruje się na sprawdzaniu podstawowych materiałów opatrunkowych i in. pomocy medycznych. Dlatego też na łamach naszego bloga porównujemy na przykład: gazę opatrunkową, plastry, nicie chirurgiczne, sterylne strzykawki, substancje sterylizujące a także wszelkiej maści stetoskopy. Informacje o tych i multum innych produktów wyszukają Państwo na naszym blogu. Zachęcamy do odwiedzin!

 

Niezbędna promocja dla twojej produktu

katalog: Reklama/Agencje reklamy

adres: http://www.marketing.actinea.pl

tytuł: Niezbędna promocja dla twojej produktu

opis: Działania promocyjne dla obecnej korporacji jest nieoderwanym warunkiem sukcesu danej spółki. Przedsiębiorstwo nie posiadająca materiałów koncepcyjnych i reklamowych nie spełni swoich założeń koncepcyjnych i promocyjnych. Pomysły graficzne ulotek, broszur także stron www muszę stanowić jedną wspólną ogół, muszą być stosowne z przyjętą identyfikacją. Agencja kreatywna, w swym pakiecie usług posiada nie tylko opracowywanie tak bazowych materiałów marketingowych jak ulotki, ale także jest kompetentna do realizacji kampanii promocyjnych na większa skalę.

Poz-Bud Monika Żytkowiak

katalog: Firmy/Budownictwo

adres: http://www.poz-bud.com.pl

tytuł: Poz-Bud Monika Żytkowiak

opis: W ofercie możecie znaleźć Państwo np. kleje, styropian, nawierzchnie, cegły, a także wiele innych artykułów wykorzystywanych na każdej budowie. Każde z zamówień możemy dowieźć w oczekiwane miejsce. Korzystamy z artykułów wyłącznie najlepszych producentów. Zachęcamy do odwiedzin naszej hurtowni, a także naszej strony www. W razie wątpliwości do dyspozycji każdego klienta są również nasi eksperci.

ZABAWKISMART.PL

katalog: Zakupy/Dzieci

adres: http://zabawkismart.pl

tytuł: ZABAWKISMART.PL

opis: Oferujemy akcesoria do terapii integracji sensorycznej (SI). Prowadzi się ją z maluchami, które mają problemy z przetwarzaniem sygnałów dobiegających ze swojego otoczenia do ich zmysłów. Opisywanej terapii mogą potrzebować maluchy z zespołem Downa, dysortografią, ADHD, czy autyzmem. Oferujemy niekiedy niedostępny nigdzie indziej sprzęt oraz pobudzające zmysły zabawki edukacyjne. Organizujemy także warsztaty edukacyjne dla najmłodszych.

http://eurokabina.sklep.pl

katalog: Firmy/Handel

adres: http://eurokabina.sklep.pl

tytuł: http://eurokabina.sklep.pl

opis: Firma EUROkabina to kilkanaście lat doświadczenia w sferze importu, sprzedaży, produkcji, montażu, serwisu gwarancyjnego a także pogwarancyjnego. Obszerne zaplecze produktów eksploatacyjnych i pomoc w dalszej eksploatacji urządzeń lakierniczych. Zatrudniana przez naszą firmę wysoko wyszkolona grupa techniczna zapewnia pewność, że nasze urządzenia będą organizowały należycie w każdych warunkach.

http://www.infobudek.pl
http://www.infobudek.pl

katalog: Internet/Katalog firm

adres: http://www.infobudek.pl

tytuł: http://www.infobudek.pl

opis: Infobudek to pierwszy tego rodzajau portal budowlany skupiający wszystkie branże budowlane. Baza materiałów budowlanych ze Szczecina, katalog firm budowlanych według branż. Dodaj swoją wizytówkę, daj się znaleźć w sieci. Skorzystaj z forum budowlanego, zleć prace budowlane. Dodawaj i przeglądaj fotografie całkiem za darmo.

 

http://www.materialy_pirotechniczne.republika.pl
http://www.materialy_pirotechniczne.republika.pl

katalog: Kultura i sztuka/imprezy ekskluzywne

adres: http://www.materialy_pirotechniczne.republika.pl

tytuł: http://www.materialy_pirotechniczne.republika.pl

opis: Współdziałamy z producentami fajerwerków z całego świata. Których wysoką jakość mieliśmy sposobność przetestować w trakcie wieloletniej współpracy. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo kupujących nasze produkty, dlatego proponowane przez nas produkty spełniają wszelkie wymagane przepisy krajowe i europejskie i posiadają świadectwa bezpieczeństwa i bardzo dobrej jakości. Wszystko dlatego ,by poszczególny pokaz pirotechniki stał się wyjątkowym przeżyciem.

 

stronywww.eu