Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 65  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,...]  następna »

Panorama Firm
Panorama Firm

katalog:

adres: http://www.pf.pl/

tytuł: Panorama Firm

opis: Baza firm i ofert podzielonych na branże, z wyszukiwarką.

 

oprogramowanie dla firm

katalog: Komputery/Pomoc informatyczna

adres: http://www.splitbit.pl

tytuł: oprogramowanie dla firm

opis: Specjalizujemy się przeważnie: utrzymaniem komputerów osobistych i serwerów w placówce, pielęgnacją drukarek i innego sprzętu peryferyjnego, konserwacją sieci bezprzewodowych i telefonicznych jednostki, zaopatrzeniem w sprzęt, naprawą pecetów. Systemy informatyczne nie są dla nas niewiadomą., Przekonujemy do stosowania z naszej firmy. Starania koncentrujemy na obsłudze IT biznesów występującej także pod nazwą Obsługi IT lub z amerykańskiego jako Outsourcing IT. Dla niektórych są to usługi it. W internecie można nas poszukać jako usługi informatyczne Katowice dobre efekty przynosi też wyszukiwanie pod słowami firmy komputerowe lub firmy informatyczne. Na wszystkie nasze zlecenia dajemy rękojmię, dysponujemy sprzętem tymczasowym. Oferta naszej firmy jest ukierunkowana w szczególności do małych firm mamy wielkie doświadczenie w obsłudze podmiotów posiadających sporo filii. Obsługiwane do chwili obecnej przez nas sektory to: produkcyjna, finansowa, usługowo-produkcyjna, usługowa.

Usługi dla firm outsourcing

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://uslugi-dla-firm.pl/

tytuł: Usługi dla firm outsourcing

opis: Czy outsourcing okaże się dobrym pomysłem na zredukowanie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej? Czy nieznanej firmie można ufać na tyle ażeby zlecić jej poprowadzenie czasem dosyć delikatnych oddziałów? Pomimo wielu wątpliwości outsourcing It ma z miesiąca na miesiąc większą renomę co znaczy iż decyzja o skorzystaniu z tego typu usług okazuje się niezbyt ryzykowna. Zatrudnianie fachowców w firmie nie bardzo się opłaca, a najczęściej okazuje się zupełnie niemożliwe ponieważ koszty są zbyt wysokie. Bardziej opłacalnie bywa zlecenie usługi firmie która ma na etatach specjalistów i wydawać kasę wyłącznie za poszczególne usługi nie pokrywać kosztów zatrudniania fachowców. Jednak, o ile zlecenie usług księgowych nie wzbudza niemalże żadnych wątpliwości to zlecanie działań odnośnie marketingu firmy już tak. Ważne jest ażeby odpowiednio wybrać firmę świadczącą usługi outsourcingowe i podpisać z nią właściwie przygotowaną umowę o współpracy, która będzie zabezpieczać nasz interes. Zapraszamy do czytania każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o temacie outsourcingu, jak to działa, jak szukać firm świadczących tego rodzaju usługi i na wiele interesujących tematów dotyczących usług dla firm.

http://program-dla-firm.cdd.com.pl

katalog: Komputery/Oprogramowanie/Biznesowe

adres: http://program-dla-firm.cdd.com.pl

tytuł: http://program-dla-firm.cdd.com.pl

opis: Jeśli ogromnie zależy Ci na zwiększeniu wydajności w pracy, polepszeniu wielu kwestii zarządzania, księgowości oraz innych kwestii, to koniecznie musisz postawić na program dla firm. Taki software to wspaniałe narzędzie, które świetnie zmienia sposób zawiadywania działalnością, naturalnie zdecydowanie go upraszczając. Wszelkie szczegóły na witrynie firmowej OfficeSoftPol.

http://www.konto-dla-firm.com
http://www.konto-dla-firm.com

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://www.konto-dla-firm.com

tytuł: http://www.konto-dla-firm.com

opis: Założenie konta firmowego to ważna sprawa. Dużo jest banków, których usługi wydają się bardzo atrakcyjne, ale nie wszystkie one proponują to, czego potrzebuje dana organizacja. Bywa tak, że firma ma przelewy międzynarodowe, dlatego najkorzystniejsza oferta na rynek krajowy może być w tym wypadku nieatrakcyjna i niekorzystna. Zanim właściciel firmy wybierze się do banku, powinien na kartce papieru wypisać sobie to, do czego potrzebne będzie mu potrzebne konto służbowe. Następnie taki spis należy pokazać konsultantowi finansowemu,. Jest to zazwyczaj bezpłatna ale profesjonalna usługa. Taki doradca wszystko dokładnie policzy, wyliczy i czasami zaskoczy petenta tym, że wybierze konto, za które trzeba płacić, bo ono okaże się tańsze niż te reklamowane jako darmowe.

 

Polski Katalog Firm
Polski Katalog Firm

katalog:

adres: http://www.pkf.pl

tytuł: Polski Katalog Firm

opis: Spis firm według branż.

 

Katalog firm Catalog WEB
Katalog firm Catalog WEB

katalog:

adres: http://www.webstrona.pl

tytuł: Katalog firm Catalog WEB

opis: Polski katalog firm zawiera bazę firm. Webstrona to baza firm i katalog branżowy zawierający kilkadziesiąt tysięcy podmiotów gospodarczych. Baza adresów,katalog firm według branż i województw. Bezpłatny wpis danych firmy. Baza firm z podziałem na miasta. Katalog zasobów internetowych na cały świecie.

 

Fundusze unijne dla firm

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://mgmconsulting.pl

tytuł: Fundusze unijne dla firm

opis: MGM Consulting to rzetelna firma, której specjalnością jest pozyskiwanie dotacji z Unii Europejskiej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz szerokie grono zadowolonych klientów zarówno wśród wielkich przedsiębiorstw jak i również małych firm. Jeżeli mają Państwo zamiar skorzystać z funduszy dla firm, jednak nie macie zielonego pojęcia w jaki sposób się za to zabrać to koniecznie skontaktujcie się z nami. Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty prosimy o kontakt. Mieliśmy okazję pomóc wielu osobom prowadzącycm działalność się rozwijać i teraz również chętnie pomożemy również tobie. Z naszych usług mogą skorzystać wszystkie firmy działające na terenie kraju.

Aktuariusz - oprogramowanie dla firm.

katalog: Komputery/Oprogramowanie/Shareware

adres: http://www.system-erp.eu

tytuł: Aktuariusz - oprogramowanie dla firm.

opis: Jeżeli planowałeś wdrożyć innowacyjny projekt w przedsiębiorstwie, towar na rynek i nie masz najmniejszego pojęcia, jak może być odebrany, sprzedać na ogólnym rynku, to niewątpliwie znakomitym dla Ciebie wyjściem okaże się doświadczony aktuariusz. Jest to fachowiec, którego rolą jest oszacowanie szans na powodzenie konkretnego przedsięwzięcia. Chciałbyś usprawnić przepływ informacji w firmie, polepszyć gromadzenie oraz przetwarzanie danych, bezwzględnie powinieneś postawić na outsourcing IT, który znajdziesz na stronie firmowej www.system-erp.eu. To niezmiernie skuteczne oraz dość tanie rozwiązanie dla dużych i średnich firm. Dziś coraz częściej w przedsiębiorstwach, czy też na rynku można zauważyć elektroniczne rozwiązania systemowe. Jednym z nich jest e-podpis, który gwarantuje oryginalność dokumentów, a innym może być elektroniczny obieg dokumentów. To niewątpliwie systemy przyszłościowe. Szczegółowe informacje na stronie firmowej. Super nowoczesne centrum danych w Twym przedsiębiorstwie bądź zewnętrznej jednostce, która zajmuje się gromadzeniem a także przetwarzaniem danych oraz dokumentów, to super rozwiązanie dla każdego z nas. Możesz z łatwością polepszyć przekaz danych, rozliczenia, jak również niezbędne wyliczenia. Więcej szczegółowych informacji na naszej platformie internetowej.

blog dla małych firm

katalog: Internet/Blogi

adres: http://programdofaktur.blogspot.com

tytuł: blog dla małych firm

opis: Nawet najlepiej zorganizowane logistycznie przedsiębiorstwo, bez wykwalifikowanej księgowej może polec. Wystarczy jedna krótka wizyta organu kontrolującego i może zostać nałożona kara za niedopełnienie obowiązku w stosunku do państwa. Dlaczego znajomość przepisów jest taka ważna? Przede wszystkim bezpieczny zakład pracy, stanowi bezpieczeństwo i komfort dla pracowników. Na naszej stronie przedstawiamy zakres wszystkich kompetencji organów kontrolujących jak i fachowe porady dla przedsiębiorców i ich kadr zarządzających.

stronywww.eu